Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Gateway of India Plzeň
By: gary

Gateway of India Plzeň

122.3333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.33
Adresa:Dominikánská 3 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor Popularity: 11
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-776-155-621
www:není uveden
email:office@gateway-of-india.eu


Nová indická restaurace nedaleko náměstí s prostředím dálného východu, nabízející nejen indické speciality.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kuchyně - mezinárodní - orientální.

Kategorie - Restaurace.

kutna
21. červen 2014 | 16:59

Pouhé 3 obsazené stoly a na jídlo se čekalo 40 minut. Obsluha odmítla platbu kartou s tím, že s tím neumí. Přinesl jinou vodu. V prostoru ticho, žádná reprodukovaná hudba = všichni si šeptali, protože je tam slyšet každé slovo. Při placení neměl nazpět 60,- Kč, které nakonec vysolil v dvoukorunách (dýško jsem odmítl vzhledem k té mizérii mimořádně nedat, no všechno je jednou poprvé). Placky k jídlu nesrovnatelně horší než ty v Everestu. Jedno jídlo mělo být "lehce pikantní", ale nejen, že nebylo pikantní ani trochu, bylo navíc de facto bez chuti - to samé si v Everestu dávám, tak mám alespoň tohle malé srovnání. Už nikdy.

druzice
11. květen 2014 | 08:49

DO této restaurace chodím již čtvrtým rokem. Musím podotknout, že kuchař, který tam byl úplně na začátku mé návštěvnosti, byl TOP. Od té doby co zřejmě odjel do domoviny, to jde z kopce. Zlepšení i přesto nastalo a Chicken Rara přestalo chutnat jako z mikrovlnky a opět to začalo nabírat lepších obrátek (až na ty permanentně připalované placky, které jsem už byla nucená vrátit). Ale moje lenost, mě tam přiváděla stále znova (Everest na roudné bezkonkurečně lepší). Zřejmě pak znova vyměnili kuchaře, jelikož i placky už nebyly tolik připálené a Rara nabralo opět rázu, který se netvářil jak z mikrovlnky a bylo velice pikantní. Takže spokojenost. Jenže po chvíli spokojenosti opět mega šok! Chicken Rara (jemě pikantní) nepálilo ani trošíčku, placka přičmoudlá (dost křupavá!), takže jsem se slušně, podotýkám slušně zeptala slečny s piercingem, zda - li si je jistá, že jsem dostala opravdu Rara. Ta na mě začala házet ksichty, že je to určitě Rara a co se mi nezdá. Tak jsem se jí snažila slušně vysvětlit, že sem chodím již leta (to tam ještě obsluhovali sympatičtí indové) a vždy jsem potřebovala haldu kapesníků, jak mi z té ostrosti teklo z nosu. Načež slečna i přes to, že jsem s ní mluvila odešla... a hle najednou na mě nakukuje ČESKÝ kuchař a slečna na mě šla spokojeně s výrazem výhry vyrukovat novinku, že prý si musim vždycky přes obedy říct, jestli to chci pálivé nebo ne :D Což mě opravdu upřimně pobavilo, protože objednat si jídlo pod kterým vám píší, že je jemně pikantní (což tam jemně doteď znamenalo "dost"), ale vy si to vlastně musíte ještě přiobědnat... to je jako si dát rajčatový salát, ale vlastně přes poledne si musíte říct, zda - li tam ty rajčata chcete :D No, takže slečna měla chování vesnického psa, což si myslím, že tahle restaurace si absolutně nemůže dovolit. Takže zřejmě si musíte přes poledne i říct, jestli chcete placky připálené či nikoliv. Slečna už k nám po tom jejím hulvátskm chování ani nepáchla. Zaplatili jsme druhé slečně a odcházely. Načež nám bylo ještě od "madam" ironicky s ksichtem popřáno krásný zbytek dne a bylo po všem :D Slečna byla velice vtipná, ale zřejmě by si měla dát obkládek na hlavičku a nebo jít dělat jinam, pokud jí práce s lidmi obtěžuje. Kuchaře tímto zdravím a bylo by fajn kdyby dělal jemně pikantní věci pikantní bo jemně pikantní (nebo by stačilo to dělat pokaždý stejně) i přes poledne :D

Ahumadus
11. říjen 2013 | 21:54

Nechali jsme si jídlo pouze dovézt. Hlavní jídlo byl vcelku standard, ale v porovnání např. s Everestem hůře ochucené. Kapitola sama pro sebe byl cibulový salát, který tvořily syrové (sic!) kroužky cibule zasypané zřejmě chilli, toť vše. WTF?????

Pajibo
30. červen 2013 | 22:15

Přátelé vyprávěli, že se zde dobře najíme. Nestalo se. Jídlo nechutnalo. Wc hrozné. Obsluha zapomínala, že jsme.

juras
12. duben 2012 | 12:21

telefonní číslo nefunguje, jestlipak to nezrušili?

flixie
17. únor 2012 | 17:53

včera jsem si od tamtud odnesla jako suvenýr otravu jídlem. opravdu na tuto první a poslední návštěvu nezapomenu!

Ulrik
21. leden 2012 | 12:21

Klasická "Indie", což znamená dobré jídlo. Prostředí a jeho otevřený koncept se mi líbí, "Dominik" prokoukl. Kuchyně odpovídá "indickému" standardu u nás = míle před obecným českým standardem.

Byl jsem už několikrát a protože jsem byl spokojený, znovu přijdu.

Tomáš
13. prosinec 2011 | 12:12

Má jediná návštěva je už několik měsíců stará. Ale nezbývá než doufat, že se od té doby věci zlepšily.

V haloidním interiéru jsem se cítil divně a ani poněkud nezúčastněný personál tomu nepomohl. Objednal jsem si jehněčí, ale abych ho v omáčce mdlé chuti našel, potřeboval bych lupu. Druhé jídlo zasypaly závěje zázvoru, o kterém v jídelním lístku nebyla zmínka... špatné překvapení pro alergika.

muf supermuf
12. prosinec 2011 | 16:24

Restaurace s dobrou indickou kuchyni, milovnici vyraznych chuti si prijdou na sve. Interier oproti predchozimu Dominikovi dost prokoukl, coz se da rict i o obsluze. Opravdu je vetsinou poloprazdno, ale nenechala bych se tim odradit, jidla stoji za to.

Radar
20. březen 2011 | 09:11

18. 3. 2011 jsme navštívili tento podnik. Na první pohled nás trochu zarazila poloprázdná restaurace, ale neváhali jsme a usadili se. Obsluha byla velmi milá a jídlo velmi chutné. Objednal jsem si ,, Lamb Kadai" - paráda! To jídlo si na nic nehrálo! Chutnalo po tom co v něm bylo! Jemně ostá chuť nepřehlušila chutě dalších ingrediencí - jak tomu mnohdy bývá a spousta kuchařů na to hřeší. Prostě - jídlo velmi chutné a za přijatelnou cenu, obsluha - milá ale bohužel ke konci již trochu ,, ospalá"... Jedinou výtku bych měl k jídelnímu lístku, který by měl být přehlednější a jasněji z něj pochopitelné . co si dávám. Prostředí je zařízené velmi pěkně, ale veliká hala působí trochu neosobně. Rádi se vrátíme.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde