Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Plachetnice
By: Chody

Plachetnice

22.5000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.50
Adresa:Veleslavínova 22 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) čínská kuchyně vegetariánská kuchyně ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce Popularity: 41
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-222-229
WWW:http://www.krusovickaplachetnice.cz
email:není uveden


Nová restaurace, pivnice se samovýčepy, music club. Na čepu krušovické pivo, poprvé v Plzni můžete ochutnat nefiltrovaného Mušketýra.

Restaurace Plachetnice

Restaurace nabízí široký výběr jídel domácí i mezinárodní (italské, čínské, mexické a hovězí speciality) kuchyně a přes týden výhodné menu v podobě hotovek. Interiér je ozdoben dřevem a vzhledem navozuje atmosféru středověkké přístavní krčmy.

Samovýčepní pivnice "v sudu"

Je samovýčepní pivnice s Krušovickým pivem. Vnitřek je celý obložený dřevem a připomíná podpalubí plachtenice. V samovýčepních stolech je Mušketýr, dále lze donést ostatní piva z nabídky podniku.

Karibské podpalubí

Karibské podpadlubí je music klub s hudební produkcí a možností uspořádání živých koncertů. Na baru je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

V podniku se čepuje - Krušovice 12° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr  - Krušovice Mušketýr nefiltrovaný .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - orientální - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace - Kluby - Music bary - Pivnice.

Hodnocení uživatelů

Sedli5 Hodnocení 1.00 nnama Hodnocení 4.00

nnama
21. květen 2014 | 19:10

Do Plachetnice chodíme pravidelně, měli jsme tataráček - opakovaně, naposledy také losos, kuřecí medailonky, salát, všichni byli spokojeni. Obsluha je ochotná a rychlá. Oceňujeme množství čepovaných dobře ošetřených piv. Takže určitě doporučuji! Jen je škoda, že kuřácká část, která je hezčí, bývá ve večerních hodinách opravdu hodně zakouřená a ta nekuřácká je spíš takový zastrčený kout a bývá tam zima.

Sedli5
27. duben 2014 | 21:34

Koupil jsem si do Plachetnice voucher na tatarák. V pátek jsem na něm byl a jedním slovem HNUS. Maso bylo evidentně rozmražené, bez chuti a vodové. A aby toho nebylo málo kuchař se to zřejmě snažil přebýt nějakým pochybným kořením.PilsnerPubs Live!

Pozvánka na benefiční koncert „Hudba pro Evičku“Pozvánka na benefiční koncert „Hudba pro Evičku“

24/11/2013 - Je to jeden z prvnich mini pivovaru v Plzni. Je to trochu zn…Pod heslem „V nepříznivý čas, hudba stmelí nás“ se 30. listopadu od 13. hodin na šídloveckém ranči v Plzni pořádá benefiční koncert, nesouc…

Pilsnerfest 2013: Bohatý hudební program na vás čeká už 5. říjnaPilsnerfest 2013: Bohatý hudební program na vás čeká už 5. října

28/9/2013 - Letošní Pilsnerfest je ve znamení několika změn. Především se termínově vrátil na začátek října, zatímco v předchozích letech jsme si zvykli na konec léta. Další změnou je fakt, že se letos koná pouze…

TZ: Je Šeříkovka stále uzavřená, nebo se v ní začne něco dít?TZ: Je Šeříkovka stále uzavřená, nebo se v ní začne něco dít?

17/9/2013 - Ano je tomu tak, již od května letošního roku je pravidelné místo konání koncertů v Šeříkové ulici uzavřeno. Po dlouhých průtazích a prodloužení stavebních prací se však kulturní dům probouzí ke svému…

Tipy na víkend 6.9.2013 - 8.9.2013Tipy na víkend 6.9.2013 - 8.9.2013

06/9/2013 - Tentokrát vás s tipy na víkend pozvu na festival do Dobřan i do Plzně a také na pohybový kurz.