Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Reklama na serveru PilsnerPubs.cz

Denní návštěvnost na serverech PilsnerPubs.cz a CzechPubs.cz se pohybuje okolo 1500 unikátních návštěvníků. Počet zobrazení se pak pohybuje okolo 5000 zobrazených stránek za den, z toho je více než 600 návštěvníků cílených na restaurace, hostince a kluby v Plzni. Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o nějaký druh zvýraznění či reklamy, neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka pro majitele podniků

Pro majitele podniků a restaurací je připravna nabídka zvýraznění profilu podniku:

1) Možnost banneru na vlastním profilu

Možnost vložení libovolného banneru (widget) - pohyblivá reklama, flash, upoutávka služeb, jídla, denního menu aj. - typu B (440x60 nebo 250x250) za 180,-/měsíc. Tento banner může odkazovat přímo na Vaše www stránky, nebo může být zobrazován z Vašich www stránek, takže si jej snadno budete moci aktualizovat sami.

2) Zobrazení v sekci doporučujeme - VIP registrace

Zobrazení v sekci doporučujeme na přednostní pozici za 220,-/měsíc v dané kategorii, okrese a kraji. Profil podniku rotuje s ostatními doporučenými podniky na úvodní stránce obou serverů CzechPubs a PilsnerPubs. Při objednávce na celý rok stojí tento balíček 2290,- (* na tento balíček se nevztahují další slevy)

Při objednávce minimálně na půl roku je aktivováno přístupové konto k restauraci - možnost libovolně měnit údaje o podniku, přidávat fotografie, akce podniku, denní menu atd.

3) Individuální reklama

Po vzájemné domluvě jsme ochotni přistoupit i další způsoby zvýraznění Vašich podniků, jako například možnosti pravidelného zveřejňování denního menu, programu klubu či soutěží atd.

Slevové programy

Pokud využijete naší nabídky a objednáte si některý z reklamních programů na období více jak 8 měsíců, odbržíte od nás slevu 10%

Reklamní bannery na serveru PilsnerPubs.cz

1) Malý postranní banner

Malý postranní banner Typu A (234x60) zobrazující se na všech podstránkách za 340,-/měsíc nebo (234x234) za 590,-/měsíc

2) Střední banner na index

Střední banner na indexu (úvodní stránce) Typu B (440x60) za 540,-/měsíc.

3) Střední banner

Střední banner Typu E (440x60) zobrazující se na všech podstránkách katalogu za 690,-/měsíc rotující banner (maximální počet rotujících bannerů je 6), případně za 1290,-/měsíc exkluzivní.

4) Velký banner

Velký banner Typu D / Typu F (910x140) zobrazující se na všech podstránkách za 990,-/měsíc.

5) Velký banner Top

Velký banner Typu C (928x90) na dočasné akce zobrazující se nad hlavičkou na všech podstránkách za 1990,-/14 dnů.

Sponzorské dary

Pokud chcete jinak podpořit projekt CzechPubs.cz můžete přispět libovolně velkým sponzorským darem. Odkazy a loga sponzorů se budou zobrazovat dole v patičce webu na všech podstránkách serveru seřazené podle velikosti sponzorského daru.

Všechny ceny jsou uvedeny bez 20% DPH.

Reklama na serveru CzechPubs.cz

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde