Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Kiboko
By: ambiente

Kiboko

112.3636III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.36
Adresa:Pod Vinicemi 9 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Lochotín
Telefon:+420-377-225-354
WWW:http://rafia.hajkova[zav]mybox.cz
email:není uveden


Africká restaurace v zoologické zahradě Plzeň. Podnik je řešen v zajímavém stylu a umístěn v zajímavém prostředí. Jídla odpovídají spíše rychlému občerstvení.

Otevírací doba:

Po-Ne: 9.00 - 18.00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Restaurace

Kamila12
15. březen 2017 | 21:18

Nestacim se divit.. navsteva restaurace ZOO Plzen. Clovek si rekne, krasne prostredi a poloprazdno, restaurace neni zaneprazdnena, ze si date v klidu obed. Uz pri obednani jidla cernovlasa mlada pani, protivna a neochotna, ze by se clovek nejradeji obslouzil sam. Tak slecne davam druhou sanci a ptam se, kam se muzeme posadit. Odpoved zni: ,, kamkoliv,,. Tak so tedy sedame kamkoliv. Pet minut na to rozhovor, tehle zminene protivne slecny s kucharem, schvalne hlasiteji, aby jsme nepreslechly; ,, to uz je jedno jestli mame rezervacky, nebo ne, kdyz si stejne sedaj kam chtej..,,. Pani stala zady a nebyla ani ochotna k nam prijit a oznamit nam to osobne a slusne a radeji komunikovala timto zpusobem. Chovani vazne na urovni🤔. Nedoporucuji..

sgt.Mike
28. březen 2016 | 13:19

"Vaří" ze zmražených hotovek, děs. Na langoše za 50 nastrouhají napodobeninu sýru, česnek vůbec, ten je moc drahý. Lidé vedle nás měli v ohřátém zelí ještě igelity. Doporučuji pouze balené věci, možná tak ještě hranolky

Chocobo
30. září 2012 | 14:45

Ideální na jídlo po prohlídce ZOO, taky se přidávám,že to není restaurace, je to taková příjemná jídelna, možno posedět i venku.

PospisilDa
3. květen 2012 | 22:00

Restaurací bych Kiboko nenazýval, spíše jídelnou. Před 6 lety jsem tam přišel jako brigádník a jsem tam pořád a jídlo si nemohu vynachválit, nejvíce doporučuji různé omáčky a na terase nejlepší klobásy jaké jsem kdy jedl. Teď nám tady ovšem nechci dělat nějakou reklamu ale tohle je můj názor. Narozdíl od Lüftnerky (restaurace na statku) je zde jídlo levnější a měl jsem tu možnost ochutnat i tam a musím říct že se v Kiboku vaří daleko líp než tam.

Andýsek
14. září 2010 | 19:34

Hezké prostředí. Jídlo nic extra

Kiss
11. červen 2009 | 15:47

Je to zkrátka specifická záležitost a pro čechy stále spíše exotickou věcí.

Matci
25. říjen 2007 | 22:49

Je pravda, že je "restaurace" v zajímavém prostředí a řešena v zajímavém stylu, ale s restaurací to moc společného nemá...

viliam
9. červenec 2007 | 01:19

nevím, ale nazývat restaurací bufet s párkama a hambáčema mi přijde krajně mimo mísu. přesně něco takového v zoo chybělo, už konečně člověk nemusí stát frontu až k tučňákům na párek, teď si ho můžu dát v klidu, ve vnitř, bez much.. atd.. ještě můžu doporučit srubovicový bufet u výběhu s tygri.

Chody
23. únor 2007 | 21:45

Kiboko, sem se vždycky děti těší na jídlo. Je to sice trošku forma jídelny, ale do prostředí ZOO plně zapadá.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde