Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Lüftnerka
By: pilsbot

Restaurace Lüftnerka

62.6667I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.67
Adresa:ZOO Plzeň Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) bezbariérový přístup kulturní akce letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-603-293-668
WWW:http://www.luftnerka.cz
email:radushaak@seznam.cz


Restaurace v areálu Zoo Plzeň ve stylu statku z 19.století. Vaří se zde česká hotová jídla i minutky. V létě zde najdete dobroty na grilu a posezení na zahrádce v obklopení domácích zvířat v příjemném prostředí statku Lüftnerka. Možnost pořádání společenských akcí, narozenin a rautů. Vedle statku se nachází nově otevřená Česká řeka.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Jeník Hodnocení 3.00 ludfra Hodnocení 4.00 stepanovskyp Hodnocení 1.00
sikus Hodnocení 2.00 erik.k Hodnocení 5.00

stepanovskyp
5. listopad 2015 | 22:21

Tuto reatauraci rozhodne nedoporucuji. Jidlo primo odporne, horsi nez nemocnicni jidlo. Objednal jsem si holadsky rizek s bramborovou kasi a to co mi prinesli nemelo s jidlem nic spolecneho. Rizek byl mrazeny polotovar pochybneho puvodu, nasakly olejem, a bramborova kase z prasku - bleda, ridka, odporna. Kdyz jsem jidlo vratil, servirka mela jeste tu drzost zeptat se me co se mi na tom nelibi... Pritelkyne si dala knedliky plnene uzenym (taky jasny polotovar) a jeste vecer ji z toho bylo spatne. Za 80kc je to urazka slusneho cloveka. Sekana v housce je oproti tomu nesrovnatelne lepsi produkt.

sikus
4. červenec 2012 | 15:40

Na restauraci jsme se těšili, jelikož minulý rok jsme se tam dobře najedli. Letos ale velké zklamání a hodně bych se rozhodoval, jestli jít znova. Polévka měla být kuřecí vývar, ale nemělo to s kuřecím vývarem nic společného. Nakyslá voda a v tom zelenina.

Jídla dělaná z polotovarů, oschlá ztvrdlá rýže. Plněné bramborové knedlíky jen s minimem masa. Jediné zelí bylo dobré. Pivo dobré, "chlazené" pití bylo teplé. Bohužel moc jiných možností kde se v zoo najíst není. Pouze rychlé občerstvení v jiných částech zoo, kde jsme byli o mnoho spokojenější.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde