Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Vinárna Jadran
By: Kiss

Vinárna Jadran

83.6250I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.62
Adresa:Bezručova 9 Vinárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Exit stravenky Cheque Dejeuner platební karty gastroPASS ticket Restaurant internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor rozvoz jídel kulturní akce Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-237-972
www:není uveden
email:není uveden


Samotný restaurant JADRAN byl založen již v roce 1922 a velmi rychle se stal vyhledávanou restaurací nejen pro výtečnou kuchyni, ale i z důvodu bohatého výběru kvalitních ročníkových vín, která byla uskladněna v patrových sklepích přímo pod restaurací. Jako jeden z mála restaurantů si JADRAN svoji oblibu udržel i po II.světové válce. Interiér vinárny zdobí nástěnné malby akademického malíře Jiřího Kovaříka. V roce 2010 dochází ke spojení dvou silných tradic restaurace Jadran a legendární Moravské vinárny,která byla nucena opustit původní prostory a nyní funguje právě zde.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus 12° - Kozel 10° - Kozel Černý  - Pardál 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Vinárny.

alinhart
17. září 2014 | 20:11

Chodim do Jadranu rad a relativne casto. Vybornej tataracek, super jatra a v posledni dobe vynikajici bile rozlevane, konkretne Rynacek - opravdu doporucuju, dobre suche moravske bile. Navic majitel vinarny uci na http://Hotelova-skola-plzen.cz stolniceni, a je to videt. Nikdy necekam, maximalne s vrchnim pokecam. Vzdycky si udela cas.

pucmeloun
26. listopad 2012 | 21:22

Interiér, personál a částečně i hosté skutečně navozují atmosféru zlatých osmdesátých let:). Víno ale dobré, ovšem k další návštěvě to nestačí.

Friday
11. listopad 2011 | 14:18

Máme rádi. Jídlo neurazí, snaživý personál, jen škoda že nemají točený Prazdroj. Co se týká vína - obsluhující odborník je super.

Jena
28. leden 2011 | 17:47

Navstivil jsem Jadran nedavno hnah touhou rychle a bezbolestne se v centru naobedvat. Na tabuli na choniku nabizeli menu, vstoupil jsem tedy. Ano, bylo pred pul treti, menu nebylo. To je bezne. Ale proc je na chodniku cedule lakajici na obez za 75,- Kc? Uvnitr me ovanul dech socialistickych vinaren, ale spis nez prostredi to navozovala obsluha a slozeni hosti. Babky - urednice v duchodu s mohutnymi cepicemi na hlavach usrkavaly dvojku bileho, po place popochazely dve, tri servirky a kasiroval klasicky provozak jak z Vrchni prchni. nebudu napinat - dal jsem si smazak a krokety a byl to fakt hnus. Zpropitne, ac to normalne nedelam, nebylo.

Kiss
24. leden 2011 | 14:34

Po nuceném přestěhování tato vinárna trochu ztratila ze svého historického lesku a především málo hostů ví, že to je bývalá Moravská vinárna. Každopádne obědové meny je velmi chutné za přijatelné ceny a personál snaživý. Jídelní lístek poměrně pestrý, ze kterého se dá vybrat i příjemná večeře.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde