Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Ristorante Cascavello
By: ambiente

Ristorante Cascavello

34.3333II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.33
Adresa:Klostermannova 10 Pizzerie II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) gastroPASS nekuřácký prostor rozvoz jídel Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-377-423-268
WWW:http://cascavello.cz
email:pizza@cascavello.cz


Pizzerie a restaurace Ristorante Cascavello s rozvozem pizzy po Plzni a Liticích zdarma od 150,-. Možnost objednání jídla online na stránkách restaurace.

Dostanete se sem tramvají č. 4 - při cestě tramvají vystupte na zastávce Náměstí Míru, odkud půjdete ulicí Klostermannova směrem k Fakultní nemocnici Plzeň. Pizzerie a restaurace Cascavello je pak po pravé straně.

Případně trolejbusem č. 16 - vystoupíte na autobusové zastávce Fakultní nemocnice Bory (v ulici Edwarda Beneše). Odtud se vydáte vpravo do Klostermannovy ulice. Půjdete směrem k Náměstí Míru. Pizzerie a restaurace Cascavello je na levé straně ulice, bezprostředně vedle lékárny.

Otevírací doba

Po-Ne 11:00 - 22:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - italská a řecká - vegetariánská.

Kategorie - Pizzerie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 4.00 martin29 Hodnocení 4.00

Tyky
14. září 2011 | 09:46

Včerejší návštěva tohoto podniku byla pro mne šokující, měl jsem zde obchodní jednání a bylo mi doslova před klientem trapně co nám zdejší obsluha předvedla. Ve špinavých džínách a s naprosto otráveným obličejem nám přinesla preso v šálku, který vůbec nepatřil k podšálku. Cukr byl v osekané hliněné misce s hliníkovou špinavou lžičkou. Posléze si sedla vedle nás ke stolu a začla vehementně telefonovat a kouřit jako doma, poté začala jíst broskev a mlaskala na celé kolo, bylo mi trapně jako nikdy. Sklízení skleničky ze stolu proběhlo tak, že strčila prst do sklenky jako někde v na nádraží v bistru. Posléze volá od baru, jestli ještě vodu a že prej má jen neperlivou. Po zaplacení jsem chtěl kontakt na provozního, měl jsem totiž s tímto podnikem soucit, tedy bych telefonicky poinformoval jejího nadřízeného o její přístupu, ale bylo mi řečeno, že prý provozního nemají, ale majitele ano. Prý je vzadu u kuchaře, tedy pro něj šla a vrátila se s tím, že nemá čas ať to řeším s ní, je jasné, že majitel vůbec nevěděl proč s ním chci mluvit, třeba si objednat několik stolů na firemní setkání, ale ani tato představa nenapomohla k tomu, aby přišel. Nechci hodnotit podnik ani kuchaře, ale obsluha největší katastrofa co jsem v Plzni zažil.

Kiss
3. březen 2011 | 11:52

Zdařilá útulná maličká pizzerka kam jsem s oblibou rád chodíval, když jsem bydlel na borech. Je to spíše tak na sklenku lahodného vína, obsluha je fajn, pizza patří k průměru.

gary
14. prosinec 2010 | 19:14

Zde jsme měli srazík se známým a musím říct i přestože je podnik opravdu malý, vaří zde výborně jak jídla tak pizzu, která patří k těm nejlepším, co jsem v Plzni jedl. A hlavně rychlost obsluhy - to jsem opravdu nezažil, obsluha rovněž velmi vstřícná. Prostředí pěkné.

martin29
11. září 2010 | 08:44

Malá pizzerka na Borech, o které jsem vůbec nevěděl a dostal na ni doporučení. Pizza velmi příjemně překvapila a řekl bych, že jedna z těch lepších, kterou jsem v Plzni zatím měl. Nevýhoda - opravdu velmi malý podnik. Z toho plynoucí výhoda - velmi rychlý servis. O víkendech bohužel zavřeno.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde