Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Gondola
By: Gondola

Gondola

213.5714I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.57
Adresa:Pallova 12 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty internet/Wi-Fi nekuřácký prostor ubytování Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-994-211
WWW:http://www.greengondola.cz
email:není uveden


Hotel a restaurace Gondola. Nedaleko historického centra Plzně, podél tzv. „Mlýnské strouhy“, se nachází skupina budov, pojmenovaná „Malé Benátky“. V jedné z nich se nachází hotel, ke kterému patří velice příjemná, klidná a útulná restaurace s kapacitou 30 míst, příznačně nazvaná restaurace Gondola, která nabízí velký výběr tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména středomořské. Team pracovníků restaurace je však schopen sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně, až po mezinárodní podle finančních požadavků zákazníka. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín tuzemské provenience, nebo ochutnat vína zahraniční.

Pro uzavřené společnosti jsou v restauraci k dispozici nově vybudované prostory: Sál Venezia pro 100 osob, salonek San Marco pro 50 osob a salonek San Giorgio též pro 50 osob. Při návštěvě Gondoly se přesvědčíte, že i restaurace v centru města Vám může nabídnou příjemné prostředí a být opravdovou oázou klidu a pohody při zachování vysokého standardu služeb.

Otevírací doba:

Po–Pá: 11.00 - 23.00

So–Ne: 1100 - 23.00

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj  - Purkmistr kvasnicový 12° - Purkmistr polotmavý kv. 12° - Radegast Birell .

Kategorie - Restaurace

Johanka
5. srpen 2012 | 12:28

V této restauraci jsem byla asi 3x a musím kladně ohodnotit. Příjemné prostředí, milá obsluha, výborné jídlo a dobré pivo - co víc si přát:)

xpiggi
25. leden 2012 | 19:40

Pokud si chci opravdu pochutnat a cítit se jako v luxusní restauraci za příznivé ceny jdu sem. Velice krásné prostředí, milá obsluha, vynikající jídlo a odpovídající ceny. Měli jsme zde svatební hostinu, oběd po promoci, rodinné oslavy. Do Gondoly jdem vždy, když si chceme v klidu posedět, pochutnat a mít pocit, jako v drahé restauraci.

Šmoula
1. září 2011 | 12:31

Z mojí někdejší zkušenosti - chutná jídla a milý a vstřícný personál.

Saddám
13. červen 2011 | 18:25

Tragický výkon na úžasném místě, to je hřích.

Po dnešní návštěvě a ochutnávce dvou jídel jsem znechucen. Dorazili jsme okolo 15 hodin, restaurace prázdná. Úplně. Objednání nápojů a jídla proběhlo příkladně, ale tím spokojenost končí. Na jídlo jsme čekali přes určitě 30 minut.

Panenka vysušená do bezvědomí, v cibulové omáčce občas křupal písek ze špatně omyté zeleniny, vařené brambory se podivně rozpadaly, na jednom kousku nevykrojený "bubák". Za cca 200 CZK ubohost, po několika křupajících soustech jsem se rozmýšlel nad reklamací, jenže jsem měl po to tom čekání opravdu hlad.

Snoubenčiny pečené brambory ve slupce s hovězím špízem také žádná sláva. Gumové hovězí odřezky na špejli zapíchané do nevzhledných starých zcvrklých brambor - vypadaly, jak pečené v popelu. Čekal bych alespoň kousek slaniny či cibulky na tom špízu, ale nic takového.

Na placení jsme si náležitě počkali, tří-, nebo dokonce čtyřčlenný personál byl kompletně zaměstnán počítáním nádobí.

Možná smůla a špatný čas, ale tolik chyb najednou se stát prostě nesmí.

martinaa
2. červen 2010 | 22:49

Dneska jsme zašli do Gondoly na oběd a musím říct, že mi chutnalo. Navíc čepovaný Purkmistr nemá chybu :). Obsluha příjemná, ochotná a interiér moc pěkný.

Pájator
27. únor 2010 | 19:15

Výborné pivo a jedinečná příležitost pro ty co se nechtějí štrachat až do Černic. Jídlo sem neochutnal, ale výběr dle jídelního lístku slušný. Obsluha příjemná a vstřícná. Jen mě překvapila skoro prázdná restaurace...

amy
3. říjen 2008 | 19:15

nechoďte tam na jídlo, je to ohavnost! Plně si zaslouží ten hotel vedle, uvnitř zmrzlý koláč byl pouhou poslední kapkou. Když jsem pak cestou pryč nahlédla do kuchyně, přestalo mi to být divné. Kuchyně obsazená příšerným vzorkem populace bezdomovců, kdepak nějaký šéfkuchař v bílém, hahaha. Bordel jak v tanku, to jste neviděli.

Gondola
8. únor 2008 | 02:51

Přijdťe na čepované pivo PURKMISTR !

Vasek
16. květen 2007 | 14:08

Výborně vařej, maj sice vyšší ceny, ale zaručená kvalita a točí dobrou 12". Příjemné posezení, zadní salonek pro oslavy...

Heal
22. duben 2007 | 12:13

Příjemné prostředí, hezká a klidná terasa, dobré jídlo, příjemná obsluha. Měli jsme zde svatbu a byli jsme velmi spokojeni. Nechybí ani hezké pokoje

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde