Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Surf a Beach Club
By: ambiente

Surf a Beach Club

312.8387II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.84
Adresa:Klatovská 6 Taneční kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek Popularity: 10
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-739-994-488
WWW:http://www.surf-beach.cz/
email:surfandbeach@seznam.cz


Tento podnik skončil svoji činnost!

Klub ve sklepních prostorech u Práce celkově zařízený v plážovém stylu. Interiér zdobí palmy a palmové listy, takže máte pocit, že jste opravdu v jakémsi plážovém klubu. V zadní části podniku je i jakýsi parket k tanci. Dominantou jsou dvě výrazné kytkované pohovky v rohu místnosti.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Stella Artois .

Kategorie - Taneční kluby

gary
2. červen 2009 | 02:18

Tak v tomto podniku hrál často náš kamarád dj, tak jsme nemohli nezajít. A časem jsem sem chodil i rád, zvláště co došlo k obnovení prostor a vyměnilo se osazenstvo. Dětičky opravdu zde chybět nebudou. Většinou jsme zde skončili do dlouhé noci, za pití koktejlů, piva a různého alkoholu. Doporučuji všem navštívit, zvláště nyní, kdy je drahé vstupné, ale to je kompenzováno nízkou cenou pití.

jochy
29. říjen 2008 | 16:52

Je to tu suprový... možná trošku lepší ventilace by neškodila, jako ve většině sklepů. navíc to je ráno kousek na tramvaj, což je další velký plus :)

scampa
4. leden 2008 | 11:40

BEach! I love BEach

Y
7. prosinec 2007 | 16:21

Vstup odrazuje davy lidi. Dobre cepovany Gambrinus + rychla obsluha. Videl jsem jak obsluha pozaduje obcanky, vekovy prumer zde byl vyssi nez obvykle. Jinak zde maji peknou nabidku fotbalku dokonce i duo-fotbalek.

Vrky
29. říjen 2007 | 17:06

Nic moc, dřív to tam bejvávalo lepší, ted se tam schází divný lidi, bejvá tady přeplněno, když nepřijdete včas, nesednete si!

Matci
21. říjen 2007 | 22:55

Mockrát jsem tam nebyla, ale abych pravdu řekla, tak asi ani nebudu... nějak mi to nenadchlo... nic moc...

Chico
5. říjen 2007 | 16:05

Šílený, samej hoper a rádoby modýlek. Jak řikam Kinder-párty, doporučuju ani kolem toho nechodit! ! !

maxinquaye
26. červenec 2007 | 13:33

uplne ze zacatku to bylo fajn. ale s postupujcim casem se stala nutnosti ke vstupu nazehlena ksiltovka a nigga vyraz

jus
26. červen 2007 | 14:19

bývalou práci jsem měl v oblibě, tohle moc nemusím.. poslední zkušenost mi dost odradila - na panském wc chyběly dveře, v kabince nebylo ani prkýnko. a 29,- za dvandu mi příjde vzhledem k úrovni podniku opravdu přehnaných

Stinin
26. červen 2007 | 00:36

Kde jsou ty doby, kdy to byl Klub u Práce..........:-( Hodně skejťáků, málo místa, ale přesto sem často chodím. No, jak říkám, není to zdaleko to co to bývalo...

deny.gat
4. červen 2007 | 18:15

Poslední dobou nic moc, dřív to tam bylo lepší... Ale pořád to je moje srdeční žáležitost=)Nejvíc v pohodě k večeru, když neni tolik narváno. Velký plus jsou pohovky a celkově i prostory, taky obsluha je fajn. Vadí mi snad jenom ty schody na kterých se cestou domů vždycky skoro vyflákam=D a taky někdy dojde nějakej druh pití.

papyr
7. únor 2007 | 19:00

no klubík spíš pro :skejťáky: jinak pěkný prostorný!

Nick
28. září 2006 | 00:54

když neni nabito, tak je to úplně v poho, moc příjemný holčiny za barem, když je narváno, tak to není uplně ono, zkuste si dát Mráčky:-)

Koty
7. červen 2006 | 09:02

Docela příjemnej klubík hrajou slušně a chodí sem pěkný holky, možnost objednání hodně koktejlů, ale jen tak do desíti pak je moc lidí tak sklízí koktejlový lístky, jinak v klubu nemůžete minout, sem, tam kolo aspoň ze začátku večera :D Barmani většinou ochotný a taky většinou pomalí :( ale to je zatim tak mínus, fotbálky zde maj dva starý rosenguardy takže se na nich bomba hraje.

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde