Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto La Salsa Café
By: ambiente

La Salsa Café

143.3571III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.36
Adresa:Americká 49 Taneční kluby III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) kulturní akce Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-604-758-511
WWW:http://www.salsaplzen.cz
email:salsaplzen@seznam.cz


Salsa Café se nachází v prvním patře Domu kultury u Radbuzy. Jak již napovídá název, konají se zde akce zaměřené především na latino hudbu.

V podniku se čepuje - Hoegaarden White  - Plzeňský Prazdroj  - Stella Artois .

Kategorie - Taneční kluby - Kavárny.

Kiss
19. květen 2009 | 22:50

Musím uznat že je to opravdu ojedinělý podnik svého druhu v západních čechách, obsluha je pouze na baru, zato si skvěle zatančíte a pobavíte se s prima lidmi!

Vohry
24. červenec 2008 | 10:02

Tenhle podnik mne nehorázně zklamal... To, že se před barem válí pes bych ještě zkousl, ale nepité sklo a obsluha, která evidentně v gastronomii v životě nedělala se dá zkousnout těžko... Nosit sklenice tak, že je chytnu za okraj nahoře zato se v jiných podnicích i vyhazuje... Jinak venkovní terasa samý prach a pavučiny.. Tam už mne neuvidí

Matci
25. říjen 2007 | 22:42

Kdo rád tenhle druh hudby, určitě by měl zajít... a naučit se pár tanečních kreací taky není k zahození...:-)... prostředí příjemné a mícháné nápoje výborné...;-)

ambiente
1. prosinec 2006 | 11:07

Velicé příjemný music a coctail bar v Kulturním domě. Vybavení je menší parket, k poslechu hraje salsa či bachata, obsluha vsřícná a vzorná a velký výběr různých druhů míchaných nápojů.

Fiky
22. listopad 2006 | 15:13

Ceny jsou zde trochu vyšší, ale na druhou stranu Salsu či Flamengo si jinde v Plzni asi nezatančíte.. A kdyby jste náhodou ani jeden tanec neuměli, tak si zde můžete zaplatit i kurzy. Já osobně už trénuji :-)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde