Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivovar Groll
By: Michal

Pivovar Groll

452.7778I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.78
Adresa:Truhlářská 10 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) letní zahrada ubytování regionální piva Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 11
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-602-596-161
WWW:http://www.pivovargroll.cz
email:není uveden


V pořadí třetí minipivovar otevřený v Plzni, tentokrát přímo v centru města, nedaleko stadionu ve Štruncových sadech, ve zrekonstruovaném Lautensackovském domě. Pivo zde vaří sládek Miroslav Kapr.

Otevírací doba:

Po-Čt, Ne 11-22h

Pá-So 11-23h

V podniku se čepuje - Lotr polotmavý 11° - Lotr světlý 11° - Waldschmidt Weissbier 12°.

Kategorie - Restaurace - Hostince - Pivnice.

Jah
15. červen 2015 | 08:56

Hezké venkovní posezení v příjemném klidném prostředí, ale tím pozitiva bohužel končí. Obsluha je otřesná a na arogantní chování číšníka s kterým jsem se setkal minulý týden opravdu nejsem zvědavý. O tom, že kvalita zdaleka neodpovídá ceně nemluvě. Pro mne velké zklamání! NEDOPORUČUJI!

cezak
24. leden 2014 | 09:19

Restauraci nedoporučujeme.

Pani provozní není schopná ani zapsat správně rezervaci.

Na poledne neměli připravený jídelní lístek. Obsluha jídla i ceny vymýšlela spatra.

Podprůměrná jídla za nadprůměrné ceny.

Také se neobtěžují zatopit. Při plecení nevydali automaticky účet z pokladny.

kuřátko
6. srpen 2013 | 13:44

Předešlý majitel věděl jak se vede restaurace, bohužel dnešní majitelka to je KATASTROFA, takový lidé nemaj vubec mit hospodu, neváží si zaměstnanců atd.

futur95
23. červenec 2013 | 10:42

Včera jsem navštívil tento podnik a bohužel si dal "šťavnatou" krkovičku. Jednalo se o tenký plátek, zasypaný levným slaným kořením, což absolutně degradovalo chuť. Kuchař absolutně nemá ponětí, jak se griluje maso a jaké koření se má použít. Po reklamaci se kuchař chtěl hádat. Arogance nejvyššího stupně, místo uznání chyby. Pivo jedenáctka Groll v pořádku. Dlouhá doba čekání, byť jen na jedno pivo. Pokud se obsluha venku vybavuje s kuchařem, těžko bude stíhat obsluhovat.

Do Grollu, co se týká jídla, již nikdy více!

POiSON07
23. červenec 2013 | 04:27

Podruhé a stále stejná bída. Obsluha opilá dříve než zákazníci.

Na jídlo jsem čekal přes hodinu a za to čekání to nestálo. Budu se snažit sem už nejít.

kutna
12. leden 2013 | 00:16

Obsluhující pán by měl být vzorem pro všechny obsluhy v Plzni, už podruhé nezklamal, profík každým coulem. Pivo si drží chuť, cenu má přesto snad jen polotmavé. Irituje mě puštěná obrazovka buď se sportem nebo s hudebními klipy, tam to prostě nepatří. Větrání z venkovního mrazu příjemné dvakrát není.

dita
5. leden 2013 | 11:01

Na tatarák tam rozhodně nechoďte..

klarinkaj
1. leden 2013 | 19:09

Pivovar Groll jsem navštívala poprvé včera. Obsluha ze začátku rychlá, ještě nebylo ani dopito a už další pivo na stole, později rychlost obsluhy vázla. Jídlo dobré, nemohu si stěžovat. Vadilo mi neustalé větrání a nezavírání vchodových dveří. V zimních měsících to není zrovna příjemné, když obsluha jde ven do skladu a nechá otevřeny dveře. Další výtku bych měla ohledně placení. Účet napsán za celý stůl na A4 archu. Po zaplacení a žádosti účtenky tištěné z kasy, byl problém na světe. Nutno opět znovu nahlásit veškerou konzumaci a při nesrovnalosti v ceně neprofesionální jednání. Domnívám se, že účtenka by měla být vydávána v tištěné podobě automaticky při placení a né se jí domáhat. Není možná pozdější kontrola a případná reklamace. Osobně již tento podnik nehodlám navštívit.

Hrosik
16. říjen 2012 | 10:38

Chodíme sem tak 3x-4x ročně. Venkovní terasa je perfektní. Ve vnitř v pivnici mi vadí občas dost zakouřený vzduch a hlučnost ostatních hostů. Obsluha je perfektní (pokaždé je tu ten samej číšník, jak to jen dělá, nebo dělá furt? :D), pivo je perfektní, kvůli němu sem chodíme. Jídlo taky dobré, v létě tu grilujou moc dobrou krkovičku.

abrax
10. září 2012 | 15:01

Bohužel tomuto podniku kazí pověst obsluha, která nevykazuje ani ty nejzákladnější známky slušného chování. Takovou aroganci nepotřebuji mít opakovaně a ještě za to platit ... V Plzni jsou jiné podniky, kde si zákazníků váží a vědí jak se chovat, aby byl zákazník spokojen a měl v úmyslu se vrátit.

iivannka
30. květen 2012 | 11:44

Co na tomhle podniku musím vysloveně pochválit je obsluha. Mimořádně profesionální, příjemná a milá. Byla jsem tu před dvěma lety na svatbě a už tehdy se mi tu moc líbilo. V letošním roce jsem navštívila Groll už dvakrát a pokaždé jsem byla spokojená. S pivem na 100% Grilované kuřecí bylo na můj vkus už trochu sušší. Přesto rozhodně doporučuji.

N84
25. listopad 2011 | 18:52

Marley
13. únor 2011 | 00:44

No, nevím, já tam byl v létě asi třikrát.... a všchno dobrý, jenom věčně ožralej kuchař na venkovní terase mě docela překvapil, ale zas to chápu, že sezonní personál není sranda najít na první nebo druhej pokus.... a jídlo přesto zvládl dobře, takže vlastně spíš kulturní vložka :-)

Josef82
6. únor 2011 | 13:45

O pivovaru Groll jsem se dozvěděl teprve nedávno, a to až když jme tam měli třídní sraz v salónku zdobeným řeckými motivy.. prosředí bylo hezké,čisté a útulné. Na jídlo jsme čekali trošinku déle, asi to bylo způsobeno našim počtem(35 osob)ale musím řict že všem chutnalo(já měl vynikající pečené vepřové kolínko), obsluha byla usměvavá a rychlá takže jsme tam strávili příjemné chvíle.. Po této pozitivní zkušenosti jsem pozval své kolegy na pracovní oběd, byli jsme posazeni do restaurace v prvním patře s výhledem na varnu piva. Po objednání hlavního chodu nás čísník ochotně provedl místním pivovarským zázemím což nás velice potěsilo a zpříjemnilo čekání na oběd. Jídlo bylo opět chutné, pivo dobré(já jsem si oblíbyl polotmavé, kolegové si nemohli vynachválit točeného weisbeera).. takže mohu s klidním svědomím tento podnik vřele doporučit!!

DVL
18. prosinec 2010 | 11:23

Byl jsem zde nekolikrat, pokazde neprijemna a arogatni obsluha, pokazdy nekdo jiny. Jidlo prumer a drahy. Pivo ujde. Kdyz se s obsluhou zacnete hadat ze to tak neni, tak vam do oci rekne ze se svama otom bavit nebude a odejde. Sem uz fakt nepujdu, ani nikomu nedoporucuji.

crowley
15. prosinec 2010 | 14:13

Zdejší pivo patří mezi ty lepší v Plzni, nejvíc mi chutnalo polotmavé. Co se jídla týče, jedl jsem zde jednou a guláš byl hodně dobrý, pro někoho možn přesolený.

Pokaždé, když jsem zde byl (přízemní lokál), byla obsluha příjemná a rychlá. Rád se sem vracím a doporučuji.

Marek91
14. prosinec 2010 | 19:41

Zkusili jsme zajíd s přáteli na oběd. Už nikdy tak neučiníme. Arogantní obsluha, nechutné jídlo, a pivo není nic extra.

merik
12. srpen 2010 | 14:04

Pivo velmi dobré, zejména světlý Lotr 11. Obsluha příjemná, ovšem jídlo i pivo mi přijde dosti předražené a na tu cenu a prostředí tomu jídlu přece jen něco chybí. V létě akce, to je super a zahrada je super. Jen ta klobása za 60,-Kč co měla 12 cm na délku a koupala se v hořčici obložená zeleninou mi přišla na tu cenu poněkud malá a moc obložená.

Demanta
5. srpen 2010 | 15:18

příjemné posezení v létě venku, tamní pivko neurazí ani nenadchne, pomalejší obsluha. Ale v létě příjemná zastávka na kole :-)

Tina
2. srpen 2010 | 11:10

Tento podnik vřele NEDOPORUČUJI!!! Pomalá obsluha, i když jsme seděli přímo vedle baru, pivo se dalo pít, ale to jídlo snad ani jídlem nazvat nelze. Objednali jsme si steak ze svíčkové. Po chvíli jsme zaslechly číšníka, že má prý kuchař, jen jednu porci. Nám ale nikdo nic neřekl a když jídlo přinesly byl steak menší velokosti a zvrchu připečený, stejně tak opečené brambory byly spíše spálené brambory a pod pojmem ovocný špíz si v téhle "restauraci" představují 2 kousky mandarinky a 2 kousky jablka. Ostatní také s pokrmy spokojeni nebyly, takže sem už nás nikdy nikdo nedostane.

Kiss
28. září 2009 | 16:52

Pro mne je tento minipivovar také spíše zklamáním, pivo nezajímavé, dokonce sám sládek nám přiznal, že ani neví kolikastupňové se mu vlastně povedlo, prý podle nálady. Jídlo nám všem totálně spletli, nebylo dobré a ceny hanba mluvit. Snad jen letní zahrádka trochu zvyšuje reputaci.

Nikkol
26. září 2009 | 15:03

Čekala bych v takových atraktivních prostorách v centru Plzně rozhodně něco na lepší úrovni. Na obsluhu jsme čekali 10 minut, než k nám vůbec někdo dorazil. Poté přišel mladý pán v mikině( od hosta k nerozeznání), nabídl nám jídelní lístky a sepsal co k pití. Chtěli jsme si rovnou objednat i polévku, ale pán rychle odešel, jakoby neslyšel. No, obsluha měla celou dobu na všechno dost času. A to tam bylo jen pár hostů. Jídla jsme se dočkali tak nejdříve hodinu po příchodu a to ještě jedno z jídel bylo jiné, než jsme si objednali. Steak ze svíčkové přesolený, chřest rozvařený a krůtí plátek vysušený, že nešel kousat. Zeleninový salát byl opravdu k smíchu - změklá zelenina a navrch položené dva roztržené plátky sýra. Takže jako jediné plus vidím to, že mají opravdu pěkné dětské hřiště a místa k parkování. Kuchyně je opravdu děsivá a houpačky to bohužel nezachrání.

respect
16. červen 2009 | 08:18

Poté, co se po rekonstrukci zahrádky zvedly ceny (pivo o 5 Kč, jídlo pod 150 v jídelním lístku nenajdete, přílohy za 35 Kč - a ta kvalita jídla ceně opravdu neodpovídá), stala se z toho restaurace spíše pro německé turisty. Je to škoda, v létě tam bývalo opravdu krásně.

gary
2. květen 2009 | 23:38

Co dodat k novému plzeňskému mini - pivovaru? Nové pivo mě obzvláště nijak nechutná, restaurace dole je spíše jídelna. Jinak prostředí zajímavé, obsluha v pohodě.

ludfra
15. duben 2009 | 18:50

Celkem pěkně udělaný pivovárek, ale kvalita bohužel nic moc...

zavazal
28. únor 2009 | 03:14

Nemůžu si pomoc, ale interiér tohoto podniku je katastrofa, naposledy jsem popíjel pivo v místním salonku, jaká-si antická výzdoba, do toho zamíchaná vycpaná zvířata pověšená na modré zdi. Ostatní místnosti jsou na tom podobně. Nejvíce mě však zaujala reklamní výzdoba před vchodem, hlavně světelná tabule OTEVŘENO. Obsluha pomalá a neprofesionální. Škoda čekal jsem něco více, třeba něco jako je pivovar ve Sříbře.

jochy
29. říjen 2008 | 17:14

Výborná kuchyně. Pivo je otázkou samo o sobě. Naposledy mi opravdu nesedlo, ale tak to u minipivovarů s reálnou chutí neinstantního piva občas bývá...

ibear
1. říjen 2008 | 21:24

Vyborne "domaci" pivo a vari tam taky hodne slusne.

Vyhoda je to ze je to sice v centru ale zaroven je tam klid, navic v lete je tam krasna zahradka.. Vrele doporucuji at uz pojedete okolo na kole nebo tam budete chtit usporadat nejakou akci :)

Jeník
22. květen 2008 | 19:42

Pivo opravdu dobré, ale proboha proč mají na půllitrech napsáno LOTR ZE Z PLZNĚ? ... to mi nijak vtipný nepřijde.

Vohry
21. květen 2008 | 20:57

Samozřejmě oceňuju jakýkoliv nový minipivovárek, který člověka odtrhne od stereotypu v podobě kvalitně podprůměrných "europiv".. Vřele doporučuji zajít a ochutnat Lotra..

Woody
9. květen 2008 | 00:01

Uvnitr tohohle maleho zazraku muzete ochutnat vyborne pivo Lotr, ktere vrele doporucuju vsem.

Obsluha rychla, prijemna a bezproblemova.

Co se tyce objektu jako takoveho - moderni a skvostne vypadajici interiery (obzlaste bar v restauraci!). Pivnice s 'uckovym' barem, a malickymi stolky, ke kterym si sednou max. 4 lidi je nevhodna pro akce ve vice lidech.

Bill.jr
6. květen 2008 | 19:07

Pivo výborné, hutné. Cena 28Kč je přiměřená, jako Bernard 12ka nebo Prazdroj. Obsluha příjemná, rychlá s lidským přístupem.

Od pátku je otevřená i pivnice dole pod restaurací. Má otevřeno do 02. 00 ráno.

gambrmen
22. duben 2008 | 01:08

Souhlasim se vsim co zde jiz bylo receno (vynikajici pivo, prijemna obsluha, vratke stolky, chladne pusobici interier, zachodky o patro niz, nedodelky...)

A cenu piva jsem takhle vysoko cekal, odpovida lokalite a druhu podniku, v obdobnych podnikach v centru mesta date za Pilsner Urquell (coz je taky jedenactka, a jeste pekne slaba) jeste o par korun vic nez zde za Lotra.

Chody
18. duben 2008 | 13:42

Moje postřehy a hodnocení si můžete přečíst zde - http://www.pivni.info/minipivovary/395-plzenske-lotroviny-3.html - http://www.pivni.info/minipivovary/392-plzenske-lotroviny-2.html - http://www.pivni.info/minipivovary/359-lotr-ze-z-plzne.html

Beny
17. duben 2008 | 17:22

Pivo vynikající, ale 28 Kč mi přijde dost přehnaná pálka. Jinak interiér na mě působil dost chladně.

Beny
17. duben 2008 | 17:22

Pivo vynikající, ale 28 Kč mi přijde dost přehnaná pálka. Jinak interiér na mě působil dost chladně.

Michal
16. duben 2008 | 22:37

Pivo jednim slovem famózní, obsluha byla milá a příjemná, tam se nedá nic vytknout, přestože ještě všechno nebylo doladěný a nebyl moc velkej výběr jídel, což se v budoucnu určitě změní, přecejenom, byl sem tam 2 dny po slavnostnim otevření. A výhled přímo na varnu je taky pěknej. Akorát co bych možná vytknul, pozor na stolky, sou jenom na třech nohách, tudíž docela vratký.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde