Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Nový Peking 2
By: Chico

Nový Peking 2

74.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Sady pětatřicátníků 22 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) čínská kuchyně Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-324-722
WWW:http://www.novypeking.cz/sady
email:není uveden


Pobočka čínské restaurace přímo naproti přestupní zastávce tramvají V sadech Pětatřicátníků . V nabídce jsou tradiční čínské pokrmy a k dispozici je salonek až pro 30 lidí.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace





Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 3.00 Chico Hodnocení 4.50
Vladimír Hodnocení 4.00 vendis Hodnocení 3.00 daisy Hodnocení 4.00

Kiss
26. říjen 2009 | 19:21

Klasická čínská restaurace, už mi to připadá uplně stejný, restaurace, bistra i fast foody, všechno maso chutná identicky, ani člověk nepozná jestli je to z kočky nebo ze psa. U nás jsou hospody tohoto typu to nejhorší z nejhoršího.

gary
9. říjen 2009 | 22:00

Dnes jsem zašel na mou oblíbenou čínu a protože většinou navštěvuji jedničku, tak jsem si řekl, že okusím, zda je to stejné i v Sadech 35. A byl jsem spokojen. Pěkně umístěné v horním patře se zajímavým a netradičním výhledem na Sady. Prostředí příjemné, navozující skutečně čínskou atmosféru. :-) Přestože jsem si dal předkrm, polévku, hlavní jídlo a dezert, neshledal jsem nic ke kritice, další chod byl vždy hned na stole. Obsluha milá a rychlá.

Chico
2. listopad 2007 | 19:24

V tomhle podniku čínu fakt umí. Obsluha i kuchař sou číňani a ne jak se to teďko rozmohlo že to vaří českej kuchař. Jestli můžu doporučit dezert tak si dejte smaženou zmrzlinu je to delikátní!!!





Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde