Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Mefisto
By: ambiente

Mefisto

393.2308II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.23
Adresa:Goethova 2 Taneční kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek kulturní akce Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-602-342-002
WWW:http://www.mefistobar.com
email:info@mefistobar.com


Mefisto Bar je nově otevřený podnik ve Smetanových sadech. Sklepní prostory jsou celkově velmi členité, lze zde v klidu posedět u stolků v zadní části podniku, či tančit v přední části. K poslechu i tanci hrají DJs taneční hudbu, rock i oldies dle aktuálního programu.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Taneční kluby - Kluby - Music bary.

Petr Masožrout
14. duben 2014 | 22:45

byl jsem tam ted v patek a bylo to super obvzlášt DJ hral skvěle jen tak dal

joshua
12. leden 2012 | 23:30

rozporuplnej podnik. přesto se tam ale nakonec často vyskytnu. dají se tam zažít dobrý akce ale je to spíš o štěstí. často se tam ale vyskytujou pochybný exitence všeho druhu (od bezdomovců až po libový frajírky). naštěstí vyhazovači jsou tam férový :) podnik pro pseudosmetánku je naprosto výstižnej komentář...

Adleita
4. červenec 2011 | 14:20

Dost hrozný podnik pro pseudosmetánku..

ady
6. březen 2011 | 13:27

2x jsem tam byl, po třetí jsem si dal hezké společenské ?tepláky? a to už mě ostraha dovnitř nepustila. V teplácích zákaz vstupu, nařízení majitele, já ani mí kamarádi už tam nejdeme, k tomu není co dodat, ať si každý udělá obrázek sám.

Lukke
5. březen 2011 | 16:47

Neskutečně zahuleno, naprosto nepochopím jak se někdo do takhle špinavého prostředí může jít bavit.

Wodpad
17. srpen 2010 | 12:45

Průměrná diskárna !!!

Mr.Scully
11. červenec 2010 | 18:08

Trošku snobský podnik, ceny vyšroubované, ale v noci se nikam jinam moc jít nedá. Už jsem zažil totálně narvaný klub (středa) a stejně tak se dá narazit na pouhých pět návštěvníků (čtvrtek). DJ hraje dobré hitovky, trochu na styl Žumbery.

Kiss
30. listopad 2009 | 23:08

Těžká konkurence PH, podnik, který v Plzni dlouho chyběl. Převážně uplněnarváno, nemáte místo ke hnutí, ale DJs v pohodě, umí se odvázat, atmosféra Vás vtáhne do varu.

Hanyska
22. září 2009 | 10:49

Zezačátku to vypadalo na dosti snobský podnik, ale časem se to docela ustálilo a dnešní návštěvníci jsou vcelku přijatelní. Ceny jsou tedy pekelně vysoké na můj vkus. Hudba dobrá, DJové si svou práci opravdu užívají. Narváno povětšinou k prasknutí, ale to k těmto podnikům rozhodně patří. Ocweňuji klidnou kavárničku, kde se dá odpočinout od poskakujících lidí na baru. Pokud sem půjdete musíte počítat s tím, že je to podnik, do kterého se chodí lovit a málokomu vymluvíte, že vy lovena být nechcete. Výborné po uzavření většiny podniků - zde jedou dokud jsou lidi.

gary
2. červen 2009 | 02:03

Fajn klubík na noční pařbu, alkoholu všech typů dosti. Perfektní obsluha na barech, stylově oblečená. Jen je škoda, že je to tam nacpáno doslova k prasknutí a pohyb s právě koupeným pitím je akční zážitek.

L@D@
22. září 2008 | 23:14

Na místní poměry asi nejlepší taneční klub v Plzni. V pátek a sobotu býva dosti plno, ale je tu celkem hodně místa (na první dojem to sice nepůsobí, ale je), takže čekání na drink jako u žumbery se nekoná. Hudba celkem obstojná (ale hodně závislá na DJ). Oproti PH+ je to tu pohodička.

pichy
28. srpen 2008 | 22:58

V Mefistu trpím klaustrofobií:-). Když sem zde byl měl sem štěstí a hráli naprosto parádní hudbu. Starý hity z osmdesátejch let. Pivko měli taky moc dobrý.

miffi
5. srpen 2008 | 20:13

mefisto dost dobrej klubík

Finchik
16. červen 2008 | 12:05

málo místa jinak fajne lepší než PH+

Vohry
14. červen 2008 | 11:13

Nový podnik prakticky hned vedle Husy, který se celkem rychle uchytil a nedivim se... Osazenstvo podobné jako v Huse.. Atmosféra dobrá akorát je fakt, že někdy je narváno až moc.. Chce to kupovat u baru po dvou pivkách najednou:)

Syny
2. červen 2008 | 00:05

Velice me tento podnik potesil. Ac je tam v patek a sobotu celkem nabito a k sezeni malo mist, tak je to tam celkem fain. Nyvyskytuji se tam zadne deti, naopak me prislo, ze jsou tam spise starsi lidi. Pivo dobry, ale probit se k baru je taky nekdy hruza... Ale celkove to na me udelal velice peknej dojem...:)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde