Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Slovany
By: L@D@

Restaurace Slovany

142.5000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.50
Adresa:Chválenická 4 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) gastroPASS Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-377-243-243
www:není uveden
email:není uveden


Restaurace se nachází nedaleko konečné tramvaje č.1 na Slovanech. Můžete sem zajít na oběd. V nabídce je výběr hotových jídel za přijatelné ceny. V objektu se také nachází pizzerie s kavárnou. A v letních měsících se zde točí výborná zmrzlina.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11°.

Kategorie - Restaurace

milofr
29. listopad 2018 | 09:56

Včera 28. 11. 2018 sem s manželkou zašel z nouze po delší době do této jídelny a už mi tam nikdo nedostane, u pokladny seděla slušná a ochotná panička, tak sme si objednali já španělský ptáček s rýží a žena smažené rybí filé s vařeným bramborem. pochopitelně sme si objednaná jídla na lístečku nezkontrolovali a u okénka kde se jídlo vydává nastal šok, já dostal místo španělského ptáčka s rýží moravského brabce se špenátovou polévkou(jinak se té tekoucí směsi říci nedá) a okoralí bramborový knedlík co nešel ani krájet (pták jako pták že) manželka sice smažené filé s bramborem dostala ale to filé bylo nejspíš z cejnů (samá kost) a brambory studené od včerejška, to sme do tohoto "podniku" přišli hodně brzo už kolem půl jedenácté tak by jídlo mělo být čerstvé. Dlouho sme tam už nebyli a už tam nevkročíme.

TheComedian1983
22. červenec 2015 | 17:06

Na to, že je to jídelna tak tam mají ceny jako v podniku s obsluhou. Kdysi se tam dalo alespoň solidně najíst, ale nyní je to peklo. Předražené blafy na úrovni školní kuchyně. A úžasně oprsklá paninka co čepuje pivo. Slovany jsou na obědy obecně tragedie, ale Chválenda je nejhorší ze všech.

fmaxipes
4. leden 2012 | 14:36

Poslední dobou zajdu na hospodu ve Chválenické na dlabanec a večer při pivku na fotbalové přenosy nebo on-line přenosy hokejových Indiánů. Místo se tu vždycky najde, na plátno i na telky je vidět dobře, pivo je v pohodě.

1danik1
1. leden 2012 | 19:49

Trošku bych poupravil tady nějaká hodnocení..... v restauraci Slovany, nebo jak se říká na " Chválendě" se dá stále za dobrý peníz i chutně najíst. měl jsem i možnost se zůčastnit se věčírku v salónku, který se nachází také tam a opravdu menu bylo bohaté. Nemohu si stěžovat ani na obsluhu.

L@D@
12. leden 2011 | 16:29

Sice velký výběr jídel, ale moc si nepochutnáte. Pivo lepší průměr. Prostředí a celkový pocit z tohoto podniku je hodně špatný. Jídelnový standart s chutí startek a vůní přepáleného oleje, více nečekejte.

eMiLy.ThE.dRuNk
25. leden 2009 | 02:24

Dá se tam celkem slušně za malý peníze najíst... Ale zázraky nečekejte... smažený jídla nedoporučuju.... ;)

Jena
16. květen 2008 | 02:26

Chvalenda je klasika. Co pamatuju, je tam hospoda a v poslednich letech solidni jidelna. necekejte latkovy prostirani, ale dostanete tam rychle a za solidni kacky normalni jidelnovej obed. Na pivo bych tam vecer nesel.

Vladimír
20. březen 2008 | 14:12

dobré místo na výborný a ne drahý oběd, v době kolem poledne se zde navíc nekouří. večer na pivo ovšem nic moc.

Y
7. prosinec 2007 | 16:40

Velmi rusna jidelna s obrovskym vyberem hotovek a na jidelnu luxusnim vybavenim. Okolo 12h je tezke sehnat misto. Kvalita piva je nadstandardni. Ve vecernich hodinach se jedna o klasickou hospodu plnou stamgastu.

večerníček
23. leden 2007 | 19:23

Přes den klasická vývařovna, jeden blaf jako druhej. Večer se dá zajít na pivo, ale pro pivo se musí k baru. Prostředí na jídelnu velmi pěkné, pouze celkový dojem kazí v rohu hrací automaty.

Fiky
22. listopad 2006 | 15:02

Byl jsem jenom v té jídelně, ale mají tam velmi velký výběr jídel a prostředí je na jídelnu řekl bych možná až nadstandartní.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde