Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Švejka
By: ambiente

U Švejka

593.5085I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.51
Adresa:Klatovská 125 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty nekuřácký prostor letní zahrada ubytování Popularity: 17
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-377-423-377
WWW:http://svejkpension.cz
email:není uveden


Plzeňský restaurant Švejk se nachází v historické budově Tivoli na Borech, jednu zastávku před konečnou tramvaje č. 4. V nabídce je celá řada specialit tradiční české, ale i mezinárodní kuchyně. K dispozici je též salonek pro různé větší soukromé oslavy - rauty, svatby a oslavy - a během letních měsíců je zde příjmené posezení na venkovní terase. Restaurant Švejk je originální franchisingový koncept.

Otevírací doba:

Po-Čt: 10.30 - 22.30

Pá: 10.30 - 24.00

So: 11.30 - 24.00

V podniku se čepuje - Kozel Černý  - Master 13° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kategorie - Restaurace

Rusalkao
2. listopad 2013 | 21:13

Dřevěná podlaha politá od nošení piva velmi klouže. Nevětráno- zakouřeno zatuchlo.

Polévka- vývar - DOBRÁ

Kuřecí nudličky v Argentinské marinádě - DOBRÉ, ale celé to bylo na Kari, které patří spíš do Indie :D

Panenka na pepři - NIC MOC - spíše bez chuti, vodová omáčka

Obsluha velmi pomalá, nepřinesla ani pití. Na jídlo jsme čekali třištvrtě hodiny.

chvojki
16. říjen 2012 | 22:50

jsem moc spokojený dávám 5 hvězd chodím na denní nabídky skoro každý den. vynikající pěkné porce nelze s ničím podobným v Plzni srovnat.

Formánek Jiří
21. září 2012 | 14:22

Dne 20.9. Plná spokojenost. obsluha v pořádku usměvavá a vtipkující přesto serevis v časových limitech pro plnou spokojenost. Kuchyně poctivá, rychlá a velmi dobrá. mohu vřele doporučit. dávám 5 hvězd a je to málo. ps doporučuji kuřecí podle Lady.

Madla
18. září 2011 | 16:18

Venkovní posezení příjemné. Pivo dobré, dobře chlazené. Obsluha slabá (neměla patřičné zkušenosti a neznala základní informace - nová)

Jídlo - Ondráš jen těsto bez chuti. Neslané, bez česneku a koření. Tento nedostatek zdůvodnil účtující číšník - vychází vstříc i hostům, co nemají rádi česnek. Proto jdou střední cestou.

Co takhle - kdo nerad česnek, ať si nedává Ondráše.Rada ostatním: KDO SI CHCE POCHUTNAT NA DOBRÉM BRAMBORÁKU, TAK NE ZDE.

ain
18. září 2011 | 13:29

Vynikající jídlo, včas připravené. Číšník byl velmi slušný, příjemné nekuřácké prostředí. Jednoznačně 5 hvězdiček!

REPEC
14. září 2011 | 21:03

CHODÍM KE ŠVEJKOVY UŽ DLOUHÝCH SEDM LET. MUSÍM NAPSAT ŽE MÁM RÁD RESTAURACE KDE VŠE MÁ SVÉ MÍSTO A PERSONÁL JE STÁLÝ. JÍDLO JE VŽDY VE VELKÉ POHODĚ NAJÍM SE JAK DO BŘÍŠKA TAK I NA OKO. PROSTĚ TO LAHODÍ. OBSLUHA JE OK. PROSTĚ MÁM TO TU RÁD.

Tomáš
4. září 2011 | 13:52

Průměr ve všem. V jídle ? občas dobré, občas špatně připravené; v obsluze ? někdy solidní, někdy pomalá. Prostředí ale pěkné, zahrádka v létě příjemná.

Na víc než tři hvězdy to ale nebude.

mat
26. červenec 2011 | 13:19

V Plzni na Borech bezkonkurenční restaurace, ať co se týče stále obsluhy, tak jídla a pivečka. Mohu všem vřele doporučit.

Slovíčko stálá obsluha jsem použil proto, že zde mají praxe učni a někteří z nich jsou někdy malinko neobratní, ale to samozřejmě člověk pochopí, protože se to někde naučit musí, a zde mají skvělou příležitost, protože obě směny, které se zde střídají, jsou bez chyb.

Nechápu některé uživatele, že si stěžují na rychlost obsluhy. Nikdy se mi zde nestalo,že bych na pivo čekal nějak dlouho. Samozřejmě pokud mají plnou hospodu, včetně salonku, případně v létě terasy, tak je samozřejmé, že pivo do minuty nedostanu, ale to asi nikde.

toshman
20. květen 2011 | 09:13

Byl jsem zde cca 7x a pokaždé podprůměr až katastrofa co se týče obsluhy a jídla. Pokaždé mi to nedalo a zkusil jsem se vrátit, ale bohužel stále stejná písnička.

Obsluha - sice na oko vypadá, že maká, neustále je kolem vás průvan, ale na pivo jsem já či kámoš čekal klidně 20min. Na dotaz či připomínku hned reagují poloútočně, pro mě takto absolutně nepřijatelný zaměstnanec.

Jídlo - neumět udělat smažený sýr s hranolkama mi přijde smutné - vždy jsem ho měl jako již hotový předem, jen ohřívaný. Speciální věc v českých restauracích je obloha. Zkusil jsem si dát dvojitou a dostalo se mi pouze více rozprostřených listů po talíři, stále jsem tam z opravdové oblohy měl pouze osminu rajčete a kousek okurky, toť vše. Jídlo jsem měl já i kolegové několikrát zcela studené (přitom jeho příprava netrvala nějak déle).

jochy
28. únor 2011 | 22:03

Výborné jídlo a dobře natočená plznička je důvod proč se sem rád vracím. Někdy by však mohla být obsluha trochu rychlejší...

KAB
12. únor 2011 | 17:10

Sem občas zajdu, je to hned vedle zastávky tramvaje, ideální místo.

Na prvním místě je třeba vyzdvihnout obsluhu, ta je skutečně výjimečná a po Plzni se takových moc nenajde.

Jídlo taky super, vybere si určitě každý, cena rozumná.

Pivo P12 standard, já radši ne-europiva, ale pít se zde dá velmi dobře, byť cena 34 je trochu nad konkurencí.

Celkově ale lze jen doporučit především kvůli obsluze a kuchyni.

Agamator
9. leden 2011 | 11:46

Mezi kamarády oblíbený podnik, ale já si nemůžu pomoct, mně tam ta 12tka prostě nechutná, rozumná alternativa bohužel není. Na jídlo si ovšem stěžovat nejde(ačkoliv si za kvalitu tady musíte trochu připlatit). Btw. "podmíráky" zde na denním pořádku, počítám že tak kolem 75% všech piv co jsem tam měl.

LukasJ
5. červenec 2010 | 16:50

Hmm, tak dneska pravděpodobně neměli svůj den. Servírka, bavící se s hostem o jejich kožních problémech, vzájemně si předvadějící vyrážky. Sůl a pepř se k jídlu asi už nedává. Prostě ani omylem. Před léty jsem tam chodil rád.

miffi
20. leden 2010 | 06:13

Super jídlo dobré ceny sem chodím hrozně ráda jen tak dál

Kiss
30. listopad 2009 | 22:56

je to prostě originál, který se dlouhodobě vyznačuje vysokou kvalitou hotových jídel, profesionální obsluhou a výborným plzeňským prazdrojem. Jakoobědová restaurace je to pár exeláns.

gary
17. listopad 2009 | 21:40

Nedávno jsme zde byli poprvé v životě a hned jsme dali i jídlo. No, podnik má v Plzni svoji pověst a je velmi známý nejen zde. Prostředí se mi zamlouvalo. Obsluha byla perfektní a rychlá. Jídlo bylo rychle a dobře připraveno.

rberanek
17. březen 2009 | 10:58

Zde mám za poslední půlrok několikanásobnou velmi špatnou zkušenost s obsluhou. Neochota, nepříjemnost, rychlost nic moc. Na věcnou stížnost zareagovali nápravou, která hraničí s výsměchem. Chodili jsme sem dříve opravdu rádi, ale personál je v poslední době skutečně tragický. Jinak je prostředí hospody příjemné, škoda :-(

amy
3. říjen 2008 | 19:06

To, co nalévají, je jedna tragédie. Ochutnala jsem jejich "víno". Nikdy více.

jack
3. srpen 2008 | 11:02

Jedna velká tragédie. Ukázka toho, jak z kdysi velmi kvalitní restaurace udělá personál podnik, kam nemá cenu jít. Jídlo utopené v hektolitru sójovky, pivo klidně centimetr pod míru. A opakovaně. Na tvrzení servírky, že pivo do 5 mm pod risku je "v toleranci" jsem valil bulvy... Vedle nás u stolu sedělo šest starších cizích lidí, kterým po mé stížnosti servírka donesla pivo bez pěny (myslela si, že ti lidé patří k nám). Vím, že je tam schopný provozní, ale dokud nevymění současný personál, budu se této restauraci vyhýbat obloukem...

Švejk
1. prosinec 2007 | 14:56

naprosto perfektní hospůdka s vynikající dvanáctkou, perfektním prostředím a ta obsluha v krojích-no není co dodat prostě paráda

Vladimír
21. listopad 2007 | 17:46

výborná restaurace s dobrým pivem a skvělým jídlem za slušnou cenu. v létě moc příjemný posezení venku. jedninou nevýhodou je poloha trochu dál od centra, ale aspoň se tam díky tomu dá dobře sehnat místo.

Matci
22. říjen 2007 | 20:52

Bezva šňůra těchle podniků. Můžu jen doporučit. Jídlo výborný, obsluha milá a prostředí příjemné...

Chico
5. říjen 2007 | 16:36

Moc dobrá restaurace, jídlo ňam, obsluha příjemná a hlavně chodí v dobovejch kostýmech. Fakt kvalita.

čajda
1. říjen 2007 | 21:39

kdyz jsem jdu vzdi jse tu přijemne na jim napuju a vše je supr !!!! no obsluha je tam aš nejednu kterej kdyz jsem ji při placeni del diško tak ani nezabručela!!! ale kvuli ni tam neprestanu chodit jinak je totam hodne hodne hezky

KubbY
29. červen 2007 | 16:13

Výborná obsluha, pivo i kuchyně, tak má vypadat pořádná česká hospoda. Zaslouží si nejlepší ohodnocení...

Stinin
26. červen 2007 | 00:59

Já teda nevim, jestli mám takovou smůlu, ale u tohodle švejka je vždy něco špatně. Buď mi daj špatnou přílohu, nebo studenej smažák. Na jídlo už bych sem asi nešel...

Vohry
14. březen 2007 | 13:17

Vynikající pivko - doporučuju. Kuchyně - někdy výborná, někdy děsný. Asi podle kuchaře který je zrovna v práci, ale určitě stojí za návstěvu.

Petricek
9. říjen 2006 | 20:31

Ani ja nemuzu pochvalit obsluhu co se tyce rychlosti, ale zato kuchyne je vynikajici a spolu s prazdrojem se snadno zapomene na pomalou obsluhu ;)

vendis
14. květen 2006 | 12:06

Obsluha není z nejrychlejších, to je pravda a co se týče kvality jídla, tak například U Švejka v Nepomuku je jídlo o 300 procent lepší. Záleží na kuchaři.

Méďa Béďa
26. duben 2006 | 02:05

V historické budově Tivoli? Herrgott, kam na tu historii chodíte? Každý postpubertální Plzeňák to zná pod jménem "Svazáček", ne?

Zoidberg
14. březen 2006 | 09:25

Musim dat malo, protoze tady vzdycky clovek dlouho ceka nez ho obslouzi.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde