Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Lucerna
By: steve-o

Lucerna

322.6562II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.66
Adresa:Masarykova 90 Sportbary II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek šipky kulečník bowling internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce letní zahrada nonstop Popularity: 11
Co to je?
Plzeň - Doubravka, 31200
Telefon:+420-377-260-873
www:není uveden
email:není uveden


Sportbar Lucerna se nachází v budově bývalého kina a později diskotéky Show Time. Je vybaven jedním velkým plátnem (možná stále největším v Plzni) a jedním menším.

V dolním patře naleznete 10 kulečníkových stolů, 3 karamboly, šipkový automat, klasický fotbálek, hernu plnou automatů, nějakou tu sázkovou kancelář, vstup na částečně krytou letní zahradu a také 6 pokerových stolů ve dvou výklencích, s pravidelným programem turnajů i sit´n go. Nahoře je 8 profi bowlingových drah a spousta místa pro posezení.

V podniku také funguje kuchyně s širokou nabídkou jídel i pizzy. V současné době platí akce pizza zdarma ke každé hodině bowlingu.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Sportbary.

Tomáš
8. říjen 2015 | 15:50

Mužská část obsluhy v přízemí s permanentním výrazem "hosti mě serou". Grrr. Jinak není moc co hodnotit ? interiér haly v přítmí, jídla ohřívačky jsem nezkoušel, pivo tak tak průměr, docela zakouřeno. Kulečník ani poker nehraji, bowling solidní.

Kiss
3. říjen 2009 | 22:50

Bývalé kino, se za poslední dobu hodně zlepšilo, zvláště ve chvíli, kdy se nahoře otevřel bowling, jinak prostředí je teď dýchatelné, jen škoda že se zrušil pingpongový stůl. Ceny nápojů za lidovku, personál jak kdy, ale převážně vstřícný.

gary
4. září 2009 | 13:22

Občas zajdeme na pivko, ale nepřijde mi to nějak hrozné, jak zde někteří popisují, jsou i horší podniky v Plzni. Pivo průměrné, ale wifi potěší. Opravený interiér také vylepšuje prostředí.

gambrmen
2. duben 2009 | 17:37

Shotice
26. říjen 2008 | 10:48

Dobrý pivo stejnak tak i obsluha.. výhoda velkého prostoru, občas se tam dokonce konají maturáky, Sound akce, též se tam nachází sportsazka, bazar, divná společnost, ale nikdo vás neprudí ani vám nic nenutí. Původně slibovali největší bowlingovou dráhu v Plzni ale zatím se to nikam neposunulo. Pokud budete na DOubravce přes noc doporučuji více lucernu než sousední Egip

m@estro
20. duben 2008 | 12:42

Dřív jsem občas zašel na kulečník nebo pinčes, ale pivo humus a větší zatuchlinu jsem jinde nečuchal. Depresivní tma a společnost bezdomovců v přední části mě odpuzuje.

SNIKERSKA
31. leden 2008 | 09:54

Dobrá obsluha pivo dobrý.. velkej prostor akorát mi mrzí že se tam netancuje tak velkej prostor by se ml využít líp a ne jenom na hospodu...

Chico
7. prosinec 2007 | 19:42

Dá se zajít občas na nějaké akce nebo se kouknout na sport - plátno je fakt skvělý. Jinak nic moc, sednout bych si tam nešel.

_LordPetule_
22. listopad 2007 | 22:26

Pivo hrozné, jak už to tak v podobných podnicích bývá. Párkrát jsem tu byl na kulečníku, obsluha mi přišla taková nijaká, ale je to už dřív.

Michal
13. listopad 2007 | 18:30

Pivo tu maj možná nejlevnější v Plzni (G10 za 15,-) ale je fakt příšerný. Obzvlášť ten Prazdroj. Asi ho tu moc lidí nepije a podle toho taky chutnal. Jinak sem občas chodíme hrát za solidní peníz pinčes.

Janinininka
27. září 2007 | 17:26

No na nejaké akce skvělé místo, ale jen tak na posezení? nic moc;)

nathan
25. září 2007 | 19:35

Dobre pivko. hodne vecí co se tu da delat. akorat docela tma a vetšinou i špína..

viliam
9. červenec 2007 | 01:28

obrovský sportovně využitelný podnik, kde si najde vyžití snad každý alkoholik, sportovec, gambler, bezdomovec atp.. vřele hodnotím umístění ping-pongového stolu, ale při prudší smeči bývá míček k nenalezení. nahoře bývalo solárko snad za korunu, ale patrně jim to nevynášelo, tak už není..

Spidu
29. srpen 2006 | 19:32

Super sportbar, hospoda a tak, fajn oblsuha a hlavně parádní místo na ruzný slučáky a srazy... nikdo se tam nudit nebude pití levný, sou tam kluečníky, fotbálky prostě paráda a na takový namachrovaný blbečky tam taky nenarazíte, jesli si chcte posedete a pokecat je to dobrý místo

Koty
6. červen 2006 | 08:59

Pivo nic moc, nálada barmanů většinou pod psa. Ale na hokej a fotbal reprezentace nejlepší sportbar v Plzni, atmosféra při zápase je úžasná jen musíte včas zabrat místa doporučuji příchod na finále tak 2-3 hodiny před zápasem, ale stojí to za to.

TONY
31. květen 2006 | 09:55

Souhlasím, prostředí, obsluha, pivo hrozné. Ale plátno je teda velký jako kráva. Taky mi moc neseděla společnost lidí, co tam chodí. Vepředu starý notoricí. A vzadu 15 letý hip hopeří, co si myslí, že jsou gansteři a podle toho se chovají.

Fiky
24. březen 2006 | 10:21

Obsluha a prostředí je šílené a to pivo taky nic moc..

Jediné plus je velké plátno a hodně věcí proti nudě(Fotbálek, kulečník atd.).

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde