Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Euforie
By: Beny

Euforie

193.6316I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.63
Adresa:Poděbradova 12 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-946-012
WWW:http://www.euforie-plzen.eu
email:euforieplzen@seznam.cz


Tento podnik skončil svoji činnost!

Nově vybudovaná plně klimatizovaná restaurace s originální kuchyní a dezerty vlastní výroby, kvalitní vinotékou za příznivé ceny a s ochotnou, kreativní obsluhou. Tato restaurace je vhodná na menší svatby, promoce a především každodenní pracovní obědy. Moderní pojetí poledních menu.

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - mezinárodní - Steak House.

Kategorie - Restaurace

Křupka
19. leden 2010 | 15:20

Chodíme sem občas na oběd z práce, ale s přítelem na romantickou véču bych sem opravdu nešla, je to totálně neosobní nevkusnej paskvil, sorry. Chutná mi tady, ale takhle už dnes umí vařit v každej trochu lepší restauraci. Čili prostředí by mělo mít svou roli. Majitelé to nezvládli.

melis
28. listopad 2009 | 14:07

Na Euforii jsem narazil při hledání vhodné restaurace pro večeři s přítelkyní. A popravdě, když jsem viděl interiér na tomto webu, byl jsem mírně skeptický. Co mě ale překvapilo, byla fotogalerie jídla. No přeci ten, kdo dokáže talíř takhle nazdobit, nemůže vařit špatně. A to se potvrdilo. Dali jsme si selský biftek z panenky s hořčicí, grilovanou cibulí a volským okem a dále grilovanou masovou jehlu servírovanou s mexickou salsou a barevnou zeleninou. Co se týče prvního jídla, nejde mu nic vytknout, druhé jídlo už ale své vady mělo. Maso bylo lehce vysušené a salsa se taky dle mého názoru dělá trochu jinak. Nicméně chuťově to bylo dobré. Večeři jsme zakončili sladkou tečkou v podobě opilé hrušky s karamelizovanými ořechy. Za tu si kuchař od nás vysloužil 1.

A teď trochu k iteriéru a prostředí. Musím říci, že fotky na webu opravdu nelžou a pokud si říkáte že to vypadá hrozně, tak máte pravdu. V restauraci je až moc světla, chtělo by jej trochu utlumit, aby člověk cítil více soukromí. Co se týče výzdoby, tam si také nikdo moc práce nedal. Nerozumím obrazům s rybami, když jídelní lístek je zaměřený jinam.Žádný z obrazů ani další interiérové doplňky na cihlové zdi nevytvářejí tu správnou atmosféru a podtrhují prázdnotu místnosti. Úplným faux-paux je tady televize. Tato restaurace je snad především o jídle a nikoli o sledování fotbalového zápasu.

Dobré hodnocení si zaslouží obsluha, která byla příjemná a lecos nám dokázala doporučit. Když nám však přinesla jídlo na špinavých talířích, šel dobrý dojem rapidně dolů. Hlad nás ale dohnal k tomu, abychom si nestěžovali. Na spropitném to však v důsledku znát bylo. Je ale škoda že tam, kde dobře vaří, nechodí večer žádní lidé. V celé restauraci jsme cca 2hod seděli sami. Je fakt, že lokalita vysoké návštěvnosti příliš nenahrává, ale majitel, co se týče nějaké reklamy nebo propagace, také zaostává. Podle recenzí soudím, že sem chodí hodně lidí na polední menu, které musí být vzhledem ke kuchyni výborné.

Restauraci doporučuji lidem kteří si rádi dají dobře servírované jídlo a nechtějí sahat hluboko do kapsy. Dle hodnocení Mauerova žebříčku Grand Restaurant dávám 3 hvězdičky:o)

Marti
10. listopad 2009 | 11:26

Tak v Euforii jsem už párkrát byla a je to tam skutečně moc hezké (a opravdu nejsem nijak spřízněná s majitelem nebo jeho ženou...). Nově mají i polední menu za velmi přijatelné ceny, jídlo je dobré a moc hezky vypadající na talíři, obsluha docela rychlá a pozorná. Nevýhodou je, že polední menu je velmi často brzy vyprodané, po 13h si většinou musíte vybrat z jídelníčku - a to už je min. za dvojnásobné ceny. Pro mě je to restaurace na nějakou klidnou lepší večeři, kdy vám nevadí vytáhnout z peněženky nějakou tu kačku navíc.

anorektik
6. listopad 2008 | 20:51

Myslím že samochvála smrdí!!!! Rafaela je majitelovo žena a ty ostatní její kamarádky!! takže duševníinvalida má pocit správný!!! hodně úspěchů Euforii i bez orgazmu v hubě!!!

dusevniinvalida
1. říjen 2008 | 18:04

proc mam neodbytny pocit, ze nize uvedene oslavne ody jsou podvrh... :))

Šárka
21. červenec 2008 | 12:39

Návštěva Euforie ve mně nechala skutečný dojem. Útulné prostředí, profesionální přístup obsluhy a umělecká díla na talíři, která nejsou pouhou pastvou pro oči, ale i "orgasmem" pro chuťové buňky, je příčinou, proč mé kroky směřují opakovaně na toto místo. Všem doporučuji, podobnou restauraci v Plzni prostě nenajdete!

siesta XXL
25. červen 2008 | 23:10

Tato restaurace se nedá jen tak zhodnotit, tu prostě musíte navštívit... Příjemné prostředí a úžasná obsluha jsou jen předehrou ke koncertu jídel, která vám tu nabízí... Každý talíř je malé umělecké dílo a když ochutnáte, tak jste ztraceni... A přijdete znovu a znovu...

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde