Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Crazy C Street
By: ambiente

Crazy C Street

192.4737III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.47
Adresa:Masarykova 75 Sportbary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky TV/projekce kulturní akce nonstop Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Doubravka, 31200
Telefon:+420-608-773-372
www:není uveden
email:není uveden


Hudební klub, sportbar a herna se nachází v prvním patře OD Centrum na Doubravce v prostorách bývalého klubu "C". Vhodný k tanci na starší hity, které se zde pouští každý pátek. Součástí je sázková kancelář SinotTip a velkoplošná projekce sportovních přenosů.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Sportbary

Shotice
4. říjen 2008 | 14:35

takovej obyčejnej podnik, napůl herna.. občas pouští fotbalové zapasy a v pátek sem můžete zajít na diskotéku R. Tolara:-) jj zlatý starý céčko:-)

gambrmen
25. leden 2008 | 02:06

Drive jsme sem i zasli, dokonce jsem tu tenkrat slavil 18tiny! Byl tu/je tu levnej tvrdej chlast a kdyz to tu bylo novy tak i prijemny prostredi.

viliam
9. červenec 2007 | 00:34

jednou jsem sem omylem zabloudil s tchyní na kafe a od těch dob nikdy více.. jen turek a logr byl skoro půl na půl s vodou.. tchyni to málem porazilo, což byla záslužná věc:) ale mě také a to se neodpouští..

Willda
25. květen 2006 | 19:48

hospudka s platnem jinak nic zvlastniho

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde