Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Cuba Liberta
By: romm

Cuba Liberta

253.2800I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.28
Adresa:Prokopova 21 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi nekuřácký prostor kulturní akce Popularity: 13
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-225-892
WWW:http://www.cubaliberta.cz
email:info@cubaliberta.cz


Kubánská restaurace v průjezdu naproti Komornímu divadlu na sebe zvenčí upozorňuje malbami na fasáde a bohatým proskleným vstupem. Uvnitř Vás čeká příjemný, svěží a výtvarně zdařilý interiér evokujicí atmosféru Havany 30. let minulého století. Ale nejen očima je člověk živ, takže atmosféru doplňuje kubánská hudba (nejen salsa nebo Buena Vista Social Club) a především kubánské speciality, 17 druhů tapas, v době obědů pak hotovky z naší i kubánské kuchyně v ceně od 59 Kč. Pokrmy můžete zapít kubánským pivem, kávou, cca 27 druhy rumů a spoustou míchaných nápojů.

V podniku se čepuje - Heineken  - Staročeský Malvaz 13°.

Kuchyně - mezinárodní - národní speciality.

Kategorie - Restaurace - Kluby - Music bary.

lily
7. březen 2014 | 13:41

Rozhodně nedoporučuji! Dříve příjemná restaurace s výborným jídlem, nyní restaurace s nepříjemným a nesympatickým personálem (zkušenost s pivem pod míru, mám bohužel také), jídlo si doufám zachovalo svůj standart! Vyměnit obsluhu, poté se možná přemluvím k další návštěvě.

majjdulka
3. únor 2014 | 14:23

Dříve skvělá restaurace, ale po poslední návštěvě nemohu říci jinak než, vícekrát už ne! Obsluha tragická, při reklamaci piva, které bylo načepováno pod míru mi bylo doneseno jiné, které stále bylo pod míru a musela jsem se spokojit se slovy obsluhy: "to dojde". Dopili jsme s přáteli teda to "došlé pivo" a odcházeli jinam, kde při placení neúčtují více věcí, než jste zkonzumovali a nehádají se o tom s vámi...

Pajibo
30. červen 2013 | 21:58

Prostředí vkusné. Obsluha je vtíravá. Na jídlo se čeká dlouho, ale je skvělé. Losos super, tatarák z lososa taky super, fazolačka dobrá. Ostatní u stolu měli kuřecí a pochutnávali si. Je to dobrý podnik na oběd s rodinou, či přáteli. Pokud máte na jídlo celé odpoledne či večer, neváhejte a navštivte.

bej
24. listopad 2012 | 13:06

Bohužel musím uvést závažnou výtku. Při nedávné hromadnější akci nám byla účtována jídla, placená dříve odcházejícím, později ještě jednou. Pravděpodobně i pití, ale to se stane, a hůře se to hlídá. Nemohu trvdit, že to byl úmysl - možná mají jen zmatek v systému. Z pohledu zákazníka je to, ale vlastně jedno. Je to škoda, protože jinak bylo vše dobré (tedy řekněme odpovídající ceně). Možná by měl personál méňě hledět na styl a více trénovat odhat stavu zákazníka, aby věděl co si může dovolit.

Lucie
29. červenec 2012 | 14:03

Šli jsme na doporučení kamarádky, která tam byla před týdnem a byla spokojená.

Naše zkušenost: Skvělá obsluha (rychlá, vstřícná, veselá, ochotná). Jídlo připravili rychle, bylo to moc dobré - měla jsem tataráček z lososa a salát s grilovaným hermelínem. Potěšil by mě však větší výběr vegetariánských jídel - nejlépe něco kubánského.

nusowitz
22. duben 2012 | 17:39

cca 19. duben 2011

Jak psal Barney, obsluha je opravdu až obtěžující a krajně neprofesionální. Na dotaz, zda by nešla ztišit hudba v přezvučeném salonku, nám bylo řečeno, že ji lze pouze vypnout.

Později jsme měli ještě reklamaci vepř. panenky, která byla vevnitř krvavá. To se sice stává, ale nelze to přejít se slovy, že je to v pohodě a ostatní oblizují talíř.

Nicméně na druhý pokus již bylo jídlo velmi chutné.

update: 22. 4. 2012

Kdyby si provozovatelé podniku hleděli spíše výtek zákazníků, než řešení PR a psaní FAKE hodnocení (Lajk.Z, Gastroskaut), patrně by byli někde dále a úspěšnější, neměli by tak zapotřebí vychvalovat podnik z uživ. profilů s jediným hodnocením.

Lajk.Z
8. březen 2012 | 13:32

URČITĚ DOPORUČUJI!!! Byli jsme zde někdy minulý týden a nečekali jsme na jídlo hodinu ale nějaká půl hodinka to byla, ale myslím si, že to čekání stálo za to. Obsluha milá, profesionální a usměvavá nám vysvětlila, že toho kuchyně má poměrně hodně, ale že se budou nám jídlo přinést co nejdříve. Jak říkám doba cca 30 minut ale výsledek naprosto delikátní. Medailonky z panenky neskutečně výborné. Závěrem čokoládové crem brulé a lahodné capucino s pěnou jako z Itálie. U mě maximální spokojenost! Dlouho jsme si takhle s manželkou nepochutnali. Jen tak dál. S pozdravem Z.

Levandulka
6. březen 2012 | 08:31

NEDOPORUČUJI!!!Čekání na jídlo 1 h 5 minut bez předchozího varování. Jídlo bylo studené, po stížnosti mi kuchař vzkázal, že je to normální co bych chtěla... to samé jídlo jsem tam měla před půl rokem a bylo úplně jiné, teplé a výborné! Mochito přineseno za 20 minut... otrávený, nesehraný a nepříjmný personál :( škoda takové restaurace, měla velký potenciál :(

Mishell
19. únor 2012 | 14:16

KATASTROFA! Obsluhu vyměnit!

yrenka
24. listopad 2011 | 08:27

Já tedy nebyla spokojená vůbec. Obsluha děsná - buď chodily holky furt nebo si nás zas skoro hodinu nevšimly :-( Měli jsme sice nekuřácký salónek, ale jelikož dveře do kuřáckého prostoru byly stále otevřené, tak to bylo fuk. A ještě nám tam chodily servírky otvírat okno, prej "aby se větralo"... což byl při zimě venku docela mazec. A kuchyně taky nic moc. Když se mě servírka zeptala, jestli si k tapas dám tatarku nebo kečup, skoro jsem padla do mdlob.... ne, sem už fakt nejdu :-)

Jarda Novák
3. červenec 2011 | 23:56

Hele, nezlobte se, ale špatný.

Prostředí ok., jde to. Ale jídlo, obsluha!, ne, to je přesně to, co mě tady v čechách nebaví.

Nemají o mě (o hosta) zájem.

Už ne. Za tři roky jim dám možná znovu šanci, ale to i ten Divadelní klub naproti, kterej si na nic nehraje, je proti tomu supr. V Klubu vás to baví, obsluhu to baví, já vím, že prostředí není žádnej šlágr, ale cejtím se tam dobře, maj o mě zájem...

Cassy
26. červen 2011 | 09:55

Výborná Kubánská restaurace, široký výběr samých specialit, rumů, skvělá hudba, dobré ceny, super prostředí, milá obsluha a originalita restaurace je ohromná, rozhodně doporučuji navštívit tuto restauraci, osobně se tam brzy znovu podívám.

Gastroskaut
26. duben 2011 | 21:19

Byl jsem u kubánců minulej týden a né poprvé...! A musím opravdu pochválit pana kuchaře za výtečnou úpravu vepřové panenky, troufnu si říct, že to byl oravdu gurmáncký zážitek! Proto moc nerozumím komentáři co napsal nusowitz, panenka krvavá? Takovou panenku jsem ještě neviděl:-))) A obsluha, moc milé slečny, už jsem na tuhle směnu měl štěstí dvakrát a super, hlavně ať vám to vydrží, držím palce.....

Barney Gumble
11. duben 2011 | 00:44

Jednu hvězdičku strhávám výhradně za obsluhu, která je od počátku podivná, buď se vnucuje a obtěžuje, nebo zase naopak není schopná půl hodiny obsloužit dva stoly v počtu pěti lidí za barem. A to jsem pominul neustále pomýlené či zcela zapomenuté objednávky. Ale žádný učený z nebe nespadl a až se holky zapracujou, pak to bude na plný počet, neb krmě je více než chutná (pan šéfkuchař se zatím vždy vyznamenal) a prostředí krásně stylové, příjemné a hlavně čisté. Co jsem ocenil je vskutku luxusní WC a hlavně pak dobře fungující klimatizace, kterou host ocení zejména pokud během oběda či večeře sedí u vedlejšího stolu kuřák. Večer si pak návštěvník může nerušeně vychutnat jeden z vynikajících karibských doutníků vyšší třídy a k tomu připíjet třeba i trochu luxusnější rum. Začátkem roku 2011 rozhodně jeden z MUST SEE plzeňských podniků.

Blueflanker
10. duben 2011 | 12:41

Velice povedený podnik se širokou nabídkou rumů a různých netradičních jídel, skvělý interiér a dobré víno. Jediné, co mi brání udělit plných 5 hvězdiček je občasná roztodivná obsluha (občas poměrně neprofesionální přístup a poměrně časté kontrolování dopitosti sklenic)

Kiss
6. březen 2011 | 18:56

Kubánci jako takovou národní kuchyni vůbec nemají, a naši klasiku zase neumí, ale pivo Malvaz bylo excelentní, prostředí i obsluha vstřícná.

romm
16. únor 2011 | 17:58

Dnes jsem zašel na oběd, sice nebyl kubánský, ale o to byl lepší: Pečená vepřová plec, zelí, bramborové knedlíky, a to vše za 59 korun. Nebylo úplně plno, takže místo k sezení bez problémů, u stolu zásuvka, takže jsem po obědě mohl vytahnout notebook a protože je zde wifi, můžu teď napsat, že jsem spokojen.

Jena
9. únor 2011 | 15:23

Nova restaurace v prujezdu naproti Komornimu divadlu na sebe zvenci upozornuje malbami na fasade a bohatym prosklenim vstupu. Uvnitr Vas ceka prijemny, svezi a vytvarne zdarily interier evokujici atmosferu Havany 30. let minuleho stoleti. Z reproduktoru sice ponekud ocekavane, ale presto mile zni Buena Vista Social Club. Dal jsem si poledni menu a prestoze bylo kolem pul treti, cisnici s tim nemeli zadny problem. Obsluha pozorna, rychla, jidlo zajimave, chutne a na pohled prijemne. A cena? Mozna je zavadeci, ale 69,- za hotovku v centru - no nekupte to! Jidla mimo menu jsou samozrejme o dost drazsi, ale zas dle vseho slibuji slusny gurmansky zazitek.

Tuhle restauraci ja osobne brzy navstivim znovu. Uz jen kvuli neuveritelne pestre nabidce rumu.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde