Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto COMIX EXCELENT URBAN PUB
By: Janes007

COMIX EXCELENT URBAN PUB

63.3333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.33
Adresa:Náměstí republiky 14 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:není uveden
WWW:http://www.excelent-comix.cz
email:není uveden


Nový přírůstek gastronomické mapy města, ComiX Excelent Urban Pub, zaujme kolemjdoucí již svým výrazným označením písmenem X, symbolem křižovatky. Na této křižovatce mají zelenou všichni, kteří milují změnu a hledají

víc než jen tradiční pojetí hospody.

V podniku se čepuje - Gambrinus Excellent 11°.

Kategorie - Restaurace

Vrabček
2. září 2015 | 22:33

velice pěkné prostředí, super design. Vždy mi tu chutnalo, stejně tak i mým kamarádům a rodině. Ráda se sem vracím, všem doporučuji. Jelikož je to nová restaurace otevřená začátkem tohoto roku, doufám, že si tento standard udrží, protože teprve tak se ukáže, jak kvalitní tato restaurace skutečně je ;-)

pm
17. květen 2015 | 10:19

Další nekuřácká hospoda v Plzni, bohužel s dosti protivnou a amaterskou obsluhou.

Nedotáčejí piva, po upozornění jsme byli poučeni,že to dojde... nedošlo. U dalšího podmíráku jsme požádali o dotočení... pivo nám dolili citronovou limonádou!!! Místo omluvy velmi neprofesionální jednání zpruzené blonďaté servírky ... škoda, mohl to být dobrý podnik.

Janes007
30. říjen 2014 | 14:04

Tuto novodobou restauraci jsem měla příležitost navštívit 3x. Jídlo připravují nejspíše učni z gastro školy, kde grilovaná zelenina plave v oleji (převážně cibule) a v ní se koupe polosyrvá ryba! Krkovice prorostlá tak, že by se masa nedořezal atd... Po těchto zkušenostech mohu říci, že na jídlo mě sem již nikdo nedostane, ačkoli jídelní lístek vypadá zajímavě. Obsluha je neprofesionální - zřejmě též učnice, kterým chybí základní pravidla slušného chování... Jediné, co se nedá vytknout jsou polévky, snaha zřejmě díky vedlejší konkurenční polévkárně. Krásný interiér, pohodlná zahrádka a dobré pivo.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde