Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Boleváku
By: ambiente

U Boleváku

283.0714III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.07
Adresa:U Velkého rybníka 4 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) rybí kuchyně internet/Wi-Fi letní zahrada cykloturistika Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Bolevec, 30100
Telefon:+420-377-562-287
WWW:http://www.ubolevaku.cz/
email:ubolevaku@seznam.cz


Restaurace U Boleváku je koncipována jako pivnice se salonkem a kavárna. Skýtá příjemné posezení v klidné části města a v blízkosti přírody. Vhodná je především pro rodiny s dětmi, především v letních měsících, kdy je otevřená zahrada, mimojiné s možností grilování. Salonek lze zamluvit pro hromadnější akce, podnikové večírky, rauty apod. V nabídce je velký výběr zmrzlinových pohárů a kávy.

Otevírací doba:

Po - Ne 11:00 - 23:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace - Hostince.

Kateřinka
25. červen 2012 | 23:11

O víkendu jsme též byli v restauraci, obsluha byla úsměvavá a milá, nepřipadala nám, že by byla falešná, naopak. Dali jsme si pštrosí steak s cibulovou marmeládou, mile mi překvapil a i ostatní jídla byla chutná a v pořádku :). Vřele doporučuji, pěkné posezení, klimatizované rodinné prostředí :)

Thomas8888
25. červen 2012 | 00:53

Z tohodle podniku se mi chce smát !! Nejenže ta příšerná ženská za barem se směje jako kráva , přitom je falešná jak svíčková :D Ta neumí ani obsloužit hosta.. 6 jednoduchých jídle nám přinesla na 4x což mi opravdu připadá k smíchu .. Jídlo bych si radši uvařil doma.. Přece jenom jejich vyhlášený ´Bělohorský kopec ´ Hranolky se šunkou a sýrem polité tatarskou omáčkou dokáže i člověk co není gastronomií políbenýý.. Tenhle podnik kdyby zavřeli tak se vůbec nic nestane.. vůbec nedoporučuji!!!!

majjdulka
17. únor 2012 | 11:50

myslím, že do této "restaurace" už nevlezu... noky se sýrovou omáčkou z pytlíku = hnus, kuřecí steak bez chuti, navíc neopečen, snad jen uvařen ve vodě :D na vše se čeká nepřiměřený čas, obsluha nepříjemná, nestíhá... stačilo mi, nikdy více!!

rytirNI
4. únor 2011 | 20:46

Vřele doporučuji se tomuto podniku velkým oblouke vyhnout. Pakliže se čirou náhodou dostanete dovnitř, je ve Vašem zájmu zůstat jen u pití. Obsluha velmi pomalá a zmatená, pokud se Vám stane, že dostanete po dvou hodinách něco úplně jiného, než jste si objednal, nejste ani zdaleka svědkem vyjímečného pochybení. K jídlu - já osobně vidím až propastný nepoměr mezi cenou a kvalitou - pokud tedy nejste příznivcem vychladlého steaku bez chuti tak si zde rozhodně jídlo neobjednávejte. Jediné, co bych doporučil si zde dát jsou věci, na kterých se nedá skoro nic zkazit - dobré byly například ďábelské topinky.

Mody
7. červenec 2010 | 15:01

mnou dříve vyhledávaná restaurace si dle od mé poslední návštěvy velmi pohoršila. jídlo neochucené a kuřecí maso se zeleninou, žampiony a smetanou "Labužník" bych si představovala jinak než s kopou cibule a mraženým hráškem a kukuřicí.

noha
24. listopad 2009 | 00:49

Restauraci jsem navstivil minuly tyden. Restaurace celkem usla, ale obsluha celkem neprijemna. Jidlo nebylo spatne. Diky obsluze, uz se neobjevim!!!!!

Kiss
11. květen 2009 | 22:20

Výborná restaurace, u které se rád zastavím po dlouhém výletu na kole, pěšky i při koupání. ceny jsou skvělé, jídlo poctivé a chutné, personál pouze uvnitř. Místo takřka ideální, akorát na zahrádce přílišný hluk z automobilů a MHD u křižovatky.

gary
22. duben 2009 | 21:41

Ideální poloha, pro ty, co se chtějí koupat a zahrádka potěší cyklisty, ale většinou je furt plná. Vnitřní prostředí běžné, obsluha v pohodě. Jídla dle mého názoru dobrá.

ludfra
30. březen 2009 | 14:05

Kdykoliv tudy projíždíme na kole, nezapomene se zastavit na česnečku a pár orosených pivíček...

jochy
26. srpen 2008 | 11:50

dobrá volba na zastávku na pivo a polívku při návratu z bílý hory, nebo na slušný jídlo při koupačce na hrázi. jinak trošku daleko od civilizace, pokud nemáte auto, nebo střízlivýho řidiče...

Vasek
16. květen 2007 | 14:27

Příjemné posezení u vody, dá se zde dobře nakrmit i napít.

Laco
5. únor 2007 | 01:24

Kvituji výhodné umístění. Jinak vnitřní prostředí podniku velmi nevkusné. Obsluha příjemná a milá.

ambiente
8. březen 2006 | 14:08

Souhlasím, je to výborně situovaná víkendová hospoda jako ušitá pro nedělní kolemjdoucí. Mají tu ale výbornou víděňskou kávu a vcelku obstojně tu vaří. V pohodě může být letní grilování na zahradě!

Lajka
5. březen 2006 | 23:51

Strategicky zajímavě umístěná kempová pivnice, vhodná pro rychlé občerstvení kolemjdoucích " rybníkových opalovačů" a žíznivých cyklistů.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde