Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Kmotra
By: Agila

U Kmotra

113.4545III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.45
Adresa:Žlutická 9 Pizzerie III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner bezbariérový přístup rozvoz jídel Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Košutka, 32300
Telefon:+420-377-534-512
WWW:http://www.pizzaukmotra.cz
email:není uveden


2. Pizzerie u Kmotra sídlí v obchodním středisku Remus v Plzni na Košutce. Dostanete se sem autobusy 30, 33, 39, 40 popřípadě tramvají č. 4 na zastávku Severka a posléze dojít Studentskou ulicí.

Upřednostňují verbální komunikaci se zákazníkem, aby mohli lépe vyhovět vašim požadavkům, případně poradit, okamžitě vás informovat kdy vám budeme schopni vaši pizzu dodat a uspokojit tak vaše přání. Proto jsou příjímány objednávky pouze telefonicky, nebo přímo v pizzerii. Pizzu si také můžete i předobjednat na určitou hodinu. Objednávky každý den od 10:00 do 21:30. V pátek a v sobotu do 22:30.

Nově v nabídce kromě kmotrových pizz i pizzy italské.

Kuchyně - italská a řecká.

Kategorie - Pizzerie

aranek
8. listopad 2010 | 20:29

Klasická take-away pizzerie, posedět se nedá. Pizzy se silnějším, ale vláčným okrajem, není to úplně pravá italská pizza, ale mě chutná velmi.

deathblow
17. listopad 2009 | 20:05

malinko se to vychyluje z mé představy, když se řekne pizza, navíc po "veliké" ochotě slečny u telefonu, radši příště zvednu zadek a zajedu si pro sekanou do globusu...

gary
25. říjen 2009 | 21:36

Pizzu jsem měl jen jednou a můžu říct, že nebyla úplně špatná. Nutno dodat, že je vhodno jen na odvoz, přímo jíst na stojáka není pro každého.

Kiss
3. září 2009 | 17:12

Tohle je opravdový nestor mezi plzeňskými pizzami, který už dnes bohužel zaspal dobu, pizza je sice levná, ale s pizzou opravdovou to má pouze společný název, přesto že to mám za humny, raději si objednám z města a zadarmo.

gambrmen
27. srpen 2009 | 14:57

Asi nejlevnejsi pizza v Plzni. Nekdo ma problem se silnymi okraji zdejsich pizz, ale me to nevadi.

Je tu ale asi nutne zduraznit, ze tato pizzerie je jen pro rozvoz a odnos pizz domu, takze to neni podnik v pravem slova smyslu, neda se tu posedet a jist primo zde (pokud nechcete jist na stojaka).

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde