Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto PilsnGrill Restaurant a Bar
By: Chico

PilsnGrill Restaurant a Bar

93.8889I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.89
Adresa:Sady 5. května 57 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) rybí kuchyně platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada ubytování Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-373-370-141
WWW:http://www.pilsengrill.com
email:není uveden


Bar a restaurace v nově postaveném hotelu Courtyard Pilsen amerického řetězce Marriot v centru Plzně v Sadech 5. května. Luxusní restaurace disponuje širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Kuchaře můžete pozorovat přímo při přípravě pokrmů. Kapacita restaurace je více než 100 míst. Oteveřno je na snídaně, obědy i večeře.

V podniku se čepuje - Gambrinus 12° - Kozel Černý  - Master 13° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 3.00 Chico Hodnocení 4.33 Vladimír Hodnocení 4.00
vendis Hodnocení 4.00 oooo Hodnocení 3.00 Finchik Hodnocení 5.00

oooo
30. červen 2009 | 23:14

Celkem prumerna hotelova restaurace. Interier neosobni, chladny a nebyt zelene barvy rekl bych, ze jsem v nejake skolni jidelne. Jidla sice kvalitni a dobre pripravene, ale tak nejak bez napadu. Obsluha se diky velikosti prostoru zda pomalejsi... Proste prumerna hotelova restauracka. Hodi se kdyz mate hlad a jste nekde pobliz. Zadny zazitek necekejte.

Kiss
5. červen 2009 | 15:44

Pro čechy velmi netradiční podnik, zhlediska ceny určitě, ovšem při ochutnání pokrmů připravovaných přímo před hostem se Vám doslova tají dech, a je to opravdovým gurmánským zážitkem. Obsluha je ovšem chladná a mne ničím nenadchla.

Finchik
21. únor 2008 | 14:22

Výborná restaurace, řekl bych že se řadí k nejlepší špičce Plzeňské gastronomie.

Chico
28. říjen 2007 | 21:14

sice ho otevřeli až na potřetí ale přece, je tam dost draho ale i chutno, kuchaři vaří přímo na place takže se můžete koukat jak vám to papkání dělaj, když přijde nějakej šikula tak je to hezký podívání, hotel je to dost luxusní

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde