Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Na Spilce
By: Jeník

Na Spilce

512.9804I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.98
Adresa:U Prazdroje 7 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce letní zahrada Popularity: 18
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-062-755
WWW:http://www.naspilce.com
email:naspilce@naspilce.com


Restaurace Na Spilce je situována přímo v areálu Plzeňského Pivovaru, v prostorách bývalých kvasných sklepů, tedy Spilka. V nabídce jsou jídla tradiční české kuchyně a vybrané speciality k pivu a hlavně výborně ošetřené pivo Pilsner Urquell. Pravidelně se zde pořádají gastronomické i hudební akce.

Nejznámější jsou pivní slavnosti PilsnerFest, konané každoročně v září. Podnik je možné zamluvit pro pořádání soukromých večírků, rautů, banketů svatebních a jiných hostin. Každou středu od 18.30 zde hraje doprovodná hudba k tanci i poslechu.

Kapacita restaurace je 550 míst. V letních měsících jistě přijde vhod příjemné posezení v zahradní pivnici, která je otevřena každý den v době 10.00-22.00 hod. Parkování osobních vozů a autobusů je možné přímo v areálu pivovaru nebo na záchytném parkovišti Na Rychtářce.

Restaurace Na Spilce je známa jako tradiční pivovarské místo, které si uchovává vysokou kvalitu služeb ve stylovém prostředí. Restaurace se nachází na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj a svoji činnost zahájila v roce 1992 v rámci oslav 150. výročí jeho založení.

Otevírací doba:

Po – Čt 11.00 - 22.00

Pá 11.00 - 23.00

So 11.00 - 23.00

Ne 11.00 - 22.00

V podniku se čepuje - Gambrinus 12° - Kozel Černý  - Master 13° - Master Tmavý 18° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

dino78
10. listopad 2013 | 17:44

Pominuli fakt, ze primarne je urceno pro trachtaci turistu, obycejny plzenan si tu sve najde... jidlo neurazi ani nenadchne. Specialitu podniku spalky na cernem pive mohu jen doporucit. Stran piva nemam vyhrad, ale stran miry peniveho moku v pullitru to uz je jina kapitola. Je smutne ze v repre hospode pu je bezne dostat pivo podmiraka a to opakovane. Pri upozorneni na tento fakt bylo obsluhou sdeleno : no jo pane ale podobnou smetanu jinde nedostanete. Prislusny vrchni pote nedostal spropitne ac mi to bylo trapne, ale dam ho radeji jinde kde si plzenana vazi vice ...

masekpetr1
31. srpen 2013 | 19:23

Výborná hospoda né jen pro turisty. S kamarády tam chodíme pravidelně. Super!!!

sklenda
9. červenec 2013 | 19:39

Toto hodnoceni se tyka venkovniho stanku. Dorazili jsme na pivo do Prazdroje a doufali, ze bude kvalitne podane. Avsak zazil jsem nemile prekvapeni. Pivo prelevali ze slenice do sklenice a pena spadla cca po minute. Je to hnus a divim se, ze Prazdroj neco takoveho toleruje. Navic slecna vypadala, ze je tezce pod vlivem omamnych latek.

nusowitz
2. červen 2013 | 11:31

Měl jsem možnost navštívit podnik na finále Gambrinus ligy. Uznávám, že přeci jen to byly trošku více polní podmínky, než za běžného chodu restaurace, přesto některé věci jsou neakceptovatelné.

1) 1/2 Spilky byla rezervována pro projekci. Obsluha pouze na baru (dá se pochopit), nicméně v sestavě dvou silně protivných pinglů za pípou(když tě to Kamile nebaví, nedělej to) a obsluhy stolů (jídlo, odnos sklenic), která také ochotou nepřekypovala.

2) Jídlo je lepší průměr, avšak i ten dostanete jinde za podstatně méně a větší porci. Jediné, co se vyloženě nepovedlo, byla tlačenka.

3) Technické vybavení podniku. Hospoda nabízí wifi, ke které se prostě nepřipojíte, signál MT uvnitř není (aspoň Vodafone), což již dnes při vůli a ochotě řešit lze. Kvalita projekce byla jednoduše strašná, trhaný rozplizlý obraz, který by trumfla i stará TESLA Rubín.

Uznávám, že hodnotit vybavení podniku, které drtivá většina ostatních nemá, je trochu nefér. Na druhou stranu, pokud něco inzeruju, že fungovat bude, že jsem jedna z TOP plzeňských hospod, tak by se nemělo stávat, že něco standardně nefunguje (od minulé návštěvy před cca 2 roky se nezměnilo nic) a už vůbec by se nemělo stát to, že na zákazníka bude protivnej a drzej personál.

petrmasek
10. prosinec 2012 | 14:33

Pivo super - obsluha a jídlo průměr. Jinak sem zajdeme občas na pivko a je jak má být.

vlk
8. srpen 2012 | 11:54

Katastrofa. Nebyl jsem Na Spilce snad deset let. Nikdy mnemocnelákala. Ale potřebovali jsme s manželkou se někde rychle najíst. Takže Spilka. Nikdy víc! Polévka ještě šla. Ale jejich vyhlášený guláš? Tragický humus. Moučná hnědá kaše. Knedlík byla fraška na knedlík. Drzá obsluha. Prostě humus. Už mne tam nikdy neuvidí.

LaReina
3. březen 2012 | 20:47

Spilka... opěvovaná Spilka..

Bohužel se mi dostalo příležitosti navštívit tento podnik. Pro mě velmi nepříjemné posezení - obrovský neútulný prostor... hlučno. Obsluha, která má tolik práce, že si plete Colu s džusem, chová se velmi arogantně a zmateně. Neskutečně dlouhé čekání na jídlo. Jídlo, které chutí nedosahovalo ani hodnot nejzapadlejší vesnické hospody. Otravní a hluční /často německy mluvící/ návštěvníci restaurace.. kteří podivnou náhodou získávají přednost v obsloužení před těmi česky mluvícími. Hrůza. A ani to dobré pivo tomu nepomůže. Takže Spilka už nikdy.

JirkaH
30. září 2011 | 19:34

Dnes nás nepustili na Spilku, kde jsme si chtěli dát večeři, proto, že jsme měli s sebou jezevčíka a neměli jsme na jeho milou, vlídnou tlamu košík. Inu dali jsme si výbornou večeři naproti Prazdroji v Bernardské hospodě v penzionu Žlutý dům.

ain
18. září 2011 | 13:32

Jídlo dobré. Bohužel mi nevyhovuje prostředí ani obsluha. Jídelna je vyloženě pro zájezdy německých turistů, kde se ztratíte jak jehla v kupce sena. Obsluha jak kdy, celkově apatická.

blb
7. červen 2011 | 18:40

Presne jak to pisi ostatni. Pivo dobre cepovapovane, ale podmiraky!! A cim vice clovek alkoholem poznameny tim vice sidi hajzlove. Prostory pekne velke, ale takove nudne. Cisnici neskutecne neprijemni, otraveni. Nikdy tam jen tak nechodime, bohuzel jednou za cas ano kvuli pratelum co tam chteji jit - na divne jidlo, na divne pivo (Plzenske pivo nesnasime, - coz porad dost lidi nevi, ze existuje tolik vybornych piv, nez jen plzen??). Osobne takove hospody dotovane Prazdrojem viz. Spilka a Parkan atd. nidky vice!! Bohuzel mame i takove zname, kteri na to nedaji dopustit.. ale to mame asi ale vsichni ne :-DDD

Jackforest
13. září 2010 | 12:28

Po delší době opět zklamání. Pivo samozřejmě výborné jak jinak. Ale důvod, proč jet třeba až z Japonska tu není. Z pěti piv, co jsem si objednal, byly 4 kousky dost pod ryskou. I u ostatních stolů měli pěkné podmíráky. Dal jsem si guláš. Nechápu jak se dá tohle jídlo takhle zkazit. Za 60Kč v obyč hospodě bude lepší! Stydím se za to, že cizinci vidí tragickou úroveň tohodle prestižního místa spjatého s tak výborným pivem Prazdroj. Stydím se za to, co tu předvádí. Když šetří na objemech natočeného piva a kvalitě jídla, tak jen předvádí to , jací jsou Češi zlodějí! Občas naúčtujou i něco navíc.

Jako Čech i jako Plzeňák navrhuji tuto ,, vyhlášenou´´ restauraci bojkotovat!!!

gary
4. červenec 2010 | 20:40

Tak byl jsem zde konečně také. a to při příležitosti svatební hostiny mých kámošů. S jídlem jsem byl až na malé detaily spokojen. Jídla z grilu byla famózní. A k tomu báječný Pilsner Urquell. Nádherně upravené.

StandaK
12. červenec 2009 | 18:23

V sobotu 11. 7. 09 jsme se ženou a kamarády navštívili restauraci Na Spilce. Byli jsme zde poprvé a tak mohu říci,že prostředí bylo velice příjemné. To už se ovšem nedá říci o číšnících. Ti byli zamračení, arogantní a nevlídní. Co mě však velice zklamalo bylo to,že byť jsme byli přímo u Pra-zdroje, tak jsme po celou dobu našeho stolování nedostali pivo dotočené na cejchovanou míru! Vzhledem k nepříjemnosti obsluhy jsem si nedovolil přinesená piva reklamovat, ale rozhodl jsem se naší zkušenost popsat v této recenzi. Sledoval jsem po celou dobu naší návštěvy, zda někdo kolem nás dostane pivo s poctivou mírou, ale nikomu se nic takového nepoštěstilo. Co si o nás asi pomyslí zahraniční turisté...

iivannka
3. květen 2009 | 19:37

U této restaurace nemám problém s jídlem, které je vždy čerstvé a chutná mi, ani s pivem. Problém je podle mě v přístupu k hostům. Pokud má člověk rezervaci, je obvyklé, že ji číšník nezapomene udělat, případně prostře stůl a hosta uvede ke stolu či ho alespoň nějak naviguje kam si má sednout. V našem případě jsme byli pokynem ruky odesláni kamsi k dětskému koutku, ke stolu s prázdným nádobím. Zřejmě mají hostů víc než potřebují :-)

Kiss
16. duben 2009 | 15:18

Tato dnes již legendární restaurace se za poslední dobu sice velmi zhoršila co se týče jídel a obsluhy, ale pivo je tam stále na vysoké úrovni.

Chico
30. říjen 2008 | 20:25

Spilka je pro mě největším zklamáním ze všech restaurací v Plzni. Prostředí šílené, zdá se mi nepozměněné od dob ruďasů. Obsluha nic moc, ale to je vše dobré oproti tomu co podávají za pivo. Vždycky sem si myslel, že Na Spilce je nejlepší pivo v Plzni. "Přímo na nádvoří pivovaru, tak co, povedou to rovnou ze sklepa, čerstvý, voňavý." Chyba lávky, mají naprosto obyčejné pivo a to ještě né moc dobré kvality. Pivovar se zhoršuje čím dál tím víc, prostě to afričan neumí! :-( :-)

Mirok
23. leden 2008 | 01:32

Restaurace plzeňského pivovaru... největší, nejvyhlášenější, marketingově propagovaná, prémiová, ale taky automat na peníze a "průmyslová" kvalita velkoobjemu. Ach jaká podoba s pivovarem v poslední době :-(.

Y
7. prosinec 2007 | 16:31

Jedno z nejlepsich piv v Plzni. Vyborna chut a skvele udelana cepice. Jidlo prumerne. Posledni roky je zde ovsem premnozeno turisty. Cestinou se zde nedomluvite a tomu odpovidaji ceny.

m@estro
27. říjen 2007 | 21:19

Budu zde hodnotit zvlášť pivo a zbytek. Pivo... lepší prostě netočí nikde, ať si kdo řiká co chce, zbytek... hrůza a ještě jednou hruza a to ať si taky řiká kdo chce co chce :)

pavlusa
9. září 2007 | 15:33

K večeři mi přinesli syrové nedopečené maso. Číšník to odnesl a za půl hodiny mi přinesli novou porci, bez omluvy! Pivo pod míru!!! Že se nestydí taková vyhlášená restaurace, nechápu. Už mi tam nikdo neuvidí. Jo a číšníkům chybí vychování, neumí poděkovat za "diško", nic.

Milka
24. červenec 2007 | 11:48

Jen jednou jsem měla tu čest a nelíbilo se mi tu nic, vysoké stropy, rozlehlé prostory, uspěchaná obsluha, jídlo jak v někde v závodní jídelně. Nic extra.

Stinin
25. červen 2007 | 23:46

Spilka je šíleně řešená - člověk si tam připadá, že je na hlavním nádraží - neoddělené rozlehlé prostory... Za ty prachy, by to chtělo lepší řešení. Bacha na obsluhu, ráda obere... Takže pro našince nic moc, pro cizince ideál...

Vasek
16. květen 2007 | 14:17

Plzeňská klasika, lákadlo pro turisty, mega prostor, výborné pivo, výborná kuchyně . vyšší ceny.

Vohry
14. březen 2007 | 13:37

K Plzni patří Plzeňský Prazdroj a k Plzeňskému Prazdroji patří Spilka:) Výborné pivku defacto v prostorách nejznámnějšího českého pivovaru... Stojí zato zajít

pavliCZECH
10. říjen 2006 | 01:54

Kdo by neznal největší pivnici v ČR? Výborné pivo přímo ve výrobně dává pocit, že jste přímo u toho, a že nic než Prazdroj na Světe zkrátka není....

Zunic
4. srpen 2006 | 19:55

Hezká a stylová restaurace. Je to jenom maličkej kousek od zdroje. Takže nehrozí že dojde pivo. Dobrá kuchyně. Doporučuji na konání akcí a k pronajmutí je i velkej salon.

Chody
8. březen 2006 | 16:22

V poslední době tu točí, jako všude, trojlístek Pilsner Urquell, Gambrihnus 10 a Velkopopovický Kozel 10 tm.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde