Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Šenku
By: ambiente

U Šenku

512.8824I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.88
Adresa:Sedláčkova 16 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek kulečník TV/projekce nekuřácký prostor Popularity: 14
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-322-484
www:není uveden
email:není uveden


Pivnice u Šenku je typickou českou hospodou. Přes týden zde vaří celkem dobré hotovky, přičemž ceny nejsou nijak vysoké. Výhodou je nekuřácký sál vyhrazený pro nekuřáky v přední části podniku. Vchod ze strany ulice Riegrova.

Otevírací doba:

Po-Čt 10:00 - 23:00

Pá-So 10:00 - 24:00

Ne 11:00 - 16:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 12° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kategorie - Restaurace

Nobody
23. červen 2014 | 20:01

V zimě jsem zašel, jelikož naproti v Riegrovce nebylo místo, tady ho bylo dost, chování a styl obsluhy je dost retro v nejhorším slova smyslu, no já zde již obtěžovat nebudu.

egal
5. leden 2014 | 11:36

byl jsem tam po dlouhé době(ale asi za předchozího majitele)a po třičtvrtě hodiny čekání na obyčejné pivo jsem odešel a více mě tam nikdo neviděl

KAB
24. březen 2012 | 07:25

UPDATE: Po cca rok a půl trvající karanténě této restaurace z mojí strany jsem na základě zdejších informacích o změně k lepšímu vyzkoušel a musím potvrdit, že obsluha je výborná, pivo G12 také. Jídlo s ohledem na cenu také OK (ale to jsem jen párkrát zkusil, nemůžu zobecnit na celý jídelní lístek).

---

OLD:

Čas od času sem zajdu kvůli dobré poloze kousek od zastávek busů a tramvají. Ale s touto restaurací to jde hodně z kopce.

Před cca týdnem jsem si sedl a po 15ti minutách nepovšimnut odešel. Dnes jsem se definitivně zařekl, že sem už nikdy více.

Ačkoliv jsem byl v celé restauraci úplně sám (jen přímo u výčepu 3 kluci a venku na terase taky 3 lidi), tak jsem čekal 15 minut než si mě servírka všimla a donesla pivo a jídelní lístek. Pivo jsem dopil před přinesením jídla a další už jsem nedostal, po dojedení jsem čekal 25 minut a nic.

Zaplatil jsem ve výčepu, servírka seděla v kuchyni a nehnutě čuměla na druhou servírku u pípy. Naprostá hrůza a to nekomentuju příšerné jídlo, vytahané listy z jídelního lístku a jinou cenu piva na jídeláku, na pípě a ve skutečnosti.

pavliCZECH
15. listopad 2011 | 17:00

V tomto podniku se mi opravdu líbí. Velice příjemná obsluha a příjemné prostředí. Ty negativní reakce uveřejňované zde jsou nejspíš ze zkušeností z minulých období. Já mohu jen a jen doporučit.

brkan
22. září 2011 | 13:07

Mám stejnou zkušenost jako Hondis a taky jsem si řekl, že tam již víckrát nepůjdu. Zkusili jsme to opět v dubnu 2011 a vše je jinak. Obsluha super, pivo - dvanácka gamrinus nemá chybu a jídlo taky dobré. Super byla akce na žebra, která byla výborná. Takže pokud budete chtít navštív klasickou plzeňskou hospodu, tak sem. A jedna zmála hospoda v dnešní době, kde nenajdete hrací automaty (asi nebyl jsem nikdy v salonku).

hondis
10. březen 2011 | 22:24

Tento podnik pamatuji ještě jako restauraci, která byla docela na úrovni. Nevím k čemu došlo v posledních letech, ale po několika zkušenostech s neuvěřitelně protivnou obsluhou jsem tam raději přestal chodit. Ale teď to má prý nový majitel, takže se jim chystám dát v nejbližší době ještě jednu šanci, uvidíme :)

Agamator
9. leden 2011 | 11:50

Suverénně nejhorší personál v Plzni, po neskutečně arogantní barmance jsem zavítal ještě jednou a po tom co předvedl pán za barem tam už nikdy nejdu.

fulerovitch
1. září 2010 | 18:31

Tak dneska jsem zde byl na obědě a musím říct, že paní kuchařka neumí číst jídelák. Objednal jsem si kuřecí plátek (z denní nabídky) s hranolkama a dostal jsem nějaké oschlé opečené brambory. Zdá se mi, že v týhle restauraci umí vařit jen jedna směna...!

Kiss
31. srpen 2010 | 19:34

Tato restaurace už není co bývala, vhodné tak akorát na pivko, velmi zakouřeno a malý výběr jídel.

hard
4. červenec 2010 | 13:09

V centru jedna z nejlepších míst na kvalitní G12°. Ani oběd se tu nebojím objednávat. Prostředí vcelku dobré, ale hlavně večer je tu extrémně zahuleno (sám si občas taky dám, ale tohle je fakt už moc). Obsluha náladová, někdy nosí, když ste ještě nedopili, jindy čekáte i deset minut.

joshua
3. únor 2010 | 20:35

jak moc lukrativní místo, tak špatná hospoda to je :( bohužel, nejhorší obsluha v plzni (pomalá a nepříjemná, nakonec je schopná vám říct at si pro to radši chodíte sami). mé zkušenosti s jídlem: dal jsem si pouze jednou smažák, horší jsem snad nikdy nejed. obrovská škoda takhle dobrýho místa, kde by mohla být super hospoda, tohle je ale otřes...

gary
22. duben 2009 | 22:51

Byl jsem několikrát. Ale jednmá se zcela o typickou českou hospodu. Velmi mě vadilo zakouřené prostředí. ! Obsluha pomalá. Ale výběr jídel je velký a dokonce i chutnají dobře. Prostředí je však zašlé, neudržované. Pivo někdy chutná jinak než obvykle.

L@D@
25. říjen 2008 | 18:59

Zakourena putyka, ktera pusobi znacne odpudive. V nekuracke casti si budete pripadat, jak kdyz pijete nekde v klubovne bez oken. (hodne sterilni dojem) a o obsluze nemluve. Pomalost je slaby slovo. Navsteva jedine jako nouzovka, kdyz nikde neni misto, jinak nedoporucuji.

Lullu
22. srpen 2008 | 17:12

Já to tam prostě miluju ...

Jeník
8. březen 2008 | 14:40

Hospoda s NEJPOMALEJŠÍ obsluhou v Plzni. Je to jinak dobrá hospoda, ale kvůli té obsluze se budu hodně rozmejšlet, zdali tam ještě vůbec někdy zavítám, protože tady už se opravdu nedá říct.."jo tak je to náhoda" .. tady je to prostě na denním pořádku a je vidět, že si s tim obsluha hlavu moc neláme.."no co, tak si počká" ... klidně dvacet minut na jedno! pivo

thierry
3. březen 2008 | 12:12

mno tak samozrejme je to hospoda na spravnym miste... to je ale asi tak vse, pac obsluha je pomala, dvanda gambrinus taky nejni chutove to co jeji "mladsi" sestricka (nemluve o penezich)... takze spis ne nez jo...!!!:-/

Mirok
18. prosinec 2007 | 01:51

No nic moc. Umístění skoro na náměstí sice ideální, ale rychlost obsluhy, její vlídnost, rychlost, množství piva v půllitru pod míru a celková zašlost podniku... to bude za dva.

gambrmen
15. prosinec 2007 | 00:21

Cekani na pivo dlouhe, podmiraky, G12° jinde taky toci lepsi.

Vladimír
9. listopad 2007 | 22:22

čerstvý zážitek- včera jsme zašli k šenku, 19 pivek (s dost dlouhou čekací dobou na každý), všechny tak centimetr pod míru. k rysce se nepřiblížilo ani jedno.. když jsem se potom pokusil ozvat se u obsluhy, bylo mi řečeno - "je to hustý pivo a musí ti to stačit"... škoda, pivo je to unikátní. a s lepí obsluhou by tohle byla špičková hospoda..

Johnny
15. říjen 2007 | 16:09

Jedna z mála těch lepších klasických pivnic, kterou ještě výš zvedá výborná G12. Moc takovýchhle slušnějších hospod na pomezí mezi pajzlem a luxusní restaurací není a pokud ještě vezmeme v úvahu, že Šenk se nachází přímo v centru, není co řešit... :)

Akt 15.10.07: Všechno nahoře stále platí, ale taky platí, že ta výborná G12 je točená většinou (hodně) pod míru... Ubírám hvězdičku.

Beny
5. září 2007 | 11:33

Moc dobrá dvanáctka Gambrinus. Ale čekat na pivo půl hodiny po příchodu, to mi za to snad ani nestojí...!

KubbY
29. červen 2007 | 16:11

Jedna směna je dobrá druhá směna stojí za ho. no, každopádně, výborný pivo i kuchyně. Sice je tam občas víc nakouřeno, ale to už tak v hospodě bejvá.

Tomáš
20. červen 2007 | 15:42

Obsluha je velmi pomalá a ne vždy ochotná(a pozor při placení). Nadprůměrný G12°, slušné jídlo, obsáhlý jídelní lístek, Mimo salonek je večer dost zakouřeno.

ambiente
26. únor 2007 | 16:09

Mají zde velký výběr hotových jídel i dalších minutek v ceně hotovek. Vaří dobře a levně, jen v době obědů můžete o trochu déle čekat, zejména na minutky.

Obsluha vzorná a laskavá, přes obědy toho má hodně. Opravdu velká výhoda je nekuřácká místnost, takže přes oběd nenačíchnete cigaretovým kouřem.

Giovanni
31. srpen 2006 | 20:03

Super pivo i jeho cena, super utopenci, ale teď tam přijali novýho čišníka a to je zm*d, je věčně naštvanej, že musí bejt v práci a je nepříjemnej jak osina v zadku. Před zavíračkou nás počastoval slovy "tak dělejte dělejte, nebudu tady na vás čekat věčně". To je vrchol, 10min po zavíračce, kdy jsme v klidu chtěli dopít už na nás řval ať vypadneme. Rozhodně dokud ho nevyhodí tam nedoporučuju chodit.

Pan ze severu
7. srpen 2006 | 01:58

Jídlo dobré, pivo dobré, ceny přijatelný, prostředí pěkné, jenom obsluha má občas tendenci říkat si o diškrec a chovat se nepříjemně

TONY
31. květen 2006 | 09:51

Sem docela překvapen, já tady s obsluhou nikdy problémy neměl a gábina 12° je tam luxusní. Jídlo taky dobré, asi budu muset zase zajít, abych prozkoumal, jak je to s tou obsluhou.

Cesar82
16. březen 2006 | 20:43

Byl jsem tam jenom jednou a už bych se tam nevracel, když tam člověk přijde a obsluha se ho půl hodiny ani nevšimne, tak by asi každýmu došla trpělivost a odešel znechuceně jinam. Od tý doby sem tam už nebyl, protože je tu daleko více hospod, ve kterých se obsluha řídí heslem náš host náš pán.

Chody
8. březen 2006 | 16:08

Když už jít na Gambrinus, tak na ležák k Šenku. Jídlo dobré, prostředí též.

Stinin
24. únor 2006 | 11:36

Jídlo celkem fajn, gambáč dvanáctka taky lahodná a za přijatelnou cenu, ale ta obsluha - nevím jaký výrazy použít, unylá, hrozná, nepříjemná, katastrofální, vopruz.................. A to se mi stalo poprvé, když nás v hospodě, nikoliv v restauraci přišel číšník tlumit, že jsme moc hluční, měl jsem chuť mu hodit půlitr na hlavu, ale dyž není kam a je to hned naproti univerzitě....

Enrique Ondo
31. leden 2006 | 15:38

Pivo dobrý, leč drahý a obsluha tak příjemná, že by z toho jeden blil. To ale nemůžu tvrdit o jídle, to sem nezkoušel.

Pony
20. prosinec 2005 | 15:01

Mají zde dobré pivko a předevšim je to G-dvanáctka, kterou málokde najdete (snad jen U Žumbery). Občas jsem chvíli čekal než jsem byl obsloužený, ale nebylo to nijak tragický

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde