Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Krize Bar
By: ambiente

Krize Bar

103.8000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.80
Adresa:Jungmanova 5 Music bary II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) internet/Wi-Fi Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Po rekontrukci znovu otevřený bývalý bar u Nováků s klasickým interiérem a dominatním Budvar barem. V podniku je sezení dobře rozčleněno, takže máte pocit relativního soukromí.

Tradiční interiér s dominantním barem, je hlavním motivem této restaurace. 98 míst v oddělených boxech Vám zajistí příjemné posezení nejen při obědě, nebo večeři, ale při jakékoliv jiné příležitosti. V provozu je přední část.

V nabídce jsou též lahvová piva belgické značky Leffe.

V podniku se čepuje - Budvar kroužkovaný 12° - Gambrinus Excellent 11° - Master 13° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary

joshua
12. leden 2012 | 23:25

tenhle bar můžu doporučit. kroužkovanej budvar mi chutná takže další plus. je tam většinou plno, podnik žije. rád tam chodim v pozdějších večerních hodinách. muzika výborná. často hrajou starší český hity (90s) který se dají snadno zpívat a jejichž text každej zná... to dokáže večer zpříjemnit :D +příjemný posezení v oddělených "boxech" ale víc než 4 lidi se ke stolu těžko vejdou

leonaXYT
15. leden 2011 | 13:31

Mno.. Tak s bývalým barem U Nováků tohle nemá společnýho ani zbla, škoda.. :-( Před lety jsme sem moc rádi chodili, byl to vlastně první podnik, kterej jsem začala navštěvovat pravidelně.. Tenkrát se tam výborně vařilo, dalo se tam posedět jak odpoledne, tak večer - postupně začala klientela omlazovat a teď už je to místo úplně zabitý, krom toho na zub už si tam nedáte vůbec nic :-(

Luban
4. červen 2009 | 09:52

Já jsem měl s hudbou větší štěstí. Přesto, že hudbu zřejmě náhodně vybíral PC, během cca dvouhodinové návštěvy jsem si užíval převážně české funky a to je můj šálek kávy. Navíc ten zvuk.. tuším někde skrytý opravdu výkonný subbas:).. prostě to mělo šťávu. Pivko bylo příjemně vychlazené a podle vůně se o trubky dobře starají. Co se týká interiéru, bylo po celou dobu na co koukat - a tím nemyslím jen TV. Srovnatelnou sbírku všemožných tabulek a blbostí jsem myslím nikde neviděl. Snad se brzy rozroste i nabídka točených piv. Pak by mohl tento podnik mohl aspirovat na ideální místo k pravidelné pařbě.

ambiente
16. květen 2009 | 12:23

Krize Bar je celkem dobrý název pro podnik v dnešní době. Nicméně při návštěvě naprostá krize co se týče hudebního výběru - Leoše Mareše a Lunetic už jsem nikde neslyšel hrát alepoň 10 let. Pravda, možná nenavštěvuji podobné podniky.

Na druhou stranu mi potěšila obsluha, která byla nanejvíc vstřícná, co se týče výběru piva i dalšího servisu.

Jinak v podniku je stále bar Budvar, trochu škoda je, že sortiment Budvaru téměř nahradil sortiment Prazdroje. Nebylo by špatné rozšířit nabídku i o další piva, konec konců pípy na to jsou volné:)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde