Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Na Jízdárně
By: ambiente

Na Jízdárně

112.9091III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.91
Adresa:Masarykovo nám. 33 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi letní zahrada ubytování Popularity: 6
Co to je?
Starý Plzenec - Plzenecko, 332
Telefon:+420-377-965-445
WWW:http://www.najizdarne-plzenec.cz
email:není uveden


Prostorná restaurace zařízená ve staročeském stylu, který dokresluje masivní dřevěný nábytek. Je zde také prostor pro živou kapelu. Podnik je vhodný pro uspořádání rautů, svateb a jiných větších akcí či srazů.

V podniku se čepuje - Bernard 11° - Bernard Polotmavý 11° - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

varikon
15. září 2015 | 18:30

Na jakékoli větší oslavy zcela nevhoné. O kvalitách personálu a restaurace raději pomlčím, kdo nezažil neuvěří.

venda
6. červen 2012 | 13:10

bylo nám velice líto když jsme v pondělí 4. 6. tr. v 10. 45h navštívili tuto restauraci, bylo nás 15, měli jsme zájem rezervovat na 13h 15 míst s jídlem a pitím a byli jsme od servírek odmítnuti, že jsme neměli rezervaci dopředu. přitom seděli u piva v celé restauraci pouze 4pánové. tak jsme šli do protější restaurace Český Dvůr kde nás mile přijali a ochotně obsloužili. je personál restaurace na Jízdárně poučen od majitele jak přijímat a "odmítat" hosty?to má tak dobré výsledky, že mu nezáleží na tržbě?

swell
20. červen 2011 | 13:17

Příjemné a klidné posezení, hlavně na venkovní terase, milý personál, chutná jídla, slušné ceny

Onestarzz
7. duben 2011 | 00:22

Tahle restaurace v Plzenci se hodně zvedla nový interier v létě výborné pivečko na terásce a k tomu super jídlo za normální ceny dokonce i obsluha se dost snaží co více si přát :)

gary
3. listopad 2010 | 19:11

Tak tady jsme byli posedět zhruba před dvěma roky s kamarády, byla tenkrát zima, takže vyhřáté prostředí bodlo. No, v létě chci někdy otestovat zahrádku. Prostředí bylo vcelku pěkné. Tehdy jsme tam měli Bernarda, který mě chutná víc než PP. Jídlo bylo docela rychle a chutně připravené. Obsluha byla v klidu, byla taková přátelská, pro někoho až moccož může někomu vadit. :-)

Lola
3. září 2008 | 00:02

Super nový podnik, obsluha vtipná a pohodová, chodím sem pravidelně a jídlo je vždy dobré. Příjemný a hezký podnik.

ambiente
24. červenec 2008 | 19:44

Tak otřesnější zážitek jsem už dlouho nezažil. Když pominu, že jsme na jídlo čekali přes hodinu a půl, tak mi totálně dodalo chování mladého dlouhovlasého čišníka, nejen, že nám všem tykal, ale přítomná děvčata oslovoval jako "tak co kočko, co budeš baštit" apod. Takovéto chování obsluhy je opravdu nepřípustné.

Jídlo nebylo nic moc extra, hodnotil bych jako ucházející a polévky byly opravdu spíše vodové.

SNIKERSKA
8. červenec 2008 | 21:12

Jo jo Plzenecká restaurace kde o prázdninách trávíme hodně času. Dobrá obsluha i jídlo ale teda nepobíram ty polívky jasou takový bez chuti a to už jsem jich tam vyzkoušela dost... ale už jsem tam dlouho nebyla tak nevím jaké je to těď jinak příjemný posezení.

Jena
16. květen 2008 | 02:18

S temi rauty a svatbami bych byl opatrny. Salonek neni zadna sokolovna, ale zazil jsem tam par srazu a celkem v pohode. Jidlo klasika, smazakem nic nepokazite. Kdyz je frmol, byva obsluha trochu nerudna, asi ze jim tam lezou lidi. Ale celkove jde o prijemnou hospudku, kam se da zajit vecer na pivko, ale i na obed, jste-li v okoli na vylete.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde