Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Chen Yang
By: Vladimír

Chen Yang

83.3750I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.38
Adresa:Sladkovského 24 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) čínská kuchyně Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-723-846-758
www:není uveden
email:není uveden


Nedávno otevřená čínská restaurace se nachází v prostorách bývalé pivnice U Zlaté koule. Jde o typickou čínskou restauraci s klasickým výběrem čínských jídel za běžné ceny.

Otevírací doba:

10:30-23:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 3.00 Vladimír Hodnocení 3.00 Jena Hodnocení 3.00
miffi Hodnocení 5.00 amy Hodnocení 5.00 H_U_G_O Hodnocení 3.00
washek Hodnocení 4.00 aciss Hodnocení 1.00

aciss
5. leden 2014 | 19:38

Dnes první a také poslední návštěva. Vzali jsme to jako nouzovku, protože najít v neděli v Plzni otevřenou restauraci je skoro nemožné. V nekuřáckém salonku na lavici spalo asi 8 leté vietnamské děvče, vůbec mu nevadilo, že vedle sedí hosté (dva stoly). Neochotná mladá vietnamka, která přišla sotva jsme dosedli se slovy "už máte vybráno?". Při objednávání jídla nervózne klepala sešítkem, až měl člověk pocit, že je tam jaksi navíc. Porce velké, já kuře po sečuánsku, přítelkyně něco také kuřecího. Moje jídlo bylo divně cítit zatuchlinou, ale myslel jsem, že to je normání (po sečánsku jsem nikdy neměl). Zhruba v 1/3 jídla jsem snědl kus masa, který už bych nikdy pozřít nechtěl, takže jsem jídlo nechal. Přítelkyně měla jídlo OK, ale po ochutnání a přičichnutí k mému talíři raději také nechala i to svoje. Jídlo jsme reklamovali, ale obsluha tvrdila, že takto má kuře po sečuánsku chutnat normálně. Tak nevím, jestli v Thajsku mají rádi prošlé. Jídla jsem zaplatil a už mě tam nikdo nikdy neuvidí.

Kiss
2. únor 2010 | 18:13

Ačkoliv nejsem příznivce čínských restaurací u nás, musím uznat, že zde výborné jídlo, obrovské porce a úžasný otáčivý stůl!

miffi
20. leden 2010 | 07:00

nej.čína v Plzni velké porce dobrá obsluha a jejich výborné víno super doporučuji

washek
26. duben 2009 | 18:49

V rámci své kategorie je jídlo skvělé, obsluha OK. Co mi ale vadí, je fakt, že je to kuřácká restaurace a kouří se i během oběda a večeře!

amy
14. březen 2009 | 10:01

Ve své kategorii: čínská restaurace jednotného stylu, je to jednička. Nejlépe ochucené a čerstvé jídlo a čisté prostředí. Obsluha obvyklá. Ať to vydrží!

H_U_G_O
29. leden 2009 | 15:54

Dobrá čína. Chuť v klidu. Obsluha středně rychlá. Prostě čína.

Jena
5. leden 2009 | 18:07

Klasicka Cina. Interier peclive upraveny, presne ve stylu cinskych restaurantu. Rovnez tak sortiment a chut a kvalita jidla. Zkratka klasika na obed nebo veceri v prijemnem prostredi s pozornou obsluhou. Popravde - skalni navstevnici zamacknou slzu pri vzpomince, jakej to bejval fajn pajzl, ale po tom uz dnes neni ani pamatky a Chen Yang pusobi velmi solidnim dojmem.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde