Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Fishing Club
By: ambiente

Fishing Club

34.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Klášterní 25 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně šipky ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner TV/projekce Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Slovany
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Jak již název napovídá, jedná se o restauraci s jasným rybářským zaměřením. Majitel ja vášnívý rybář, dříve dokonce na reprezentační úrovni a současně majitel asi největší sbírky rybářského náčiní v ČR a jedné z největších v Evropě. Velká část sbírky je také vystavená v prostorách restaurace, takže pro zasvěcené je návštěva nejen návštěvou útulné restaurace, ale současně i muzejní prohlídkou (k vidění je několik desítek navijaků a prutů + doplňkové náčiní).

Pokud se někdo o rybářství zajímá, bude potěšen nejen výborným pivem a skvělou (nejen rybí) kuchyní, ale take zajímavou výstavkou u které se dá opravdu strávit opravdu dlouhý čas.

Restaurace je rozdělena do dvou částí, ve spodním salonku cca. pro 20 lidí jsou umístěny dva šipkové automaty, vhodný pro pořadání menších oslav. V horní části restaurace je určena spiše pro běžný denní provoz.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 4.00 laury Hodnocení 4.00 fast.karel Hodnocení 4.00

laury
16. prosinec 2010 | 23:35

Tak jsem se dnes dozvěděl při obědě ,že majitel restaurace končí. Je to škoda bude nám chybět jeho humor , ale hlavně rančerský steak s fazolemi. Snad ho potkáme v jiné lepší restauraci. DĚKUJEME za celý kolektiv.

Kiss
12. červenec 2009 | 12:52

Byl jsme zde na ochutnávce poledního meny a byl jsem doslova unesen, protože takovou zvěřinu a rybí polévku už jsem dlouho nikde neměl, je škoda, že je v Plzni málo takových podniků.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde