Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Škorpión
By: ambiente

Škorpión

272.5556III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.56
Adresa:Husova 28 Sportbary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky kulečník TV/projekce Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-236-398
www:není uveden
email:není uveden


Klub Škorpión je nový název Sportbaru Husovka. Je zde velkoplošná projekce a dostatek místa. Nicméně je tento sportbar velice známý a oblíbený, takže v době zápasů zřejmě bude problém se usadit. Prostor je v současné době výrazně zmenšen díky přítomnosti výherních automatů. U vstupu se nachází pobočka sázkové kanceláře Tipsport.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Kofola  - Plzeňský Prazdroj  - Svijanská Kněžna 13° - Svijanský Máz 11°.

Kategorie - Sportbary

Vladimír
1. prosinec 2007 | 12:10

Dřív jsme sem občas zašli s lidma z gymplu na pivko a skvělý utopence, dneska bych už asi nezvládnul ten hroznej smrad...:)

Matci
30. říjen 2007 | 20:29

Přesně tak, tělocvična je ten správnej název. Nějakej zápas se tu zkouknout dá, ale to je asi tak všechno....

Stinin
26. červen 2007 | 00:33

No, tak jednou za čas, na ňákej ten zápas to ujde. Na vysedávání to není - je to taková docela slušná tělocvična :-)

Vasek
17. květen 2007 | 13:40

Když se hraje a je plno, tak je to tu jak na stadionu - pivo dobrý atmosféra velké haly:-)

Petricek
10. říjen 2006 | 13:00

Sport bar, jak ma byt, velky platno, misto pro spoustu lidi, prijemny ceny.. Bohuzel jedinou nevyhodou je i pres velke prostory pri fotbalovych zaapacsech dosti malo mista..

Spidu
29. srpen 2006 | 19:33

Fajn místo na srazy když se nehraje žádnej zápas, jinak na velkoplošnou obrazovku supr podívaná a pohoda, nahoře máte automaty dole fotbálek,¨fajn místo... a blízko pamele =))

Pan ze severu
7. srpen 2006 | 01:41

Nevím jak dnes, ale dříve se tam dalo výborně najíst. Vysoký strop (dříve to bývala nejspíše tělocvična) vytváří antikomorní atmosféru, sportbar je velmi prostorný, ale při sportovních akcích našlapaný. Zdi lemuje zelená tapeta s fotbalovými míči, akvária s rybičkami, v čele vedle obrovského promítacího plátna jsou nakresleny znaky Viktorie Plzeň a Keramiky Plzeň (starý znak). Pivko je takový lehčí podprůměr. Obsluha taktéž. Toalety nic moc. mžete si zahrát šipky, šachy, fotbálek (snad nejlepší v plzni), v patře je herna. Bohužel je tam i přes den velmi temno. V boxech se sedí pohodlně, což se ovšem nedá říci o starých dřevěných židlích...

Johnny
2. srpen 2006 | 17:16

To bejvávaly časy, když zde bylo plno, obsluha obsluhovala, promítačka dobře svítila a plátno bylo čisté. Tehdy sem byla radost chodit na přenosy... Dnes jen spíše z nouze, když jinde není místo...

marek
27. červen 2006 | 11:02

Podnik, který po každé změně majitele mění i svůj přístup k pohostinctví. V současné době je kvalita obsluhy hodně dole. Pomalost, neochota, brzká zavírací doba (v podstatě striktně dodržovaná - ale jen pouze jsou-li v hospode alespon nejaci hoste, budete-li tam ve trech, tak vas vyhodi). Proste a jednoduse - podnik na takovem miste a s takovou rozlohou by mel byt podstatne jiny.

znudíno
15. červen 2006 | 18:52

Rezervace na sportovní akce se zrušily, takže platí: kdo dřív příde... obsluha je vstřícná, ale vadí mi kvalita plátna. je nevyčištěný a při MS v hokeji jsme museli jít pryč, poněvadž sme ten puk vůbec neviděli...

TONY
31. květen 2006 | 09:53

Pohodový tipáč, s dobrou obsluhou. Bývalo tady vynikající pivko, ale se změnou majitele se to zhoršilo, teď se to zase ale zlepšuje. Při nějáké sportovní akci není šance se sem dostat bez rezervace. Taky obsluha tyto akce moc nezvládá a člověk občas dobu sedí na suchu.

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde