Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Nad Ledem
By: gary

Nad Ledem

102.6000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.60
Adresa:Studentská 117 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Košutka, 32300
Telefon:+420-373-300-624
WWW:http://zimnistadionplzen.cz/cs/restaurace/
email:není uveden


Restaurace Nad Ledem se nachází v 1.patře nového zimniho stadionu na Košutce (oficiální název tohoto sportoviště je Kooperativa Arena). Z podniku je díky prosklenému výhledu vidět na obě ledové plochy. Kapacita restaurace je 70 osob. Kromě minutkové kuchyně je zde od 11 do 14 hod. nabízeno polední menu, výběr je vždy ze 2 jídel.

Otevírací doba: Po-Ne 11 - 22 hod.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace

Endy
26. prosinec 2012 | 11:42

Zkusím tuto hrůznou návštěvu nějak sesmolit do pár vět. Měli jsme zakoupený kupón na 1+1 pizzu. Šli jsme tam ve 4 lidech. Po příchodu jsme se hlásili u jedné slečny, která nás navedla na jinou slečnu za barem. Když jsme ji řekli, že máme rezervaci na sedmou hodinu, řekla ať si teda sedneme, kam chceme, takže kdo ví, jestli to měli vůbec napsané. To je maličkost. Sedli jsme si ke stolu a čekali na obsluhu, po chvíli přišla slečna, na dveřích nálepka, že čepují nefiltrovanou dvanáctku Gambrinus. Dobrá, objednal jsem si tedy, ale tu už bohužel neměli. Přítelkyně chtěla Coca-Colu, tu už taky neměli, jedině light. Tak to byl první pohárek. Ale pořád ještě maličkost. Vzala si od nás kupóny a že nám přinese lístek s pizzami, které je možné si objednat. Přinesla užmoulaný, s obrovským mastným flekem uprostřed a kousky těsta na horních krajích, papírek, s kterým obcházela později další zákazníky. Pohárek začal lehce přetýkat a po zjištění, že za všechny pizzy, bez ohledu na to, jestli je jenom se salámem nebo s lososem nebo se špenátem, stojí jednotnou cenu 99,- Kč, mi to začalo připadat nějaké divné. Objednali jsme si a čekali kolem hodiny, poté přišla servírka s dvěma pizzami, které si objednali dva lidé, kteří šli s námi. "Za chvíli přinesu pizzu i Vám," uklidňovala nás, takže jsme si mysleli maximálně pět minut. Bohužel jsme se mýlili. Když můj kamarád měl v sobě půlku pizzy, slečna servírka donesla zbylé dvě pizzy i nám. Normálním zvykem je, že se přinese všem lidem jídlo najednou nebo se pletu? Tak to už pohárek tekl proudem přes okraj. Přítelkyně pizza s názvem americká, ve které byli samé italské suroviny, bylo součástí i jedno volské oko. Spíše nám to přišlo jako gumová hračka pro psi. Rajčatové sugo nebo jak to tam měli napsané nám přišlo jako prach-obyčejný kečup. Celkové shrnutí: už sem nikdy nepůjdeme a to nemluvě o tom, že je to pro nás z ruky (což jsme si mysleli, že kvůli místu by se měli alespoň snažit nějak nalákat lidi na něco dobrého). Možná špatný den, možná špatná směna...

Andýsek
13. duben 2011 | 16:14

Tak jen k tomu co tady ten pán "chytrej" honzavopalecký píše. Byla jsem v této restauraci jen jednou s bývalými kolegyňemi. Obsluha byla ok , jídlo bylo ok nebyl ani jeden zádrhel. Bohužel lidé jsou závistivý a zlý. Přeji ať Vám tato restaurace dobře vynáší ku zlu těch závistivých.

blatoslap
12. duben 2011 | 00:26

Byl jsem zde 4 dny od bezpečnostní agentury jako spolupořadatel hokejového turnaje a na pořadatelské stravenky jsem měl možnost se stravovat v místní restauraci a absolutně nesouhlasím s příspěvkem uživatele "honzavopalecký". Měl jsem zde za 4 dny 4 různá jídla a jediná výtka: kmín do svíčkové nepatří a když už tak v hóóódně malém množství, a ne aby jí předělal na kmínovou omáčku. Ale zbývající 3 jídla (vepřové rizoto, smažený sýr a pikantní vepřový steak) byla absolutně v pohodě a jídlo bylo vždy na stole do 10 minut. Jinak bych dal 4*, ale ta kmínová svíčková jednu * strhla, takže za 3*. Jinak vzhledem k tomu, že uživatel "honzavopalecký" hodnotil a psal recenzi pouze na jednu jedinou hospodu, tak musí být každému logicky uvažujícímu uživateli zcela jasné odkud větřík fouká - Poslední úpravy ze dne 2010-04-04 15:34:52 Odstranění multipříspěvků z IP 81.201.60.162 (uživatelé Hošek, kralovsky, pepa123, Karel1234) - na náhody nevěřím!!!

Edit: Proklepl jsem si nicky autora oněch vymazaných multipříspěvků z IP 81.201.60.162 a jejich další recenze k jiným hospodám - v recenzi k podniku u Šebestů v Plzni-Újezdě jeden z těchto nicků (pepa123) hovoří za jistou firmu, která kdysi tuto hospodu provozovala, a kterou v oné recenzi i zmiňuje (já jí jmenovat nebudu) a představuje se zde i celým jménem (já ho opět jmenovat nebudu). Další z těchto nicků (kralovsky) tuto hospodu haní, což je evidentně odveta za vyhazov, který zde tato provozovatelská firma dostala. Další z těchto nicků (karel1234) se zase např. velmi pochvalně vyjadřuje o hospodě Jíkalka jako o nejlepší hospodě v celé Plzni (pozn. Jíkalku tato firma provozuje) což opět ve své recenzi prozrazuje další z těchto nicků (pepa123). Když jsem si celé jméno člověka, který vystupuje pod nickem pepa123 a název firmy, kterou v jedné recenzi jmenuje zadal do vyhledávače, tak mi tento člověk vyjel jako prokurista oné firmy.

honzavopalecký
4. duben 2010 | 00:58

Dobrý den, včera jsem s rodinou navštívil zimní stadion a také restauraci. Osobně pana Tesaře neznám a jeho jméno je mi známo pouze díky předcházejícím příspěvkům,škoda že tam jsou asi vymazány další zmíněné, které byli asi kritické. Bohužel musím napsat že jsem byl naprosto šokován jak úrovní obsluhy tak kvalitou jídla i když o kvalitě se v tomto případě vůbec nedá mluvit. Příprava jídla trvala téměř hodinu a půl a to v restauraci nikdo jiný nebyl, jídlo bylo dodáno studené a naso bylo téměř nepoživatelné, hranolky také studené a tatarská omáčka byla zkažená. Je zcela evidentně vidět už podle obsahu dvou předcházejících zpráv že je psali lidé kteří provozovatele osobně znají a tak mám za to že by přátelé panu provozovali měli raději poradit, aby to zabalil místo psaní nesmyslných recenzí. Nic horšího jsme s rodinou nikdy nejedli. Jan Vopalecký

mirousek
4. březen 2010 | 16:31

Ano, takové zvěsti se na Josefa Tesaře šíří už asi půl roku. Odkud jdou, to tuší, každopádně si nenechte zkazit obrázek o restauraci od neférových anonymů. V restauracích, které kolem náměstí provozoval, nebyl snad nikdy nespokojený host.

dino78
4. březen 2010 | 08:57

Dobrý den, nevím jestli pánové níže pode mnou jsou od konkurence, ale z toho co píší mám pocit, že asi byli v jiné restauraci. Do restaurace pravidelně chodíme každý týden po hokeji a vždy maximální spokojenost. Pivo vynikající a vyborně ošetřeno, jídlo vždy dobré a za rozumnou cenu. Jedinou malou chybičku bych viděl občas v rychlosti, ale to už pan Tesař také vyřešil ( pomocnou silou ). K osobě pana Tesaře : nevím jestli pánové mají vůči němu nějakou averzi z minulých let, ale to co předvádí v současné restauraci je obdivuhodné, minimálně z pohledu, že je tam skoro non stop od otevření !!! Dávám 3* ( stále je co zlepšovat ) ....

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde