Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Plachetnice
By: Chody

Plachetnice

32.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Veleslavínova 22 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) čínská kuchyně vegetariánská kuchyně ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce Popularity: 41
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-222-229
WWW:http://www.krusovickaplachetnice.cz
email:není uveden


Nová restaurace, pivnice se samovýčepy, music club. Na čepu krušovické pivo, poprvé v Plzni můžete ochutnat nefiltrovaného Mušketýra.

Restaurace Plachetnice

Restaurace nabízí široký výběr jídel domácí i mezinárodní (italské, čínské, mexické a hovězí speciality) kuchyně a přes týden výhodné menu v podobě hotovek. Interiér je ozdoben dřevem a vzhledem navozuje atmosféru středověkké přístavní krčmy.

Samovýčepní pivnice "v sudu"

Je samovýčepní pivnice s Krušovickým pivem. Vnitřek je celý obložený dřevem a připomíná podpalubí plachtenice. V samovýčepních stolech je Mušketýr, dále lze donést ostatní piva z nabídky podniku.

Karibské podpalubí

Karibské podpadlubí je music klub s hudební produkcí a možností uspořádání živých koncertů. Na baru je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

V podniku se čepuje - Krušovice 12° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr  - Krušovice Mušketýr nefiltrovaný .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - orientální - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace - Kluby - Music bary - Pivnice.

Hodnocení uživatelů

Sedli5 Hodnocení 1.00 nnama Hodnocení 4.00 oazak50 Hodnocení 1.00

oazak50
24. leden 2015 | 16:47

V Plachetnici jsme byly s přítelkyní dnes. Měli jsme voucher na tataráček, a veřte vážení že už si ho tam nikdy nedáme !!! BYL TO HUMUS ! Nebýt tak krásné, usměvavé a příjemné servírky co tam obsluhuje. Tak by si kuchař nikam nezapsal, to co bych mu od plic řekl ! POkud jste milovníci Tataráčku jako já , tak už k plachetnici nikdy nepáchnete. Nedovedu si představit jak by chutnala jiná jídla a z jakých by byly surovin. Když někdo dokáže takto skurvit tak výborné jídlo jako je tatarský biftek!

nnama
21. květen 2014 | 19:10

Do Plachetnice chodíme pravidelně, měli jsme tataráček - opakovaně, naposledy také losos, kuřecí medailonky, salát, všichni byli spokojeni. Obsluha je ochotná a rychlá. Oceňujeme množství čepovaných dobře ošetřených piv. Takže určitě doporučuji! Jen je škoda, že kuřácká část, která je hezčí, bývá ve večerních hodinách opravdu hodně zakouřená a ta nekuřácká je spíš takový zastrčený kout a bývá tam zima.

Sedli5
27. duben 2014 | 21:34

Koupil jsem si do Plachetnice voucher na tatarák. V pátek jsem na něm byl a jedním slovem HNUS. Maso bylo evidentně rozmražené, bez chuti a vodové. A aby toho nebylo málo kuchař se to zřejmě snažil přebýt nějakým pochybným kořením.