Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Masala Ghar
By: ambiente

Masala Ghar

253.9200II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.92
Adresa:Radyňská 14 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner rozvoz jídel Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-377-322-111
WWW:http://www.masala-ghar.cz
email:není uveden


První indická restaurace v Plzni s originální indickou kuchyní. Její kouzlo tkví v rozmanitosti, neboť v Indii žije nespočet národů a národnostních skupin a všichni k této rozmanitosti něčím přispěli. Indická kuchyně je velice pestrá, plná rozmanitých vůní a chutí a rozličných druhů koření. (Offic. text)

Otevírací doba:

Po-Pá 10.00 - 16.00

Po-Pá 17.00 - 22.00

So 16.00 - 22.00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

3ve
9. listopad 2015 | 21:54

Byli jsme v pobočce na náměstí, abychom vyzkoušeli i jinou indickou restauraci v Plzni. Zde je krásné prostředí, obrazy, interiér.

Obsluha nevyvolala příliš vřelý pocit a jídlo dle našeho názoru bylo s ohledem na kvalitu finančně nadsazeno.

Placky a chléb neodpovídaly našim představám. Popravdě jsem se na placky moc těšila a zklamaly mě.

Velmi mi chyběly i vůně, které mají milovníci kořeněné kuchyně vryté hluboko v čichových buňkách. V této restauraci jsme při příchodu necítili vůbec nic.

Necítili jsme ani čaj, který byl spíše mdlý a dle mého kolegy jak ze školní jídelny.

Svou omáčku nemohu porovnat, zkoušela jsem něco nového, ale vindaloo jsme už jedli lepší.

Jediným kladem je zde interiér, který ovšem potěší jen povrchní oko, atmosféra celkově je zde mdlá a bez ducha, který by vás ovinul a nechal Vás nedočkavě čekat na lahodné omáčky, placky, čaj, lassi..

Osobně budeme raději dále navštěvovat konkurenci (která je i nepálskou restaurací), kde jsem si pochutnala vždy. Hlavně na placičkách a jogurtovém chutney, které mi zde velmi chybělo :) Hned zítra se na ně těšíme, spravit si radost :) Hluboce doporučujeme vyzkoušet :)

knedlicek
15. září 2015 | 11:18

Chodím sem opakovaně. Restaurace má velkou nabídku jídel od méně pálivých po pořádně prohřívající. Velký výběr zeleninových jídel, vybrat si může i skalní vegetarián. Vždy si k jídlu objednávám mango lassi a čapáty. Co bych vytkla je používání mikrovlnky, (jak si všimnul i uživatel Onestarzz. Z kuchyně se její zvuk bohužel často ozývá a stalo se mi vícekrát, že jídlo chutnalo "ohřátě". Na chuti mu to neubralo, ale stejně... tohle do restaurace nepatří. Proto dávám i jinak chuťově výjimečné restauraci 3 hvězdy. Interiér přijatelný, spíše útulný, intimní atmosféra.

jana84
29. srpen 2014 | 22:14

2012: Restauraci mám moc ráda, pochutnala jsem si tam jak sama, tak celá rodina, přestože tatínek je spíš na klasickou českou kuchyni. Nejvíc mi chutnal zeleninový salát, vytkla bych absenci dezertů.

Pokud to ostatním recenzentům připadá jako fastfood, tak vězte, že máte pravdu, přes poledne tak funguje a má narváno. Večer naopak prázdno.

Edit 2014: chodím tam pravidelně tak 1x za měsíc a nikde jinde nemám takovou jistotu, že si pochutnám. Bohužel už jsem ochutnala všechna nepálivá jídla z jídelního lístku, mohli by ho trochu občerstvit :-) Obsluha je většinou velmi příjemná, vytkla bych, že nedávají vodu z kohoutku a poloviční porci salátu.

wyllou
4. březen 2012 | 17:55

Doporučuji navštívit!! Hezké prostředí, příjemná obsluha, moc dobré jídlo. Ceny průměrné. Určitě tuto restauraci navštívím zas. Opravdu velmi jsem byla překvapena.

Susanolla
18. září 2011 | 12:27

Jídlo naprosto vynikající, výborná a milá obsluha. Příjemné intimní prostředí. Restaurace z venku ani zevnitř není nijak velká ani fancy, ale rozhodně stojí za návštěvu. Kvalita jídla byla výborná. Doporučuji pro milovníky indické kuchyně a pro ty, co se nebojí výrazných kořeněných chutí. Rozhodně se stanu pravidelným návštěvníkem.

Susanolla
18. září 2011 | 12:27

Jídlo naprosto vynikající, výborná a milá obsluha. Příjemné intimní prostředí. Restaurace z venku ani zevnitř není nijak velká ani fancy, ale rozhodně stojí za návštěvu. Kvalita jídla byla výborná. Doporučuji pro milovníky indické kuchyně a pro ty, co se nebojí výrazných kořeněných chutí. Rozhodně se stanu pravidelným návštěvníkem.

blb
7. červen 2011 | 19:26

Vyborne jidlo...(Marwin souhlas :-D), interier tak akorat.. nemam co dodat jineho

Markétka19
29. duben 2011 | 16:58

Absolutní spokojenost, není co dodat :)

Onestarzz
7. duben 2011 | 00:17

Do restaurace jsem zavítal nedavno s přítelkyní že zkusíme něco nového,

restaurace hodně maličká interier nic moc, sice to byla moje druhá indická restaurace ale jídlo nebylo moc dobré a doba přípravy 30 min se mi zdála trochu moc na to že jsme tam byli v restauraci sami( jídlo mi přišlo že se s velké části připravovalo v mikrovlnce podle chut a toho pípání s kuchyně :D ) jedině snad milou paní která tam obsluhuje můžu vyzdvihnout ...

marwin
28. březen 2011 | 14:48

Neuvěřitelné, ale vždycky naprosto spokojen jak s obsluhou, tak s jídlem (cca. 30 návštěv +asi4x objednávka na dovoz). Pro nás, milovníky Červeného trpaslíka, je jejich kuře Vindaloo naprosto super.

kubajz
15. červenec 2010 | 00:46

Chci se zeptat jestli v této restauraci pracuje ještě slečna Maruška.. pokud ji někdo znáte či na ni máte kontakt, tak se mi prosim ozvěte na mail kuba74@seznam. cz

Geret
12. říjen 2009 | 17:12

Vaří výborně, jen ty ceny jsou trošku vyšší, trošku mě překvapuje, že jsme tu vždy byli úplně sami :)

Katkas
20. září 2009 | 13:29

Vstřícná obsluha, dobré jídlo, jen je trochu šokujícíc najít v indické restauraci v nabídce hovězí :-)

Jena
5. leden 2009 | 14:34

Prapodivny interier ponekud kazi dojem z jinak nevsedni, chutne a cenove vcelku dostupne indicke restaurace. jak zde bylo receno, prave interier ji degraduje spis na fast food. Ale s jidlem budete spokojeni jak v poledni pauze, tak pri veceri. Ovsem romantiku ve dvou pri svickach tu skutecne nenajdete. Najist se neceho nevsedniho a sup se slecnou nekam, kde je to utulnejsi :)

Laco
3. únor 2007 | 19:28

Pokrmy velmi chutné a poctivé, levná denní nabídka, bohatý stálý jídelní lístek, rychlá jídla do ruky (parata, čapatí). Jedna z nejlepších kuchyní v Plzni. Vadou na kráse je nevkusný interiér, který tento podnik řadí spíše mezi fastfoody nežli restauraci.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde