Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Kufr
By: ambiente

Kufr

361.9444III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 1.94
Adresa:nám. Republiky 22 Sportbary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-739-460-875
WWW:http://www.clubkufr.eu
email:syk.petra@clubkufr.eu


Sport a Music Bar Kufr obnovuje po dlouholeté přestávce, a poté co se zde vystřídalo několik jiných podniků (Music Hall), svoje působení coby hudební klub na náměstí republiky. Od středy do soboty se zde pořádají pravidelné diskotéky, občasně pak i žívá hudební vystoupení či přenosy sportovních utkání na velkoplošné projekci. Samozřejmě zde nechybí ani hrací automaty.

V podniku se čepuje - Staropramen 10° - Staropramen 12°.

Kategorie - Sportbary

milujijidlo
17. duben 2011 | 18:08

Hnus, odporny podnik, strasna obsluha a klientela, kterou tvori deti, neonaciste, vychodni cizinci a jina verbez, ktera zpusobuje celou radku konfliktu, delaji z tohoto klubu podnik, kteremu je lepsi, obloukem se vyhnout.

Tree
30. září 2010 | 22:42

bejvalo tam dobře. což se ted říct nedá:D

veronika2
1. leden 2010 | 11:31

Podnik sám o sobě není špatný, pivo je docela dobré a obsluha ucházející. Co se mi však nelíbilo bylo nejen to, že třičtvrtě návštevníkům nebylo ani 15, ale i to, že i přes jejich malý věk jim byl podáván alkohol. Přišla jsem si tam jako ve školce, když jsem viděla skupinku mladých holek, kterým bylo tak řádově 11 let jak popíjely panáky u baru. Jednou jsme tam s přáteli chtěli jít(je to tak půl roku) a i přesto, že 18 už mi bylo tak mě nepustili dovnitř jen proto, že jsem si zapoměla občanku, a teď najednou by tam mohlo přijít i batole a dostat pivo. Myslím, že si každý o tomto podniku udělá svůj obrázek.

Kiss
14. září 2009 | 17:51

No přátelé co k tomu dodat, mohu snad jen souhlasit s většinovým názorem, že tento podnik, už si svůj dávný lesk asi nikdy neopráší a nezíská nový. Ale zase na druhou stranu pro nezletilé děti jako párty s Dádou patrasovou ideální klubík! :-)

Sifh
2. listopad 2008 | 11:35

Málo místa, zvláštní hudba, opilý děti - byla sem tam dva krát (a to z nouze a donucení) ale tolik zvracejcích lidí sem nikde jinde neviděla, což taky o něčem svěčí. To budu radši sedět na lavičce na náměstí než postávat v Kufru.

Štembík
1. říjen 2008 | 17:00

Je pravda , že tam začali chodit mladší lidi , ale ty se můžou ignorovat a v pohodičce kalit. Já osobě si na Kufr nestěžuju...

h.w.boy
27. červenec 2008 | 11:39

humus

fakt hrozný co tam chodí za lidi co tam hrajou za sračky no tragédie.. jednou se mi povedlo zabouchnout se na záchodě a čekal sem 10 minut než mi někdo přišel otevřít protože všichni byli na mol /malý děti tak sedmá šestá třída

no humus

Chico
19. květen 2008 | 12:17

Kufr se mi hned od začátku znelíbil, točí pouze odporná velká piva, ale povedlo se mi barmana ukecat na 0,4l! Davy smrádků, kterým zavřeli Nováky a Elektru, se hrnou právě sem. Mistr Dj je obtloustlý maník v kapsáčích. Sem fakt ne.

Johnny
5. duben 2008 | 13:43

Tragédie, kterou si v poslední době oblíbily davy mladých alkoholiků, tudíž se při čekání na zastávce v nočních hodinách můžete stát svědky souboje dvou soků o slečnu, následků přehnané konzumace alk. nápojů nebo si jenom vyslechnout nějaké ty veselé příhody. Dolů každopádně jen z nouze, když ujede tramvaj, venku mrzne nebo pokud hrozí bombardování...

Vladimír
27. březen 2008 | 22:44

v tomhle sklepě pamatuju už několik podniků a všechny byly v podstatě na stejé úrovni- nikdy nic moc. celkově je zda vyloženě divná atmosféra a nepříjemná obsluha. snad jedinou výhodou je poloha u zastávky přímo na náměstí, takže se tady dá přečkat čekání na poslední tramvaj.

Barushka
18. prosinec 2007 | 22:12

Mě se tam líbí, akorát to pivo za 22 nooo, ale jinak je to tam supr ;-)

deny.gat
21. červenec 2007 | 22:32

FUJ, FUJ, FUJ. Když nejste fakt hodně nakalený, rači sem nechoďte!

Stinin
26. červen 2007 | 00:18

Kufr je fajn podnik s jednou velkou nevýhodou pro nekuřáky - de fakcto nevětraný. Kouř se tedy usazuje v prostoru a po příchodu domů jste nasáklí jak z nádražní putiky. Jinak ale super, pivo dobrý, obsluha fajn a velkoplošná obrazovka super - s krásným čistým obrazem.

Edit - 06/07 - asi před rokem a půl sme tam měli fakt velkou kalbu, hafo lidí. Většina z nás však byla střízlivá a tak nás velmi nemile překvapilo, když nás obsluha (vypadaly ty dámy,jako když předevčírem třídili odpad na skládce) natáhla asi o litr - od té doby jsme sem nevkročili....

jus
1. duben 2007 | 22:48

nedávno opět zřejmě proběhla změna majitele a s tím spojená "restrukturalizace" podniku, plátno je pryč, fotbálek taktéž.. ve všední dny odpoledne a večer liduprázdno.. zdá se mi to čím dál horší

L@D@
11. září 2006 | 17:51

Bes a hruza....s takovymhle pristupem jdete nekam!!! Uz sem nikdy nepujdu :-(

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde