Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Bulánka
By: pilsbot

U Bulánka

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Batňovice 4 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 3
Co to je?
Batňovice - Bory, 542
Telefon:+420-499-787-368
www:není uveden
email:bulanek@seznam.cz


Systematicky vedená restaurace dlouhou dobu. Majitel je profesionál na nejvyšší úrovni. V restauraci je příjemné prostředí,výborná kuchyně a nápoje s puncem kvality a znalosti. Je překvapivé,že na malé vesnici je v provozu tak kvalitní restaurant ( ne hospoda!!)

Pan Zach je profesionál s neustálým vzděláváním ve svém oboru. Opravdu příjemné prostředí.kvalitní kuchyně, příjemný personál... Co víc chtít. Víc takových RESTAURACÍ - bravo!!!

Aktualita

pondělí 30.4. ZAVŘENO

Restaurace U BULÁNKA - pár slov úvodem...

Restaurace U BULÁNKA se nachází v Podkrkonoší nedaleko Jestřebích hor, na hlavní trase mezi Trutnovem a Náchodem, v obci Batňovice. Název \\\\\\\\\\\\\\\"U Bulánka\\\\\\\\\\\\\\\" má mnohaletou tradici v místním pohostinství a je symbolizován psem se soudkem rumu (alespoň se tak domníváme). Restaurace byla nově vybavena a otevřena v září roku 2000 a naším cílem je Vám, našim zákazníkům, nabídnout chutné pokrmy všeho druhu, širokou nabídku nápojů a to vše v režii příjemné obsluhy.Interiér je vybaven vkusně a útulně, aby jste se u nás cítili příjemně.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu od 11.00 do 23.00 hod. Celodenní stravování z široké nabídky hotových jídel dle aktuálního jídelníčku a bohatý výběr minutkových jídel, krajových specialit, salátů či pohárů. Vaši žízeň jistě uhasíte čtyřmi druhy točeného piva značky Bernard, třemi druhy nealkoholického piva Bernard či nealkoholickými nápoji. Pro milovníky vína je připraveno 60 druhů přívlastkových vín z Moravy, Čech i světa. Pokud si budete chtít vzít nějakou lahvičku s sebou, máme pro Vás zvýhodněnou cenu.

Kapacita restaurace je 60 míst s možností rozdělení sálu na dvě uzavřené společnosti. Pokud zatoužíte po zcela uzavřené společnosti, je Vám k dispozici lovecký salónek pro 12 hostů. V létě je provozu velká terasa pro 70 osob s dětským koutkem.

Naše restaurace nabízí i pořádání akcí všeho druhu od firemních posezení, prezentací, rodinných oslav, rautů, banketů až po svatební, či smuteční hostiny. Dle Vašich požadavků připravíme catering v jakémkoli prostředí, nebo provozu.

U restaurace je možno využít rozlehlé parkoviště.

V podniku se čepuje - Bernard 12° - Bernard 10° - Bernard 11° - Bernard Černý 13° - Bernard Free .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde