Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Parkhotel
By: Chico

Parkhotel

113.6364I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.64
Adresa:U Borského parku 31 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty nekuřácký prostor kulturní akce ubytování Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-378-772-977
WWW:http://www.parkhotel-czech.eu
email:není uveden


Hotelová restaurace v luxusním prostředí hotelu. V areálu hotelu je i golfové odpaliště a v okolí je Borský park. Samozřejmě je možné ubytování v hotelu.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

LaReina
3. březen 2012 | 20:55

Velmi hezké prostředí pro kulturní akce. Ale to je asi tak všechno. Pití je předražené.. Ale co... V tomto případě jde hlavně o to prostředí.

Blueflanker
1. červen 2009 | 22:25

Dobre prostory napriklad pro poradani maturaku( avsak pozor na jednani ze strany hotelu! Vlastni zkusenost.. ) piti vecer je zde ovsem dosti drahe a pro studenty az na same unosnosti. Na druhou stranu temer se zde neceka na piti jako napriklad v besede. Dobra je take dostpunost nocni linky N1

Kiss
22. duben 2009 | 20:33

Vcelku moderní a luxusní hotel, který ovšem nevyniká příliš výraznou kuchyní a navíc ceny jsou neodpovídající kvalitě pokrmů ani služeb.

Y
7. prosinec 2007 | 16:34

Honosne zarizena novostavba, rude koberce a mramor. Toci se zde dobry Prazdroj i Gambrinus. Ceny bohuzel plne odpovidaji prostredi.

Chico
2. listopad 2007 | 19:18

V restauraci sem byl na hudební akci, takže jídlo nemůžu posoudit, ale je moc pěkná a luxusní také tomu odpovídají ceny. Prostředí restaurace je dobře ozvučený a při akcích je obsluha na baru, bary sou tam dva po čtyřech lidech takže poměrně bez čekání.

Matci
1. listopad 2007 | 00:02

Nádherné prostředí, obsluha na úrovni... Kdo si chco dopřát trochu luxusu, tady se mu to splní... ceny ovšem plně odpovídají...

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde