Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pancho´s
By: Tomáš

Pancho´s

84.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Slovanská 16 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-377-430-047
WWW:http://www.plzen-info.cz/panchos
email:mexico@panchos.cz


Mexická restaurace (na místě bývalého Ixcatlanu)se stylovým interiérem a originální terasou.

V nabídce je i polední menu: polévka a výběr ze dvou jídel české, nebo mexické kuchyně.

V podniku se čepuje - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - mexická.

Kategorie - Restaurace.

lily
7. březen 2014 | 16:33

Skvělá obsluha, dobré jídlo a super zahrádka. Doporučuji :)

jana84
14. září 2013 | 17:08

Příjemně rychlá obsluha, sama nabídla zabalení nedojedeného jídla. Potěšila též v jídelňáku inzerovaná nabídka vody z kohoutku za mírný poplatek (nevyužila jsem) a čepovaná kofola (využila jsem).

Vadí absence nekuřáckého prostoru.

Jídlo hodnotit nebudu, protože po svém druhém setkání s mexickou kuchyní jsem dospěla k závěru, že kombinace fazole-kukuřice-tortila opravdu nebude my cup of tea, ale za to kuchař nemůže. Jídlo bylo hezky naservírované, příbory a dostatek ubrousků přímo na stole.

Malketka.21
17. duben 2013 | 09:38

Musím říci, že polední menu opravdu doporučuji. S kolegyněma docházíme pravidelně a jsme maximálně spokojené. Skvělá obsluha, milá, vtipná a jídlo chuťově skvělé. Nemám co vytknout.

crazy-girl
8. únor 2013 | 18:17

Výborný jídlo, příjemná obsluha, určitě doporučuju ;-) Je fakt, že když to byl Ixcatlan, vařili tam o trošku líp, ale v Pancho's mi taky moc chutná. Hlavně zkuste smažené papričky se sýrem jako předkrm, mňam.

Tolenem
18. listopad 2012 | 10:21

V hodně zakouřené restauraci jsme se po jeden a půl hodině čekání na jídlo rozhodli odejít, překvapilo nás, že to obsluha přijala zcela chladně a nedošlo ani k žádné omluvě nebo vysvětlení.

lenca
12. leden 2012 | 14:57

Dobrý den pane Tomáši, myslím že nemáme za potřebí psát si své recenze, bohužel ani na takové stránky nechodíme(píši až po upozornění na váš komentář)Pokud sem někdo z mich blízkých napíše komentář je to jejich rozhodnutí, které bohužel neovlivním. Mi respektujem váš názor a myslím že jste velice chytrý člověk a tohle psaní nemáte za potřebí. Přeji hezký den Lenka Hohlová

Tomáš
4. listopad 2011 | 13:51

Aktualizace: Opět falešné recenze ? dvě nadšené za jeden den, oba "recenzenti" mají jediný záznam a e-mail jednoho se jménem shoduje s kontaktní osobou na webu (Hohlová). Fuj!

Pokud je někdo takto nefér, asi bude nesolidní i jeho práce!?

Má původní recenze ze září 2011:

Dostal jsem chuť na mexiko a po dlouhé době vyrazil do Ixcatlanu. A ejhle, restaurace má asi nové majitele a jmenuje se Pancho´s. Pěkný stylový interiér zůstal beze změny.

V horkém dni byla jasnou volbou originální zahrádka. Přivítala nás milá servírka a tak jsem se na enchiladas opravdu těšil.

Tady ale klady končí. Po dlouhém čekání mně na stole přistálo toto: dvě malé mastné tortily. V nich ´směs´ pár kousíčků vepřového, ledového salátu (!) a špatně nakrájených rajčat, z nichž zbyly jen bubáci. K tomu mini mističky se salsou a smetanou. Prosba o přiostření byla vyslyšena v podobě nakrájené feferonky. Vše na nepraktickém malém talíři se zvednutým okrajem.

Korunu tomu dodala klasika českých čtyřek ? hrůzná obloha okurka+rajče+zelí. Cena? Bratru 180 Kč.

Sympatická servírka se po stížnostech omlouvala a nepočítala nám podprůměrnou polévku. Dojem z kuchyně ale zachránit nemůže. Jestli to byla náhoda nezjistím, na opakování nejsem dostatečný masochista.

Mautinka04
3. listopad 2011 | 16:02

Tuto restauraci mohu jen doporučit :) velmi příjemný a ochotný personál. Příjemná změna interiéru oproti předešlím majitelům. Jídla která jsem si zde zatím dala a že jich nebylo málo mohu pochválit a ohodnotit 1*. Lepší mexickou restauraci v blízkém i vzdáleném okolí snad ani nenajdete:) těším se na další návštěvu a ochutnávku toho co jsem zde ještě neměla:)

Standa 3
3. listopad 2011 | 09:34

Byl jsem stračně mile překvapenej jak hodně se po změně majitele restaurace změnila. Mají tam nádherně vymalovano a jídlo(Fajitas) suproví spíše fantastický:-DDDDDD, strašně jsem si pochutnal. Obsluha pozorná byla i legrace. Moc se mi tam líbylo a rád se budu vracet.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde