Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Papírny
By: Beny

U Papírny

282.6071II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.61
Adresa:Papírnická 3 Sportbary II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) šipky kulečník bowling gastroPASS internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup nonstop Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Slovany, 30100
Telefon:+420-731-441-777
WWW:http://www.bowlingplzen.cz/papirna
email:upapirny@bowlingplzen.cz


Bowlingová herna se nachází v objektu Delvity u bývalé papírny na Slovanech. K dispozici je zde 8 profesionálních bowlingových drah, 6 profesionálních kulečníkových stolů a 1 karambol, 2 pingpongové stoly a 2 šipkové automaty. Na jídelníčku česká kuchyně + speciality. Možnost pořádání narozeninových oslav, firemních večírků i rautů.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Kofola  - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Sportbary - Restaurace.

BulMar
13. říjen 2017 | 08:06

Přidávám včerejší nepříjemnou zkušenost z tohoto podniku. Měli jsme zde naplánovanou teambuildingovou akci. Ačkoliv jsme používali pouze tři dráhy, na které jsme chodili nahlašovat počet hráčů a celou dobu ohledně drah s obsluhou komunikovali, tak nám obsluha údajně pustila dráhy čtyři a také jsme čtyři museli i přes oboustrannou výměnu názorů zaplatit. O nepříjemnosti, nekorektnosti a absolutní neempatičnosti obsluhy je tu už uvedeno hodně, ale toto byl vrchol. Situaci se snažil uklidnit jakýsi manažer, který nám ale ve výsledku vyčetl jen to, že se hádáme s obsluhou. Prostředí je jinak velmi zastaralé, dráhy nic moc (stavění kuželek je problém, také vracení koulí), všechno se tam zaseklo kdesi v devadesátkách a modernizace je tu cizí slovo. Také tam dost smrdí přepálený tuk. BYLA TO CELKOVĚ KATASTROFA A POKUD SI VEČER CHCETE UŽÍT, BĚŽTE RADĚJI KAMKOLIV JINAM!!!

Denis123
17. srpen 2015 | 20:25

Jedním slovem katastrofa !!!! Člověk prijde ze ma objednany bowling, bez pozdravu je nám oznámeno ze si můžeme jít kam chceme ze na baru nám vydají pouze boty. Obsluha neuvěřitelná, s takovým přístupem se jen málo lidi vrátí !!! Pečivo oschle a dva dny staré, vybaleny hermelin prelity olejem je vydavany za nakladany hermelin, servírka odnese ze stolu bez zajmu jestli bylo jídlo v pořádku. Personálu je za barel pozehnane ale zájem o zákazníky nulový, pan u vydeje bod si zadává on-line sázky na počítači, servírka kouká do blba, druha si povídá s přítelem na baru, třetí raději rovnou sedí na barové židli a nakonec si naúčtují castku naprosto nepřiměřenou k službě. Příště raději bowling v obchodním centru Plaza !! Nikomu nedoporucuji !!!

Sunnyx
4. listopad 2014 | 16:39

Musím se připojit k posledním komentářům.

Děs a hrůza. Jestli tohle někdo považuje za podnik hodný návštěvy, tak ho předem musím varovat.

Obsluha je tu za trest, takže nečekejte, že by vás byť je pozdravili.

Po půl hodině čekání u stolu se dozvíte, že obsluha je pouze na baru, ač jsem si tedy žádného avíza nevšimla. (pokud tam cedule někde je, hluboce se omlouvám)

Čekat na jídlo přes hodinu v prázdném podniku, kdy při hraní bowlingu(kapitola sama o sobě) se začne nějaký stůl uprostřed restaurace plnit jídly. Beze slova, prostě bez ničeho. Tak si tedy vydedukujete, že v prázdné!! hospodě to bude asi pro vás. Vlasy a chlupy v "jídle" vám k chuti také moc nepřidají.

To že si musíte pro pití chodit na bar, ač v poštu osmi lidí u stolu, to je lehce komplikované, a to nemluvím o tom, že vám ve finále servírka podá propisku, ať jí ty objednávky sepíšete, že v tom má takhle bordel. :/

Pokud jste milovníky hororů nebo máte v doporučení od psychiatra trénování trpělivosti, zaskočte. Zaplatíte předražené dráhy, budete se bavit kyselým xichtem obsluhy, a nakonec vám při placení budou vyprávět o tom, jak jindy mají narváno, a proto je to tak drahý. Za mě už nikdy.

machy70
18. březen 2012 | 11:38

Jedním slovem hrůza!! Už při příchodu jsme byli zklamaní, ač jsme volali týden dopředu tak jsme neměli rezervovaný stůl.(asi si to prý zapomněli napsat) Obsluha nepříjemná, vyloženě jsme obtěžovali, pivo se nedá pít jak je přesycené CO2 a o jídle ani raději nebudu psát. Jediným kladem (což je málo) jsou kvalitní bowlingové dráhy. Takže již nikdy více.

ketosha
22. únor 2012 | 17:34

Páteční bowling s přáteli má být příjemná záležitost. V tomto podniku mě však hned v úvodu večera nemile překvapila obsluha, kterou jednoduše obtěžovalo cokoliv (nepříjemný výraz, neprofesionální komunikační dovednosti). Člověk by od baru raději utekl ... Vzhledem k tomu, jak obsluha míchala velký vinný střik (aniž by si odměřila dvojku vína), ale prostě od oka tam slečna něco nalila, nebyla jsem spokojena ani s nápoji. Dýžko si v jednom případě zaokrouhlila slečna automaticky, což se prostě nedělá. Ačkoliv jsou zde ucházející bowlingové dráhy (za 2 hodiny hraní se nám však bohužel kuželky zasekly několikrát) a prostorově se jedná o podnik skýtající možnosti využití pro mnoho příležití, obsluha celkový dojem naprosto kazí!! Podnik již nenavštívím.

Janadiv
6. březen 2011 | 19:26

Jedním slovem NEJHORŠÍ !! A to jak chování zaměstnanců, tak bowling. ... Nejprve si člověk objedná nějakou dráhu a poté co přijdou, je suveréně šoupnou někam jinam, aniž by se zeptali jestli to někomu nevadí. No dobře to by se dalo překousnout. Ale to, že se pořád motaj kuželky a z hodiny a pul jsme jen pul hodiny čekali, než nám to opraví nebo než se kuželky uráčí postavit. Poté co jeden hráč odehraje a má jít hrát další, tak půlka kuželek popádá, sotva se kuželky postavý a to koule neni ani na dráze. Kdyby někdo šel hrát fakt na skore a ne jen tak ze sranda. TAK SEM ROZHDONE NECHODTE!! Ale nejvíce mi dorazilo, když jsme šli platit a řikam jestli si z nám nedělá srandu, že za tohle chtějí 380 kč na hodinu ... a odpověď obsluhy byla ... ja teď přišel do práce... ja stim nic nezmuzu ... to je jak kdyby prisel hasič do práce ted by byl požar a on by řekl, jééé já ted prišel to hasit nebudu !!! Tohle je nějaké chování!! VRCHOL! ... nakonec mi řekl, že to musim s panem vedoucím, ale které ho mi nezavolal. takže jestli si někdo chcete zkazit náladu, tak jsem do tohoto podniku rozhodně zajdete. Odejdete tak na*raní, že vám přestane trápit i těch 380 kč za ten děs, co v tomto podniku řikaj bowling !! Ale vše dělaj jen lidi ... přístup byl jeden z nejhorsich co jsem kdy zažila! Bejt jejich šefem, tak ten chlapec tam ropzhodně už neděla, odrazuje lidi, aby prišli znova.

papanka
17. únor 2011 | 22:29

Několikrát jsem navštívila, bowling super, jídlo v pohodě.. Ovšem naposledy nás obsluha překvapila zajímavými cenami, kdy si panáky účtovala podle svého a ne podle nápojového lístku. Když jsme se ohradili vysvětlili nám, že to jsou staré nápojáky a oni mají nové ceny(?!?).. Nehledě na to, že si automaticky sami zaokrouhlili spropitné..

Carlos66
21. prosinec 2010 | 11:37

Dobré jídlo, pivo, kořalka. Obsluha se smyslem pro humor. A hlavně super bowling.

martinkajandulka
7. březen 2010 | 02:05

Nejlepší bowling ve městě... Vela prostoru pro srazy, dobrá kuchyně... Super super...

Haninka001
27. listopad 2009 | 13:26

Byla jsem si tady zahrát s partičkou bowling, nálada dobrá , dráhy dobrý, pití dobrý... ale celej večer nám totálně zkazila jedna jediná servírka. Přišlo mi že ji hodně obtěžujeme objednávkama, takže dělala naschvály - piv přinesla o jedno víc a nechtěla ho vrátit, pak přinesla dvanáctky místo desítek, objednávku panáků asi půl hodiny ignorovala, pak přinesla něco jinýho... Asi po hodině nám řekla že nás musí zkasírovat, pač jí končí služba... 20 minut se s náma dohadovala, v papíru měla všechno špatně a hlavně piv i panáků naraženo o dost víc... Pak přišla asi za půl hodiny co si dáme, že jí pokračuje služba... Že se někdo splete pochopim, ale když se u toho tváří že jí hosti obtěžujou (je to její práce kua!) a držkuje... Zkaženej večer kuli jedný pipině

pivanek
13. červen 2009 | 17:59

Bowling tu maj asi nejlepsi v Plzni. Na obsluhu si tady nemuzu stezovat, v patek kdyz je narvano tak je sice trochu pomalejsi ale to se da pochopit. Jinak ale bez problemu. Vyber napoju je naprosto dostacujici a na jidle sem si tu opravdu pochutnal a to za prijemnou cenu. Muzu vsem jen doporucit.

Kiss
16. květen 2009 | 16:14

při pracovní akci, jsem byl navštívit tento podnik a musím uznat, že dráhy a prostředí jsou velice moderní a prostorné. Obsluha vcelku příjemná, jídlo dobré. Ceny jsou vyšší, což je u nových podniků běžné, občas přílišně nakouřeno.

Vendys
16. květen 2009 | 09:49

V současné době, nejlepší bowlingová herna v Plzni a okolí. Dráhy dobře udržovány, všude čisto, bezproblémová domluva při pořádání bowlingových akcí. Pořádají vlastní soutěž pro rekreační hráče.

Výborný kuchař, za slušnou cenu, opravdu velmi dobré jídlo.

Na obsluhu si nemohu stěžovat, pohodový, jak kluci, tak i dámská část obsluhy. Pokud to tak bude nadále, já i moji přátelé nepřestaneme být štamgasty.!! DOPORUČUJI!!!

L@D@
12. březen 2009 | 21:15

Když si budete chtít zahrát bowling na opravdu kvalitních drahách, tak právě zde. Obsluha zatím není 100%, ale věřím, že časem to bude lepší.

EDIT 11.3. - dámská část obsluhy je příšerná!!

EDIT 12.3. - tak jsem doma z bowlingu, opet nasranej, dokud nevymeni tuhle obsluhu (dve slepice za barem) nejdu tam!!!!!!!!!! Lituju majitele tohohle pekneho sportbaru. Tahle obsluha mu to zazdi. Skoda

Willda
10. březen 2009 | 23:46

Obsluha velmi špatná, neochotná, když chcete pivo, velmi ji obtěžujete... nedej bože že si přejete led do vodky... neboť obsluha prý nemá klíče od otevřených dvěří kuchyně... Velmi nedoporučuji návštěvu tohoto podniku!!

Pájator
4. březen 2009 | 12:03

Super dráhy a výborný Gambrinus Excellent. Obsluha byla příjemná, ale po place moc nechodila...žíznivější člověk si radši pro pivo došel k baru.

Jay82
21. prosinec 2008 | 13:49

Na jídlo jsme čekali hodinu a čtvrt (v celé restauraci bylo 8 lidí). Když jsme jídlo zrušili, slečna vrchní mi řekla, že už nikdy nemáme chodit. Už nikdy nepřijdeme.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde