Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Pramenů
By: kacacenka

U Pramenů

143.4286I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.43
Adresa:Na Roudné 123 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) vegetariánská kuchyně rybí kuchyně Cheque Dejeuner platební karty gastroPASS ticket Restaurant bezbariérový přístup internet/Wi-Fi ubytování letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Roudná, 30100
Telefon:+420-377-522-255
WWW:http://www.upramenu.cz
email:info@upramenu.cz


Restaurace přináležející stejnojmennému lázeňskému hotelu v malebné plzeňské čtvrti Roudná. V nabídce jsou jídla české a mezinárodní kuchyně. Ve všední dny jsou v nabídce denní menu za zvýhodněné ceny. Možnost uspořádání konferencí, rautů, svateb (včetně obřadu), oslav, večírků a dalších společenských akcí.

Otevírací doba:

7:30 – 24:00

Podávaní snídaní: 7:30 - 10:30

Podávaní obědů: 10:30 - 15:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Master 13° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - národní speciality.

Kategorie - Restaurace

Tomáš
11. květen 2016 | 00:13

Hrůzostrašný zážitek. Už dlouho jsem nedal jednu hvězdu, ale U Pramenů si snad nezaslouží ani tu. Na kamarádovo svatbě... začalo to drobnostmi jako chybějící objednané přehozy apod. Oběd ještě OK. Ale pak. Podle webu byste tipovali skoro vinařské centrum, ale skutek? Několik odrůd po pár lahvích; na dotaz po červeném, byla odpověď: Frankovka. Dál nic. Po dvou lahvích došla. Dolévání skleniček po okraj, teplé, no spíš od nějakého zařízení ohřáté lahve...

Když došlo na grilování s hodinovým zpožděním, trvalo 10 minut, než došlo vše.

Vrchol nás ale ještě čekal, když se personál komplet opil, rozbíjel skleničky, poléval hosty. Třešničkou bylo, že půlnoční guláš prostě zapomněli udělat.

Dnes jsem se dozvěděl, že druhý den se ke kamarádově zkažené svatební oslavě postavil arogancí a osočením, že si vše vymyslel, aby ušetřil!? Holt čtyřhvězdičkoví profíci.

Janes007
30. říjen 2014 | 14:14

Skvělé menu, skvělá obsluha, moderní interiér, zřejmě zapracoval nový majitel. Výborný kulinářský zážitek

mooser
25. prosinec 2012 | 19:19

tragikomické představení na téma restaurace; všechny důrazně varuji, před návštěvou tohoto odpadu

futur95
27. prosinec 2011 | 14:29

Restaurace, kterou si nechávám jen na lepší příležitosti/oslavy. Bohužel, když jsem byl na návštěvě potřetí, dostal jsem jehněčí, které bylo cítit rybinou. Věřím, že to byla jen nešťastná náhoda. Rád se budu vracet a doporučuji k návštěvě.

Alicey
26. prosinec 2011 | 18:02

V poslední době nejraději tam... jídlo vynikající, jen jim to v té kuchyni trochu trvá, nebylo by špatné, kdyby alespon tedy podávali bagetku s nějakým máslem/pomazánkou. Obsluha vždy příjemná.

dusevniinvalida
22. březen 2010 | 00:50

Interier moderni studeny, tzn. nic pro me, posezeni venku ovsem paradni, obsluha celkem snaziva, jidlo rozhodne lepsi nez prumer - overeno vicekrat. Jestlize se chcete slusne najist, nejedna se o spatnou volbu.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde