Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Kiboko
By: ambiente

Kiboko

112.3636III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.36
Adresa:Pod Vinicemi 9 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Lochotín
Telefon:+420-377-225-354
WWW:http://rafia.hajkova[zav]mybox.cz
email:není uveden


Africká restaurace v zoologické zahradě Plzeň. Podnik je řešen v zajímavém stylu a umístěn v zajímavém prostředí. Jídla odpovídají spíše rychlému občerstvení.

Otevírací doba:

Po-Ne: 9.00 - 18.00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Restaurace

Kamila12
15. březen 2017 | 21:18

Nestacim se divit.. navsteva restaurace ZOO Plzen. Clovek si rekne, krasne prostredi a poloprazdno, restaurace neni zaneprazdnena, ze si date v klidu obed. Uz pri obednani jidla cernovlasa mlada pani, protivna a neochotna, ze by se clovek nejradeji obslouzil sam. Tak slecne davam druhou sanci a ptam se, kam se muzeme posadit. Odpoved zni: ,, kamkoliv,,. Tak so tedy sedame kamkoliv. Pet minut na to rozhovor, tehle zminene protivne slecny s kucharem, schvalne hlasiteji, aby jsme nepreslechly; ,, to uz je jedno jestli mame rezervacky, nebo ne, kdyz si stejne sedaj kam chtej..,,. Pani stala zady a nebyla ani ochotna k nam prijit a oznamit nam to osobne a slusne a radeji komunikovala timto zpusobem. Chovani vazne na urovni🤔. Nedoporucuji..

sgt.Mike
28. březen 2016 | 13:19

"Vaří" ze zmražených hotovek, děs. Na langoše za 50 nastrouhají napodobeninu sýru, česnek vůbec, ten je moc drahý. Lidé vedle nás měli v ohřátém zelí ještě igelity. Doporučuji pouze balené věci, možná tak ještě hranolky

Chocobo
30. září 2012 | 14:45

Ideální na jídlo po prohlídce ZOO, taky se přidávám,že to není restaurace, je to taková příjemná jídelna, možno posedět i venku.

PospisilDa
3. květen 2012 | 22:00

Restaurací bych Kiboko nenazýval, spíše jídelnou. Před 6 lety jsem tam přišel jako brigádník a jsem tam pořád a jídlo si nemohu vynachválit, nejvíce doporučuji různé omáčky a na terase nejlepší klobásy jaké jsem kdy jedl. Teď nám tady ovšem nechci dělat nějakou reklamu ale tohle je můj názor. Narozdíl od Lüftnerky (restaurace na statku) je zde jídlo levnější a měl jsem tu možnost ochutnat i tam a musím říct že se v Kiboku vaří daleko líp než tam.

Andýsek
14. září 2010 | 19:34

Hezké prostředí. Jídlo nic extra

Kiss
11. červen 2009 | 15:47

Je to zkrátka specifická záležitost a pro čechy stále spíše exotickou věcí.

Matci
25. říjen 2007 | 22:49

Je pravda, že je "restaurace" v zajímavém prostředí a řešena v zajímavém stylu, ale s restaurací to moc společného nemá...

viliam
9. červenec 2007 | 01:19

nevím, ale nazývat restaurací bufet s párkama a hambáčema mi přijde krajně mimo mísu. přesně něco takového v zoo chybělo, už konečně člověk nemusí stát frontu až k tučňákům na párek, teď si ho můžu dát v klidu, ve vnitř, bez much.. atd.. ještě můžu doporučit srubovicový bufet u výběhu s tygri.

Chody
23. únor 2007 | 21:45

Kiboko, sem se vždycky děti těší na jídlo. Je to sice trošku forma jídelny, ale do prostředí ZOO plně zapadá.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde