Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pizzeria La Piazzetta
By: ambiente

Pizzeria La Piazzetta

253.0800II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.08
Adresa:Masarykova 102 Pizzerie II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner letní zahrada Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Doubravka
Telefon:+420-377-470-949
www:není uveden
email:není uveden


Stylově zařízená pizzerie na Doubravce na proti OD Centrum. Pizzerii vlastní rodilý Ital - můžete zde ochutnat originální rodinné recepty italské kuchyně. Pizzu je taktéž možné objednat přes ulici. Během letních měsíců se nabízí posezení na venkovní terase.

Otevírací doba:

Po-So: 11.00 - 23.00

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Pizzerie

burnfly
28. srpen 2013 | 10:46

Nejotřesnější pizzerie v Plzni, během půlhodiny nám nebyli schopni donést ani polévku nebo salát (byť to slíbili že je to v pohodě), stihli jen pití a to ještě popletli... Never more.

anonym
1. duben 2013 | 19:17

zdrawim včera jsem byl na pizze a musim říct byl sem velmi mile překvapen. pizza byla vyborná. Obsluha byla příjemná a ohleduplná. Velmi utulné místečko, vše čisté i co se týče WC. fakt byl sem mile překvapit, jestli mužu doporučuji zajít. mají otevřeno pořad a i osvatcích.. VŘELE DOPORUČUJU!!

Martin101
24. březen 2013 | 20:14

Andýsek
17. březen 2013 | 11:08

Do této pizzerie občas zajdeme, ale co jsme tam zažili včera to byl docela masakr. Pizza byla dobrá akorát na té jedné pizze bylo místo parmské šunky šunka Schwarzwaldská, no na pizze za skoro 150 Kč docela síla. Číšník ( dá-li se to tak vůbec říct, spíš asi tak sedmnáctiletý brigádník) takový dost zvláštní nám přinesl dvakrát pivo pod míru. Během večeře přišel nějaký feťák či co to bylo, zalezl si dozadu do salonku a tam spal na nějakým kavalci ( dokonce jsme nakoukli co tam dělá a fakt tam ležel na nějaký pohovce či co) a na konci nám přinesli účet nejdřív na 350 Kč, pak že se spletli tak přinesli nový na 409 Kč že to byl účet pro jiný stůl a že tam ještě zapoměli dát dvě lambrusca takže sice účet na 409 ale chtěli 499 a pak že ještě zapoměli jedno malé pivo tak že chtějí 529 Kč. No prostě naposled co jsem tam byli. Tenhle podnik fakt už nee :(

L_K
21. únor 2013 | 23:13

crazy-girl
8. únor 2013 | 18:07

Dřív to bývala docela dobrá pizzerie. V roce 2012 se ale asi změnil majitel. Před 2 týdny jsem tam totiž byla na večeři a bylo to fakt příšerný (nejhorší večeře, co jsem kdy zažila), na pizzu jsme čekali hodinu a půl!!! a když jí konečně přinesli, tak nebyla vůbec dobrá, byla na ní dost hnusná šunka (zlatá mražená pizza oproti tomuhle) a těsto měla taky pěkně hnusný. Navíc mi číšník tvrdil, že mi na pizzu může dát lilek a po hodině mi přišel oznámit, že lilek vůbec nemají. Mamka si dala pizzový chleba s česnekem a přinesli jí ho se sýrem, k tomu chtěla salát s mořskými plody. Číšník tvrdil, že plody budou teplé, místo toho byly syrové a úplně studené, jako by je zrovna vyndali z mrazáku, takže mu salát i pizza chleba vrátila. Prostě děs a hrůza, už nikdy více!!

eleniz
9. červen 2012 | 21:21

Znám tento podnik, celkem často jsem ho navštěvovala. Celkem bylo vše ok, občas až na obsluhu, která Vám říkala, že Vám slánku nepřinesou, protože jídlo je už slané. Bohužel jsem několikrát potkala italského majitele, ani se neobtěžoval převléknout z kuchařského oblečení, jak nakupuje víno v Intersparu. Kupoval 1, 5l italského vína v hodnotě 99kč!! a ještě řval na prodavačku, proč jich nemá víc. při ceně vína v této pizzerii, 35kč za 0, 2dcl je to slušný výdělek. Pak jsem ho potkala v Lidlu, kde kupoval Schwarzwaldskou šunku v akci za 22kč, bohužel jí nahrazují pravou parmskou šunku na pizze, o tom jsem se bohužel přesvědčila na vlastní kůži. Tomuto podniku nehodlám dávat neskutečné peníze za údajné kvalitní suroviny, které používají při vaření:((( Už tam nikdy nepůjdu a vy se přesvědčte sami.

M_k
26. říjen 2011 | 10:55

Pizzerii často navštěvuji a co se týče kuchyně mohu doporučit. Pizzy velmi solidní, občas nedomrlé hotovky, ale většinou jídlo OK. Luxusní cibulová polévka!! Mám však nevalné zkušenosti s obsluhou, kvůli ní mnozí mí kolegové do této restauarce odmítají chodit. Zrovna níže zmiňovaný italský číšník je často velmi zmatený, i na jednoduchý součet si bere kalkulačku i přesto útratu nedokáže správně sečíst a vrátit peníze.

hans
23. říjen 2011 | 21:48

Cestu do téhle pizzerie jsme si našli díky slevopoukázce na pizzu. Velmi dobře působí italská obsluha, pizza byla menší ale velmi chutná. Víno i pivo bez chyby.

Návštěvu určitě doporučuju, je to trošku jiná pizerka než ostatní v Plzni.

Barney Gumble
11. srpen 2011 | 17:08

S přítelkyní jsme tuto útulnou sklepní restauraci navštívili víceméně náhodou, když jsme sháněli kam zajít večer na pizzu. Přivítalo nás velmi příjemné prostředí a ještě příjemnější mladý číšník, dle přízvuku původem Ital. Já si dal pizzu, přítelkyně se nakonec rozhodla ochutnat zdejší kuřecí plátek sypaný parmezánem soplněný o hranolky.

To co následovalo, mohu popsat pouze jako gurmánskou nirvánu, neb takové blaho, jaké se rozhostilo v našich ústech jsem doposud v žádné restauraci nezažil. Má pizza byla naprosto perfektně připravená, těsto nádherně tenké a krásně propečené a křehké. Obrovský rozdíl proti tlustým a do černa připáleným zmetkům, které na strávníka čekají v každé druhé "pizzerii". Chuť jednotlivých ingrediencí se nádherně snoubila a nikde nic nechybělo, ani nepřebývalo. Výrazně k tomu přispěl dozajista i pravý italský sýr, použitý místo obligátního vakuovaného eidamu.

Přítelkyně si rovněž pochutnávala, proto jsem neváhal a okusil něco z jejího talíře. Chuťové blaho explodovalo na mém jazyku s novou intenzitou, neboť kuřecí maso se nádherně rozpadalo a lahodný parmezán dotvářel celkový dojem o další dimenzi. Hranolky byly rovněž úžasné, neb nebyly jen dozlatova opečené, ale zřejmě i ručně připravené z čerstvých brambor, což se na chuti samozřejmě odrazilo.

Co se cen týče, zarazilo mě, jak jsou jídla na dnešní poměry výrazně levná. Vyzdvihnout pak musím zejména skutečnost, že veškeré ceny odpovídají užitým ingrediencím. Je obrovský rozdíl, pokud si objednáte jednoduché jídlo nebo něco speciálnějšího. Pokud ve svém jídle budete chtít najít parmezán, prosciutto, mozarellu či jiné "lepší" ingredience, pak si za ně samozřejmě připlatíte. Rozdíl cen bude ale rámcově 80,- Kč -> 150,- Kč. Nestane se vám tedy, že zaplatíte jako jinde 129,- Kč ať už si dáte vepřový řízek s bramborem nebo falmbované medailonky na portském víně. Cena zkrátka odpovídá objednávce, což ve výsledku nejvíce ocení vaše chuťové pohárky.

V polovině roku 2011 tedy dávám s klidným svědomím plné hodnocení a připojuji vřelé doporučení tohoto gastronomického skvostu plzeňských nej.

Berry
23. červen 2011 | 17:52

Super, příjemné prostředí i obsluha....

sna-zk
26. září 2007 | 12:06

asi tam zajdu dnes na obed... vlastne tam chodim casto, chutna mi pizza, i ty italsky seciality. ale kultura piva mi nejak zvlast neprijde...

Milka
24. červenec 2007 | 11:32

Vynikající jídlo, velmi příjemný interiér vevnitř, jen letní terasa u rušné silnice za drátěným plotem mě moc nenadchla.

Stinin
25. červen 2007 | 23:32

Opravdu dobrá pizzerka. Nemám snad co bych dodal - vše sedí - často plno, vyplatí se rezervačka, ale jinak výběr dobrej, ceny dražší. Obsluha fajn.

pevajs
8. červen 2007 | 10:31

Souhlasím s MC - nejlepší pizzerka v Plzni. Pizzy jsou velké a těsto není "suché". Dělají zde i velké porce výborných polévek.

mc
24. únor 2007 | 01:15

Nejlepší pizzerie v Plzni, kde si můžete vychutnat skutečnou italskou pizzu. Trochu dražší, ale hezké prostředí a velmi příjemná obsluha.

ambiente
19. listopad 2006 | 15:48

Jako plus této pizzerie-restaurace beru to, že je to snad jediná pizerka na Doubrace, nicméně zdejší pizza mi nikdy nějak moc neuchvátila, kolikrát si přemejšlím, jestli neni náhodou s listového těsta...

Jinak v létě celkem fajn posezení na venkovní terásce u vychlazené PU12°.

jesterka
4. září 2006 | 16:21

Pěkné prostředí a velmi příjemná obsluha. Trochu podražili. Bývá dost často plno a bohužel pak odvětrávání nestíhá. Takže oblečení doma letí rovnou do pračky , je z něho cítit kouř a kuchyně. Majitel ital a jeho paní jsou fakt milí.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde