Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Wok and Sushi
By: gary

Wok and Sushi

42.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.50
Adresa:Radčická 2 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-602-420-209
WWW:http://www.novypeking.cz
email:není uveden


Nově otevřená čínská restaurace v obchodním centru Plaza. Liší se od ostatních hlavně tím, že nabízí i jídlo (sushi)na běžícím pásu. Za jednotnou cenu je možno se libovolně z pásu obsloužit

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Katkas Hodnocení 5.00 karassidlo Hodnocení 1.00

karassidlo
28. říjen 2015 | 09:33

Chodím do Plzy na Sushi již hodně dlouho nejméně 1xtýdně, ale poslední 3-4 týdny se rapidně pohoršili!!! Ale EXTREMNĚ, Sushi mrňavé, zmrzlé, oschlé, wasabi málo, soj. omáčka ředěná, přímo jen voda..., růž. zázvor oschlý! Smutné!!!

Katkas
24. únor 2010 | 19:02

Využila jsem příležitosti a za 300 korun se vydala ochutnávat rozličné asijské speciality. Myslím, že si na chuť přijde každý, včetně vegetariánů. Na pásu byly rozličné druhy sushi včetně avokádové nebo ředkvové variace, jarní taštičky, smažená kuřecí křidélka, chobotničky, ústřice, vařená kukuřice a spousta dalších věcí :-) Když už jsme byli celkem nacpaní, tak nám na pás přidali pomelo, meloun a pražené mandličky obalované v cukru, což bylo jako dezert vskutku vítané. Jen škoda že u některých exotičtějších pochutin není třeba nějaká popiska, co to přesně je :-)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde