Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pizzerie & Restaurant Riegrovka
By: pilsbot

Pizzerie & Restaurant Riegrovka

93.4444I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.44
Adresa:Riegrova 5 Pizzerie I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) gastroPASS platební karty nekuřácký prostor letní zahrada rozvoz jídel Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-917-836
WWW:http://www.pizzerieriegrovka.cz
email:info@pizzerieriegrovka.cz


Pizzerie Riegrovka, stylová restaurant & pizzerie v centru Plzně. Veškwré jídlo včetně pizzy se zde připravuje výhradně s italských a čerstvých surovin což vám přiblíží pravou Itálii přímo v Plzni. Mimo krásné prostředí, skvělé jídlo, příjemný personál Vám také můžeme nabídnout rozvoz téměř celého sortimentu jídel, včetně těstovin, salátů a samozřejmě úžasné italské pizzy pečenou peci přímo před vašimi zraky.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - italská a řecká - zvěřina a ryby.

Kategorie - Pizzerie.

Vrabček
2. září 2015 | 22:07

Předražené jídlo (polévka za 60 Kč, těstoviny za 200 Kč?), arogantní obsluha od naproti, necítila jsem se tam dobře. Doufám, že už nikdy nebudu muset navštívit.

PS: Ceasar salát s ančovičkami mě opravdu pobavil.

AndyvonPilsen
16. červenec 2015 | 23:20

S přítelem jsme zašli do této pizzérie. Objednali jsme si pizzu Sicilianu a chtěli jsme menší změnu. Místo sýru mozzarela jsme si objednali parmazán s extra italskou šunkou. Vše bylo v pořádku do té doby, než jsme zaplatili. Na účtence jsme si všimli příliš vysoké ceny. Koukli jsme se na účtenku a zjistili jsme, že nám účtovali 30 kč za šunku (což bylo v pořádku), ale co nás naštvalo, byla cena za parmazán. Za ten si účtovali 80 kč! Když jsme cenu parmazánu reklamovali, bylo nám řečeno, že mozzarelu tam nedali, ale účtovali jí a k tomu nám extra zaúčtovali 80 kč za 30 g parmazánu. A ke všemu si prý za změnu surovin automaticky účtují 30 kč. Nic z toho (80 kč za parmazán, 30 kč za změnu surovin) uvedeno v ceníku nemají a tak i podle obchodního zákoníku by nemělo být ani účtováno. Když jsme chtěli nějakou nápravu, bylo nám pouze nabídnuto, že nám můžou dát pouze tu mozzarelu, kterou jsme sice zaplatili, ale na pizze nebyla. Doma jsme zjistili, že nám ty šmejdi dali eidam! Takže bych se ani nedivila, kdyby všechny druhy sýrů na pizze byly namixovaný s nejlevnějším sýrem eidamem. Tuto restauraci opravdu nedoporučuji. Jen Vás okradou!

have
25. srpen 2013 | 08:27

+ výborná pizza

- arogantní obsluha

- přemrštěné ceny

- neni ceske nealko

Hrosik
6. prosinec 2012 | 14:26

Asi už to nemají ti italové. Obsluha se tváří naštvaně. Na polívku jsem čekal 25 minut, abych dostal jen přesolený vývar za 45 Kč. Kvalita pizzy je spíš průměrná až podprůměrná. Na kvalitu vše předražené. Hrají si tu stále na něco nobl, ale kvalita šla rapidně dolu. Sem raději už ani nepůjdu.

Původně jsem hodnotil:

Nejlepší pizza v Plzni! Lepší jsem fakt nikde neměl. A ceny jsou tu přiměřené (není to tu na pivo :)). Byli jsme tu už několikrát a prostě pokaždé spokojenost jak s pizzou, prostředím nebo s milou obsluhou. Nejde dát jinak, než 5* a vřele doporučit.

pucmeloun
26. listopad 2012 | 21:07

Výborná pizza i ostatní jídla, zejména polévky. Celkový dojem výrazně dotváří výborná obsluha.

Pro mě nejlepší pizzerie a možná i restaurace v Plzni.

Veru
7. listopad 2012 | 19:10

Byli jsme zde několikrát, a musím říct že ne naposled. Ochutnali jsme pizzu, vepřovou panenku i steak a pokaždé výborné. Víno taktéž. Rozhodně doporučuji.

sosinka
9. září 2012 | 12:31

Velmi příjemná italská restaurace, jídlo naprosto super, personál se chová profesionálně, usměje se, poděkuje, doporučí. Rádi sem zavítáme znovu. :)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde