Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Rumpálu
By: pilsbot

U Rumpálu

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Školská 14 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) jukebox ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 3
Co to je?
Praha 1 - Bory, 11000
Telefon:+420-222-231-044
WWW:http://www.restauraceurumpalu.cz
email:rumpal@restauraceurumpalu.cz


Typicky česká restaurace se starobylým interiérem, rumpálem a houpačkou. Z větší části je zde zastoupená česká kuchyně. Restaurece má horní část 24 míst, dolní 25 a salonek 26 míst. Je vhodná jak pro uzavřenou společnost, tak i pro pořádání akcí v rozsahu 70 - 80 osob. V restauraci je nekuřácký salonek s krásnou pecí. Dále se zde nachází jubox a TV. Na objednání Vám můžeme uspořádat restauraci dle Vašich představ. Možnost konání školení, rodinných oslav, firemních večírků, svateb a dětských oslav. Otevřeno je od 11 hodin až do 24.00 hodin. V sobotu od 13.00 hodin do 24.00 hodin a v neděli je otevřena na rezervace větších akcí.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde