Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Vinárna Ořechovka
By: L@D@

Vinárna Ořechovka

353.6000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.60
Adresa:Ořechová 11 Vinárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-377-457-498
www:není uveden
email:není uveden


Restaurace nabízí zateplenou terasu, vlastní parkoviště, salonek do 24 lidí a široký výběr jídel domácí kuchyně. Pro větší soukromí, či posezení ve dvou jsou stoly od sebe nenuceně odděleny. Podnik lze zamluvit pro pořádání větších akcí jakou jsou promoce, svatby, firemní rauty apod. Otevírací doba: 11.00 - 23.00

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Vinárny

lily
7. březen 2014 | 13:22

Vinárna Ořechovka je příjemná restaurace, spíše k posezení, než-li ke gurmánskému zážitku. V jídelním lístku se rozhodně nevyplatí dávat si experimenty, ale vsadit na klasiku. Chodíme sem poměrně často, jelikož na Slovanech je vcelku málo míst, kam zajít. A obrovské plus této restaurace je milá a usměvavá obsluha, zvláště pan vysoký číšník a slečna číšnice ostříhaná na krátko. Takže pokud si chcete večer v klidu popovídat, dát si sklenku vína nebo pivo, Ořechovka je jasná volba(najezení přijďtě raději už z domova;))

sim
29. leden 2014 | 19:37

Musím reagovat na email z 12.1. Nevim kde paní byla, ale s vinárnou Ořechovka jsme byli vždy spokojeni. Slečna servírka (krátké světlé vlasy),je vždy příjemná, milá a zákazníkům vyjde vstříc. Vinárnu navštěvujeme pravidelně a můžu jen chválit a vřele doporučuji.

Princess
29. leden 2014 | 10:29

janinka.1990
12. leden 2014 | 09:07

Po delší době jsme sem zašli, jelikož to máme blízko. Úspěch podniku zřejmě tkví v tom, že na Slovanech není konkurence. Jídlo nic moc, ale aspoň velké porce,fakt nic pro Pohlreicha:). Ale dalo se, i když jde o uho na sto způsobů. Zásadní problém byly dvě věci: servírka (nakrátko ostříhaná blondýna)působila, že si sem odskočila z bufetu 6.cenové skupiny. A pak je tu pořád průvan, trvají na otevřených dveřích do vstupní haly, takže jen pro otužilé. Další podnik, kde kvalita pomaloučku, ale trvale klesá.

Mončičína
16. září 2013 | 12:03

Včera jsme navštívili Ořechovku, protože na Slovanech opravdu není příliš restaurací. Měl mě varovat už interiér v kombinaci s jídelním lístkem, při jehož pročítání by na Pohlreicha šly mdloby. Nicméně jsem zkusila srnčí na hříbkách. Já pochopím hodně věcí, ale proč v září dávat k masu sušené houby místo čerstvých, když jich je v lese jako máku, to ne. Houby byly málo namočené a uvařené, takže byly totálně tuhé a nebyly vůbec dobré, všechny jsem je musela vytřídit, a že jich tam bylo oproti masu požehnaně. Maso nebylo špatné, i když bylo samozřejmě sypané nějakou univerzální směsí na steaky. Obsluha byla milá, ale bohužel už nemám chuť se vrátit, vůbec jsem si nepochutnala.

Elii
27. červen 2013 | 07:36

Včera jsme navštívili Ořechovku a můžu jedině doporučit! Obsluha milá, usměvavá a hlavně ochotná, jídlo výborné a porce velké. Spokojeni jsme byli všichni , určitě to nebyla naše poslední návštěva.

jitulka
10. červen 2013 | 23:59

Ve vinárně se mi velice líbilo. Působila na mě příjemná atmosféra, milé a empatické vystupování obsluhy. Nejvíc jsem byla spokojená s výbornou kuchyní. Jídlo bylo dobře ochucené a velká porce. Doporučuji všem milovníkům jídla tuto vinárnu navštívit.

Mocela
5. červen 2013 | 11:29

Obsluha šílená. Jídlo bez chuti. Nikdy více.

Mnamnulka
30. leden 2013 | 14:01

NEDOPORUČUJI!!!! Šli jsme do vinárny Ořechovka s celou rodinou na oslavu. Ocenili jsme nekuřácký salonek, ale to bylo asi tak vše. Obsluha nemastná neslaná, o chuti a složení jídla nevěděli nic. Jídelníček klasika jako za socialismu. Objednali jsme si tedy jídlo a těšili se. Ale už předkrm nás měl varovat. Hlavní jídlo naprostý propadák. Tak nechutné jídla jsem už dlouho nejedla. Špagety jsme vrátili celé (obsluha se ani nezeptala, proč celé vracíme!) - nebyli poživatelné ani dětmi, které jinak sní celkem všechno. Srnčí bylo tvrdé, vysušené a bez chuti a omáčka umělý hnus. Brambory asi přešli mrazem, takže chuť nic moc. Zeleninová obloha povadlá a něco již bylo "na hniličku". Jediný steak z tuňáka se dal jíst. Navíc z WC jsou otevřeny okna přímo do salonku, kde je pak slyšet každé spláchnutí a jiné zvuky - to chuti nepřidá. Takže je mi to moc líto, ale ani na jídlo ani na posezení ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Charlii
3. květen 2012 | 23:41

Opravdu skvělá restaurace a vždy chutné jídlo s přítelem si vždycky moooc pochutnáme jak na jídle tak i na dobrém víně... všem doporučuju ...

kamilek.246712
22. červenec 2011 | 15:38

Do této restaurace chodíme s manželkou docela často a velmi rádi. Obrovské porce výborného jídla za nízké ceny jako nikde jinde v Plzni, servírky ryclé a milé. Posezení v příjemném prostředí, což také oceňuji. Doporučuji všem restauraci navštívit.

barbucha.strasidlo
11. červenec 2011 | 22:19

Ořechovku jsem navštívila dvakrát, vždy s větší skupinou lidí. Obsluha (mladá děvčata) byla vždy milá, příjemná, ochotná, ale bohužel co se týká jídel poněkud neznalá - neznala složení jednotlivých jídel, na vše se odcházela ptát. Co mě ale nejvíc fascinovalo bylo, že naprosto všechna jídla chutnala stejně, protože každé z nich bylo důkladně prosypáno jakýmsi oranžovým umělým kořením! Na klidné posezení u vínka fajn podnik, ale na jídlo sem už ne e.

mirk
11. červenec 2011 | 17:51

Po několika návštěvách různých plzenských restaurací kde sme byli na jídle a byla to hrůza at už šlo o jídlo nebo o obsluhu jsme navštívili Ořechovku a musim jenom chválit. Obsluha milá a jídlo bylo rychle a hlavně chutně připravené. Opravdu jsme byli mile překvapeni. Takže můžu pouze vřele doporučit!

Jena
2. únor 2011 | 14:04

Orechovka je specificka svym umistenim v zastavbe rodinnych domu z odbobi kolem valky. Siroko daleko neni jina restaurace, kde by se mistni mohli s rodinou sejit na slavnostni obed ci veceri. A prave temto lidem je, podle meho, prizpusoben jak interier, tak kuchyne. Mladsi lidi touzici po patecni parbe se tu nebudou citit dobre. Konzervativnejsi stredni a komplet starsi generace bude jako ryba ve vode.

dominostajny
1. únor 2011 | 16:03

Tak já osobně si myslím že kvalita ve vinárně Ořechovka šla dolů co se týče jídla a většinou i obsluhy a na předchozí příspěvek mi připadá že se tu obhajuje personál, ale na to tyhle stránky myslím zřízeny nejsou a že se v Plzni najím lépe i levněji je jisté. Takže já zase nedoporučuji :-)

Maky
31. leden 2011 | 17:24

janinka. 1190 - a jak bys pak hodlala procházet nahoru do druhé části podniku, když jsou dveře zavřené? a s plnýma rukama se ty dveře asi těžko otevřou.. já pokud vim, tak se na to vždy upozorňuje, že je tam chladno, asi záleží na lidech a ne na prostředí. z mé zkušenosti je to výborný podnik tady v Plzni a málokdy najdeš v dnešní době takovou restauraci, kde máš velký porce za normální ceny. viděla sem i menší porce za větší ceny. takže já opravdu vřele doporučuji!

Rosemary
5. prosinec 2010 | 22:02

Opravdu vynikající restaurace, nedávno jsme tam byli a byla jsem překvapená velkou porcí jídla a opravdu vynikající chuť. Takže za mě rozhodně všem doporučuji, ovšem také rezervaci předem :)

teacher
15. říjen 2010 | 09:35

Za mě musím říct,že kvalita šla dolů především co se týče kuchyně. A nasše poslední akcička která se konala v přístavku u vchodu byla děs. Jediná výhoda byla že se moc neutratilo, protože na vše se čekalo neuvěřitelně dlouho, takže za nás už NIKDY ROZHODNĚ NE !

tatranka
8. říjen 2010 | 11:18

Dříve jsem tam hodně chodila, nedávno jsem tam byla po dlouhé době. Obsluha velice milá, za to opravdu plus. Prostředí poněkud přeplácané (malby na zdech atd. - podle mne už dnes přežitek). V nápojovém lístku se objevily koktejly, proto jsem se na něj těšila, pěkně vyfocený... Ovšem co přinesli - malý instantní koktejl ze sirupu, který se nedal požít (ovšem za cenu více než vyšší za tuto "kvalitu"); obsluha naštěstí reklamaci přijala. Koktejly si tam proto tedy OPRAVDU nedávejte. V jídelním lístku občas chybí ingredience (jídlo přinesli hustě posypané nivou, která nebyla psána; někteří - i já - plesnivé sýry nejedí; kromě toho těstoviny rozvařené a mražený špenát neochucen). Takže opravdu vydařený večer; pro mne jsou na blacklistu.

petríno
14. srpen 2008 | 14:27

Velmi příjemné prostředí s chutnou kuchyní a milou obsluhou. Všem vřele doporučuji. Další návštěvy mě jen utvrzují v tom,že Ořechovka je opravdu fajn podnik,kuchyně je stále stejně skvělá a personál se tam nestřídá každou chvíli jako jinde takže je fajn vidět známé tváře,které jsou stále milé a ochotné.Rád přijdu znovu.

Vladimír
22. březen 2008 | 16:34

jedna z nejlepších restaurací na Slovanech, jídlo je výborné. problémem je ovšem pivo, které je trochu předražené a ne moc dobré.

Y
7. prosinec 2007 | 17:33

Pekne prostredi, skvele pivo i kdyz jen 0. 4l a cena za nej jako 0. 5, prijemna obsluha. Jidlo vyborne kvality, i kdyz cim dal mensi porce. Ceny za jidlo nejsou nejnizsi, ale ani premrstene.

Milka
24. červenec 2007 | 11:30

Ideální podnik pro rodinné posezení, jídlo výborné, obsluha příjemná, prostředí též není k zahození.

gedžitka
18. leden 2007 | 18:54

Obrovské porce jídla.. za příznivé ceny. obsluha je celkem v poho. jen sehnat v pátek stůl bez objednávky, je docela problém:(

Majdalena
13. listopad 2006 | 10:27

výborná restaurace s výborným jídlem a příjemným prostředím, pro mě skvělá volba pro rodinné večeře

Fiky
24. březen 2006 | 10:14

Ideální pro Ty, co se chtějí výborně najíst v pěkném prostředí a nepočítají každou korunu.

L@D@
5. březen 2006 | 11:41

Vari zde vyborne, ale k posezeni u piva to opravdu neni, protoze je zde pekelne drahy.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde