Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurant & Pizzeria Riegrovka
By: webplzen

Restaurant & Pizzeria Riegrovka

44.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Riegrova 5 Pizzerie I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner Exit stravenky nekuřácký prostor letní zahrada rozvoz jídel Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-917-836
WWW:http://www.pizzerieriegrovka.cz
email:info@pizzerieriegrovka.cz


Stylová restaurace s pizzerií v centru Plzně nabízí příjemné posezení ve dvou úrovních, nekuřácký prostor a dětský koutek. Mimo jiné zde okusíte také skvělou italskou kuchyni, saláty, těstoviny a mnoho jiného, která se tvoří za asistence profesionálního kuchařského týmu výlučně s pravých a čerstvých italských surovin. K Itálii nerozlučně patří rozhodně také pizza, tu Vám přímo před vašimi zraky připraví prosfesionální pizzař, které mu předal své zkušenosti a dovednosti, tento kuchař se jmenuje FRANCO SANTORO (42 let) pochází z italského města Basilicata, které se nachází v provincii Potenza v jižní části poloostrova. Přinášíme chuť Itálie do Plzně.

Menu pro dnešní den 5.10.2012:

Polévka : Frankfurtská 26 Kč

300g Penne All´arabiata 85 Kč

150g Vepřové maso v bramborovém těstíčku,kyselé zelí 95 Kč

350g Italská pizza Salame Milano(Mozzarella,tomaty,italský salám) 95 Kč

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - italská a řecká - zvěřina a ryby.

Kategorie - Pizzerie.

Hodnocení uživatelů

Veru Hodnocení 5.00 webplzen Hodnocení 5.00 kutna Hodnocení 1.00

kutna
3. duben 2016 | 12:20

Po tom, co pánové vrchní předvedli, tak nikdy více. Byl jsem Riegrovku i přes výše nastavené ceny vyzoušet. Kamarád je napůl Arab. Objednali jsme si pití. A pak nastala "show". O jídelní lístek jsem musel požádat. Kamarád mi říkal, že se na něj obsluha dívá hodně nevraživě. Říkal jsem mu, že jsme v Čechách a třeba si to jen namlouvá. Předkrm (carpaccio z červené řepy) přinesli, jídlo v pořádku. Spolu s předkrmem bylo objednané i jídlo. Ani po 35 minutách přesně jídlo nikde, pánové se bavili na baru, naše prázdné sklenice je nezajímaly. Upozorňuji, že kromě nás byl v celém podniku obsazený jen jeden další stůl. Už jsem chápal, která bije. Kamarádovi jsem se omlouval a sebe proklínal, že jsme nešli do Ranga hned. Poté si jeden číšník od družného hovoru dal pauzu a vydal se k nám. Mluvil jen na mě, ne na mého kamaráda. Dělal jako kdyby tam nebyl. Rázně jsem požádal o vydání účtenky s tím, že ruším objednávku hlavních jídel. Číšník pomalým krokem došel k baru, pomalu zpět k nám, žádný stres a žádný zájem znát důvod zrušení naší další objednávky. Takže do Ranga a to byl balzám na duši. Obsluha dokonalá, líčil jsem jim zážitky z Riegrovky a děkoval jim, že zachránili i moji reputaci:-) Dokázali s kamarádem komunikovat v AJ bez problémů a všechno bylo jak má být.

Veru
7. listopad 2012 | 19:09

Byli jsme zde několikrát, a musím říct že ne naposled. Ochutnali jsme pizzu, vepřovou panenku i steak a pokaždé výborné. Víno taktéž. Rozhodně doporučuji.

webplzen
2. září 2012 | 10:00

Musím uznat že jsem konečně okusil opravdu italské těstoviny. Příjemný personál a elmi vstřícký, vřele doporučuji.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde