Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Pětatřicátníků
By: ambiente

U Pětatřicátníků

124.1667I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.17
Adresa:Riegrova 12 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant platební karty Cheque Dejeuner bezbariérový přístup letní zahrada Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 10
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-970-404
WWW:http://www.svejkplzen.cz
email:plzen@svejk.cz


Přijďte ochutnat českou kuchyni do nově otevřeného Švejk restaurantu "U Pětatřicátníků" v samém centru Plzně - Riegrově ulici a pochutnáte si na českých specialitách, každý si vybere. Místní kuchaři jsou mladí, krásní a kreativní:-), tak se přijďte přesvědčit, co pro Vás na talíř vykouzlí.

Promítají se hokejové či fotbalové zápasy.

Podnik je rozdělen do dvou pater, takže skýtá velké prostory k různým oslavám, rautům, firemním večírkům atd. Možnost posezení na venkovní terase před restaurací, ale i na klidném dvoře s výhledem na Plzeňskou věž, kde se koná každou středu a sobotu od 18 - 21h letní grilování. Celkový počet míst je 280.

Otevírací doba:

Pondělí - Čt:10:30-23:00

pátek:10:30-0:00

sobota:11:00-0:00

Neděle:11:00-22:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace.

vopi
22. březen 2015 | 16:32

Moc pěkná restaurace, perfektní jidlo, suprové pivko, milá a rychlá obsluha, zkrátka paráda. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.

huff
10. březen 2015 | 13:08

restaurace se skvělou atmosférou, doporučuji rezervaci poslední dobou mají plno, což hovoří za vše...

smajlik
3. únor 2015 | 18:05

Průměrná hospoda za nadprůměrné ceny - i vzhledem k poloze. V Morávce či U Žumbery se velmi dobře najím za polovic. Vlezlá obsluha.

dadyk
7. listopad 2011 | 21:14

tato restaurace je naprosto perfeknim mistem na to se skvele najist a taky se sejít s prateli a sledovat napriklad sportovni utkani u dobreho piva a vina, ktere v teto restauraci chutna obzlast skvele. Denní nabídka neni mdla a okoukana jako v nekterych jinych podnicich a provozni restaurace se sem snazi zahrnout pro spoustu lidi nove a velice dobre kombinace jidel. Mezi moje oblibene rozhodne patri gulasova polevka, ktera je zde naprosto bezkonkurencni, smazene olomoucke tvaruzky s brusinkovou omackou a stavnata zebirka. Skvela je i letni terasa, ktera je ve vnitrobloku a je zde moc pekny vyhled na plzenskou vez. Myslim si, ze pan majitel s celym personalem odvadi naprosto vybornou praci a vzdycky se sem rada vracim. D. Matejkova

iivannka
24. září 2011 | 14:49

Výborné vepřové, dobré pivo, obsluha milá a rychlá...

vendis
4. září 2011 | 14:29

restaurace pěkná, kvalitní čepovaný Prazdroj, obsluha ochotná, jídlo je nad průměrem plzeňské gastronomické nabídky; doporučuji k návštěvě

mat
26. červenec 2011 | 13:38

Tato restaurace je uvnitř nádherná, krásně udělaná, byla nějakou dobu zavřená, i když se tedy vůbec nedivím, protože úroveň obsluhy zde byla příšerná a kdo zde byl, tak tu byl prvně a naposled.

Ale co bylo bylo. Teď je otevřená nově a tak jsem se chtěl opět pokochat nádherným prostředím, nicméně ani u nových majitelů se nic nezměnilo. V hospodě nás sedělo asi deset, po 15 minutách jsem si musel pro pivo k pultu dojít sám (stáli tam 3, vedli nějakou úžasnou debatu, tak jsem je nechtěl obtěžovat tím,že k nám budou muset přijít, dát nám jídeláky a objednáme si nějaké piti), ale nedali mi ho, že mi ho prý přinesou. No po dalších 10 minutách jsme se tedy piva dočkali. Jídlo přinesli po 45 minutách, pořád nás zde bylo pouhých deset) a bylo studený. No kuchař uvařil, ale neměl ho kdo donést ke stolu.

Tak doufám, že majitel se s touto obsluhou již rozloučil a za nějaký čas, až tam opět vyrazíme, bude vše ok. Byla by škoda, kdyby se tato restaurace opět zavřela. Ale jak se říká dobrou hospodu dělá příjemná obsluha, dobré pivo a pokud se v ní vaří, tak dobré jídlo.

Radek11
21. květen 2011 | 09:09

Nově otevřený Švejk "U Pětatřicátníků". Co bylo Bylo, teď jsou noví majitelé, nová kuchyně, rozšířené prostory, zrekonstruováno, přijďte se přesvědčit o tom, jaké to doopravdy je, budeme rádi za kladné i ty ne příliš příjemné komentáře, abyste při další návštěvě byli spokojeni.

Těšíme se na vás

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde