Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Amfora
By: ambiente

Amfora

183.0556II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.06
Adresa:nám. Republiky 14 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně vegetariánská kuchyně letní zahrada Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-776-150-162
WWW:http://amfora.kvalitne.cz
email:není uveden


Řecký restaurant se nachází na nádvoří historických domů na námestí Republiky. V nabídce jsou řecké speciality, meditereání kuchyně - pizza, gyros, grilované steaky. Káva značky Lucaffé.

Po-Pá: 10.00 - 23.00

So-Ne: 11.00 - 23.00

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - grilované speciality - italská a řecká - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace

turtle
11. srpen 2013 | 12:15

Hledali jsme s přítelem restauraci , kde bychom si mohli dát dobrou večeři a narazili na tento podnik Amfora. Při vstupu do restaurace je značně cítit kouř z cigaret, ale budmě tolerantní i já byla kdysi kuřák. Prostředí jinak celkem útulné, jen židle se trošku rozpadají. Ovšem šok přišel při ochutnání objednaného jídla. Měla jsem kuřecí steak s broskví a sýrem . Na stole mi přistál kus 100% grilovaného kuřete s kůží , na něm broskev a plátek eidamu. Uvnitř bylo maso nedodělané , no prostě hrůza . Bohužel jsem kus toho masa snědla a následujíci den strávila na WC . Přítel měl steak bez kůže přelitý smetanovou omáčkou a k tomu poházeno pár vařených brambor . Vizuelně tedy nic moc , ovšem střevní potíže měl také.Číšník byl ochotný a milý, ale v kuchyni má asi všchno jenom ne kuchaře . Rozhodně tuto restauraci již podruhé nenavštívím a nikomu nedoporučuji. Hezký den všem.

ceske ponozky
22. únor 2012 | 22:47

Takže už tam zůstal jen ten tlustý , spocený a značně použitý číšník, kterého kuchaři oslovují "Máro" ????

patpos
21. únor 2012 | 09:57

for Anorektikk : myslím, že číšník i kuchař jsou rádi, že z Amfory odešli... prostředí pěkné, ale zbytek je na nic... mimochodem přesunuli se píše s měkké I , ale to je detail :-)

anorektikk
30. leden 2012 | 22:59

Miracle,číšník i kuchař již v restauraci Amfora nepracují. Přesunuly se do Pizzerie Zulum. Přijďte na návštěvu ještě jednou, myslím že budete spokojeni. S pozdravem Amforáci.

Miracle
17. leden 2012 | 21:30

Do této restaurace jsme zavítali kvůli téměř propadlému voucheru na gyros, který nám dala kamarádka. Prostředí trochu zakouřené, ale vcelku pěkné. Číšník se vybavoval s kamarády a vždy nás přišel obsloužit až poté, co dopovídal. Objednali jsme si točenou kofolu, která byla buď zvětralá nebo ředěná vodou. Gyros byl studený, ale co bylo horší, byl velmi mastný, s čímž jsem se u gyrosu ještě nikdy nesetkala. Přílohou byl jeden bochníček pita chleba a kyselé bílé zelí posypané kukuřicí (!!!). Já jsem si objednala těstoviny s mořskými plody. Plody byly jasně zmražené minikousky čehosi, těstoviny převařené a opět strašně mastné. Nikdy jsme nic horšího nejedli. Tuto restauraci rozhodně nedoporučuji a už sem nikdy nezavítám.

Bea
27. říjen 2010 | 10:47

Jídlo v celku dobré - takový průměr. Velké mínus u mě má tato restaurace pro to, že ač se jedná o řecká jídla s řeckou kuchyní to má pramálo společného.

krovicko
8. říjen 2009 | 14:20

S touhle pizzerií jsem měla vždycky poměrně dobré zkušenosti, vaří tam dobře a obsluha by sice nevyhrála soutež o číšníka roku, ale dá se to prežít. Zklamala mě až včera, kdy jsme přijeli na kole a protože bylo hezky, rozhodli se usadit vedle našich kol na zahrádku. Narovnali jsme si židle opřené o stůl a posadili se. Seděli jsme cca 5m od baru, ale asi 10min nikdo nepřicházel (přestože číšník na nás celou dobu koukal). Tak se kamarád odebral k baru objednávat (říkali jsme si že asi na zahrádce nemají obsluhu). Číšník u baru mu ale řekl: "Zahrádka je zavřená, to je snad vidět, ne" a odmítl ho obsloužit. Tón a slova, jakými zareagoval nás přesvědčili o tom, že tady se nám zůstávat tedy nechce.. Hodnocení? 1) nechápu proč v teplých dnech nemají otevřenou zahrádku přímo před hospodou 2) i když jí mají zavřenou, mohl číšník přijít a oslovit nás s "promiňte, ale záhradku otevřenou nemáme, nemohli byste.." a ne se k nám chovat jak k nějakýmu odpadu s iq houpacího křesla :(

Kiss
12. květen 2009 | 22:57

Tuto restauračku a pizzerku jsem navštívil již několikrát a vždy jsem byl spokojen, a to jak s obsluhou, tak podávanými jídly či pizzami. Je pravdou že si zde připlatíte, ale porce jsou luxusní, stejně jako interiér. Pohodová volba pro oběd i večeři.

gary
16. duben 2009 | 13:40

Pěkná a příjemná restaurace s nejen řeckou kuchyní. Velmi pěkně zařízena. Jídla, co jsem doposavaď měl, nemohu kritizovat, většinou jsem si pochutnal. Obsluha bych řekl, že je v pohodě. Doporučuji navštívit, jistě budete spokojeni.

Samael
1. prosinec 2008 | 14:14

To zahradnik07: kdyz nekdo prijde a ani nepozdravi, tak at se potom nedivi. A takova hesla jsem tam nikdy neslysel...

Jinak luxusni restaurace s vynikajici obsluhou a kuchyni... Vsem doporucuji...

zahradnik07
13. listopad 2008 | 12:11

To co jsem tam viděl a slyšel mi opravdu stačilo! Číšník kterého kuchaři oslovovali Máro , který byl značně použitý a opilý a provolával hesla jako že na ty mrdky co přišli sere, a chlubil se tím , jak všechno má v píči. A to nemluvím o tom, že jeho spocené tělo, když se k nám nahnul to už nešlo vydržet. Zaplatili jsme a odešli. Místo slušného pozdravu jsme opět slyšeli, at jdou do píči , socky jedny.

Colucci
30. červenec 2008 | 16:08

Pěkná restaurace na náměstí, vynikající kuchyně, obsluha snaživá a příjemná. Velmi příjemné posezení-mohu jen doporučit, byl jsem velmi spokojen.

kakac
11. červen 2008 | 12:57

Prijemne prostredi a skvela kuchyne. Pokud se nezmenil kuchar doporucuji jidlo Marbela, po plzenskych restauracich jsem nejedl moc lepsich jidel nez je tohle.

Alligator
31. březen 2008 | 18:45

Celkem dobrý podnik, ovšem není dobrou vizitkou nechávat kouřit tam, kde je to označeno jako nekuřácké..

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde