Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Budvar Bar U Nováků
By: ambiente

Budvar Bar U Nováků

701.8571III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 1.86
Adresa:Jungmanova 5 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky gastroPASS Cheque Dejeuner Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-377-329-542
WWW:http://janakbros.cz/budvar-bar-u-novaku/
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Originální, ale tradiční interiér s dominantním barem, je hlavním motivem této restaurace. 98 míst v oddělených boxech Vám zajistí příjemné posezení nejen při obědě, nebo večeři, ale při jakékoliv jiné příležitosti. Značková restaurace Budějovického Budvaru je garantem kvalitních jídel, ale hlavně výborně ošetřeného piva (Oficiální text).

Budvar Bar U Nováků, je restaurace vhodná jak k posezení přáteli, polednímu obědu, nebo si sem můžete vyrazit zatrsat ve večerních a nočních hodinách. Celý podnik je rozdělen na dvě části - přední tvoří restaurace s barem, zadní parket, taktéž s barem.

Otevírací doba:

Po 10.00 - 01.00

Út, Čt 10.00 - 02.00

St, Pá 10.00 - 03.00

So 11.00 - 03.00

Ne 11.00 - 23.00

V podniku se čepuje - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10°.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace - Hostince.

pichy
29. srpen 2008 | 13:04

Z návštěvy tohohle "podniku" jsem se doteď nevzpamatoval. Hrůza!

Syny
2. červen 2008 | 00:09

Nikdy vic...

thierry
20. únor 2008 | 20:37

njn, disco trisko... katastrofa na entou... navic plzenska hospoda bez Gabinky... NEVERMORE

Chico
31. leden 2008 | 21:41

vůbec !!!

restaurace nevim, ale maj buvar a to mi stačí abych tam nešel!!!

v noci je to nesnesitelný - samej cigán je to hnus ještě k tomu ty parchanti

Y
7. prosinec 2007 | 15:01

Pres den podnik prumerne kvality s prijatelnym jidlem. V patek a o vikendech je zde ovsem preplneno detmi a podnik se stava preplnenym kiddos diskem.

Matci
22. říjen 2007 | 20:26

Noo, tomuhle podniku se radši vyhejbat... v pátek je tam spoustu lidí(dětí).. hudba nic moc a na baru se čeká děsně dlouho... takže SEM NE!

Kostěj
3. červenec 2007 | 16:37

No ty fotky co tu jsou k vidění mluví myslim za všecko. Spousta ožralejch fakanů (ehm, chtěl jsem říct perspektivních mladých jedinců) dělá rotyku. O restauraci nemůžu bohužel nic moc povědět...

Alf
26. červen 2007 | 21:18

Tenhle klubík bych rozdělil na 2 naprosto odlišný části... 1) přední hospoda je super 2) v zádu je to humus... ale v plzni se najdou i horší kluby jako třeba elektra

Vasek
17. květen 2007 | 12:14

Kdybych zde neměl mazec, tak se nejdu nikdy - ale budějovice maj dobrý, daj se jinak nic moc...

Ayla
8. duben 2007 | 12:46

Budvar nepiju... takže na pivo bych nezašla... a disko nesnesu... tož za hudbou taky ne... za chlapcema v růžovém... taky mimo můj vkus... vrtět se na parketu a soutěžit o Fernet stock kalhotky... nikdy.. závěr... sem.. NE.

djPitriS
25. březen 2007 | 14:54

Dokud tam jeste chodili v patecni vecer lidi, tak to byla silenost, hrozne lidi, malo mista a "vzduch" (pokud se tomu tak dalo rikat) prisernej. Velky NE mezi kluby. Mluvim o "disku" vzadu... Ve predu se to da, pred vchodem silenost a pres den jsem to zatim nezkousel.

nasa
21. prosinec 2006 | 14:19

vicemene souhlasim s hodnocenim id ambiente - pres den na jidlo super, to, co se deje v noci vzadu je peklo :-))

ambiente
14. prosinec 2006 | 13:57

V přední části přes den celkem výborná kuchyně (****), pivo jsem neměl, tak nemůžu hodnotit. Ale slušný porce za dobrý peníz a výhodou je velký výběr hotovek. Bouhužel bez omezení kouření v době obědů (-*), takže zatímco Vám někdo vyfujuje oblaka dýmu od vedlejšího stolu pod nos, kuchyni si moc nevychutnáte. Přitom by pro kuřáky stačila vymezit spodní část - tam nikdo, co jsem si všiml neobědval.

_____________

edit 17. leden 2006:

Tak Nováci (zadní část a v noci) očekávání nezklamali. Po zhruba 4 letech se žánrová skladba ani trochu nezměnila (výzdoba interiéru se ani trochu nezměnila už asi 6 let) - stále se tu hrajou ty nejmodernější disco-hity toho nejdrsnějšího ražení, po půlnoci rozmělňované ne vždy dobrými profláklými evergreeny. Věkové složení okolo 15 let není zrovna přínosem.

Jako neomluvitelné beru to, že v jednu dojde pivo a podávají jakési pochybné plechovky. Jediné pozitivum (*) je přítomnost fotbálku, i když marně přemýšlím nad tím, proč si ho jít zahrát zrovna sem. Pokud se sem rozhodnete vypravit, obrňte se shovívavostí a notnou dávkou trpělivosti.

Michal
14. prosinec 2006 | 13:47

Přední část by ušla - ale ve dne. V noci se tomuhle místu vyhejbat jako čert kříži. Hnus!

Jestli chcete dobrej Budvar, tak běžte na Hamburk, maj i černej a je tam klid.

švestík
13. prosinec 2006 | 14:27

Uznávám, že první dva roky na VŠ jsem tam byl skoro denně, ale musím jedním dechem dodat, že hlavním důvodem bylo umístění hned vedle fakulty. Vadí mi, mimo jiné, velká fluktuace zaměstnanců. Sotva jsem si na obsluhu zvykl a oni si mne zapamatovali (takže se mě neptali, co si dám a rovnou točili), už se tam objevil někdo nový. O kvalitě piva bych se hádal, když si chci dát dobrý Budvar, určitě ne U Nováků. Co mi tu ovšem vadí ze všeho nejvíc, je otřesný charakteristický pach tohoto podniku, který na vašem oblečení ulpí a nezbavíte se ho (a to i v době obědů, kdy se tam nekouří!!!). Večerní diskotéky rovněž nedoporučuji (ovšem abych byl fér, musím přiznat, že k diskotékám mám odpor).

Karpl
13. prosinec 2006 | 07:18

Přes den celkem volno a vynikající kvalita piva (12%). Neexistuje zde, podobně jako U Žumbery, aby hostům místo ležáku servírovali"desítku". Kuchyni jsem nezkusil (zatím), ale určitě na to dojde, protože kvůli skvělému Budvaru sem určitě zavítám častěji. Rozhodně doporučuju.

Spidu
8. červenec 2006 | 22:36

No tak přední část je v poho posedíte pokecáte, ale jesliže vejdete dozadu na "disko" sotva se nadechnete, nikdy tam neni vzduch a kolem vás chodí takoví co si řííkají "brejkaři" celkem nuda a před vchodem radno nezustavat delší dobu

Stinin
24. únor 2006 | 11:33

Jít sem na jídlo, nebo jen tak posedět je fajn. Hudební akci sem zde ještě radši nenavštívil. Pro mě je hlavním pozitivem, že v centru plzně se najde hospoda s Budějovickým pivkem, což je velké plus, když má člověk chuť na změnu a nechce Bernard, nebo lahváče:-)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde