Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

O projektu


Server CzechPubs.cz funguje jako databáze hostinských zařízení, slouží i jako průvodce po klubech, hospodách a restauracích. Návštěvníci si mohou též pročíst uživatelské odezvy, tzv. recenze skrze které se naši uživatelé vyjadřují o podicích a hodnotí je.

Je samozřejmě možné vypsat z databáze uživatelský nejlépe hodnocené podniky a to hned v několika základních kategoriích.

Server si klade vytvořit kompletní databázi hospod a restaurací, přiblížit názory návštěvníků provozovatelům těchto podniků a zvýšit interakci mezi zákazníky a personálem. Doufáme, že tento projekt pomůže vytvořit jakýsi nezbytný standard pro provoz hospod a restaurací a pomůže zvýšit kvalitu pohostinství v Česku. Většina podniků je též doplněna fotografiemi interiéru a otvírací dobou, neméně cennými jsou pak telefonní čísla využívané pro rezervace.

Projekt vznikl na podzim roku 2005 jako studentský projekt PilsnerPubs.net čítající databázi plzeňských restaurací, jehož autory jsou Jan Potůček a Michal Berkovec. Projekt od té doby dokázal oslovit více než 1000 registrovaných uživatelů, z nichž více než šedesátka pravidelně hodnotí a přidává podniky do naší databáze (v současné době čítá téměř 1500 podinků).

Dokázali jsme se propracovat na první místa ve všech klíčových vyhledávačích a nejen díky tomu čítá denní návštěvnost našeho serveru okolo 1000 UIP denně.

Systém je ve výsledku optimalizován podle standardů přístupného webu. A na serveru se můžete pohybovat pomocí standardních i rozšířených klávesových zkratek.


Podpořte náš projekt

PilsnerPubs Podpořte projekt PilsnerPubs přidáním našeho loga na Vaše stránky! Vložíte jej přidáním následujího HTML kódu do Vašich stránek:Podmínky registrace na CzechPubs.cz

 • Projekt CzechPubs.cz má za cíl vytvořit kompletní databázi hospodských zařízení a klubů. Jedná se o nezávislý a otevřený projekt, což znamená, že se na jeho vytváření může podílet každý registrovaný uživatel.

 • Vložení podniku do databáze je zdarma a není pro majitele podniku ani pro provozovatele serveru CzechPubs.cz nijak zavazující.

 • Provozovatel si vyhrazuje právo měnit informace o podniku, vyřadit podnik z databáze a zamezit přístup každému, kdo by nějakým způsobem databázi záměrně zneužíval či poškozoval:
  1) a to zejména vkládal nepravdivé a matoucí informace a podnicích,
  2) používal vulgární výrazy,
  3) opakovaně upřednostňoval a nadhodnocoval jeden podnik,
  4) či jinak dělal nedovolenou reklamu.

 • Každý, kdo zadává údaje o podnicích v rámci projektu CzechPubs.cz, si je vědom, že tyto údaje jsou volně dostupné na serveru www.czechpubs.cz

 • Provozovatelé serveru se zavazují osobní údaje jako je přezdívka, e-mailová adresa, popřípadě adresa webové stránky uložené na serveru PilsnerPubs.cz dále nezpracovávat a nepředávat třetím osobám v rozporu s povahou a účelem tohoto projektu.

 • Provozovatel nenese odpovědnost za pravdivost vložených údajů. Recenze a hodnocení vyjadřují názory uživatelů, nikoli autorů tohoto projetku. Údaje vkládají uživatelé a majitelé podniků a provozovatelé serveru CzechPubs.cz se tyto údaje snaží dodatečně ověřovat.

 • Bez souhlasu provozovatele není dovoleno kopírovat informace a fotografie na našem serveru a dále je distribuovat. Informace zde uložené jsou chráněny autorským zákonem.


Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde