Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Sportbar Slovanská
By: ambiente

Sportbar Slovanská

162.5625III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.56
Adresa:Slovanská 44 Sportbary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky kulečník TV/projekce Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Celkem pohodový a čistý sportbar na Slovanské třídě, jednu zastávku tramvají č. 1 od hlavního nádraží. Vstřícná a pohodová obsluha a samozřejmostí je velkoplošná projekce.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Sportbary

_LordPetule_
22. listopad 2007 | 22:09

Dobrej sportbar ;-) Na TV po přemlouvání pustili sport, akorát tak potichu, že nebylo nic slyšet. Pak si tam někdo na celou místnost začal hrát na jukeboxu Ledeckýho nebo co to bylo. Myslel jsem, že umřu. Pivo hrozný.

L@D@
6. listopad 2007 | 16:05

Celkem utulny sportbar, ve kterem se nachazi kulecnikovy stul v celkem zachovalem stavu, na kterem se da slusne hrat. Obsluha v klidu, ceny jeste vic.. idelani na vecerni pokecani u piva a fotbalu na platne..

marek
20. duben 2007 | 15:31

Pokud přijdu na to, že místo piva jsem dostal kapáka řádně odleženého a stěžuji si, očekávám, že to obsluha vyřeší nějak rozumně (za rozumné nepovažuji, když pivo sice vrátit mohu, ale nové si musim zaplatit a ještě jsem osočován, že si to vymýšlim). Sem už mě nikdo nikdy nedostane.

jus
1. duben 2007 | 22:53

Sportbar s hernou, levný a dobrý gambáč i jiné nápoje. Přímo na zastávce tramvaje a otevíračka do čtyř. Takže se dá v klidu skočit na jedno, sledovat tv přenos, nebo klidně i kalit delší dobu.

po poslední návštěvě snižuji hodnocení, barman odmítl spustit projekci nedělního zápasu gambáč ligy, a to dokonce ani v jedný z 3 tv.. nevim proč si říkají sportbar! :(

pavliCZECH
7. říjen 2006 | 15:56

normální sportbar, mají otevřeno nonstop, takže je to ideální místo na dokončení nějakého tahu, navíc můžete přiopilí sledovat přímý přenos s utkání nhl...:-)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde