Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Paganini
By: ambiente

Paganini

273.4815II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.48
Adresa:Rooseveltova 12 Pizzerie II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner rozvoz jídel Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-377-326-604
WWW:http://www.pizza-paganini.cz
email:info@pizza-paganini.cz


Pizzeria Paganini byla otevřena v r.1996 jako jedna z prvních pizzerií v Plzni. Přijďte si vychutnat skvělé jídlo a pití do příjemného prostředí naší pizzerie, kde na Vás dýchne historická atmosféra měšťanského domu umocněná jedinečným dřevěným stropem s originální malbou Jiřího Kovaříka.

V podniku se čepuje - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - italská a řecká.

Kategorie - Pizzerie

mane.n
23. listopad 2016 | 13:44

Dnes jsme s přítelem navštívili tuto restauraci, a to kvůli výhodnému polednímu menu. Při konzumaci se příteli udělalo tak nevolno, že se musel odebrat na toaletu. Když jsme jídlo vrátili do kuchyně, tak se k nám obsluha již ani neobtěžovala, pouze přinesli účet a nepřišli si ani pro peníze, bohužel jsme chvátali, tak jsme museli odejít. Takto negativní postoj bych nezaujala po jedné návštěvě, bohužel to nebylo poprvé. Jídlo je vyloženě nechutné, nedochucené či přesolené a přepepřené, těstoviny rozvařené, apod. Tuto restauraci již v životě nenavštívíme, i přesto, že jsme sem chodili velice rádi.

zdeni 81
1. květen 2015 | 18:06

No po dnešní návštěvě už do tohoto podniku nezavítáme..

Předchozí den jsem udělala rezervaci na určitou hodinu, pro dvě osoby. Bylo ode mě vyžádáno i tel. číslo- prý kdyby jsme nedorazili..

Ok říkám si, rezervaci berou závazně. Následující den jsme dorazili do pizzerie o hodinu dříve, než na kterou byla rezervace. Nikde nebyla žádná cedulka s rezervé- říkáme si tak to asi teprve připraví, když jsme dorazili s přestihem, sedneme si k volnému stolu a chystám se rezervaci rušit. Nikdo si nás však dobrých 10 minut nevšímá.

Od vedlejšího stolu dostáváme jídelní lístek s tím at si zatím alespň vybereme- no evidentně vědí proč.

Po dalších 5 minutách darazí obsluha- a je evidentně zaskočena tím, že už máme jídelní lístek..

Dostaneme se tedy k samotné objednávce. Objednáváme dvě polévky a čekáme 10 minut. Když dostáváme polévky, upozorním na to že jsme měli rezervaci (vlastně jen proto,že ji mohou zrušit) ale prý o žádné rezervaci neví- kolega to nejspíš nezapsal!

Polévky celkem dobré a tak si říkáme že tak hrozné to třeba nebude.. Po polévce objednáváme kávu a čaj s citronem.

Bohužel káva velmi zvláštní chuti a čaj dostávám bez citronu.

Při placení nastává poslední zádrhel- zatímco se mi obsluha omlouvá za to, že rezervace nebyla, vrací příteli o 30Kč méně.

Když je na to upozorněna tak s kyselým obličejem vrací 30 Korun.

Návšteva toalet před odchodem jen dokreslí celkový obraz zkázy.

Co dodat? Po dnešku nikdy víc.

Dagii
20. únor 2014 | 15:23

Pro mě příjemné posezení, příjemná obsluha, dobrá pizza. Jsem spokojená :)

Sedli5
22. červenec 2013 | 21:09

Dnes jsem byl v tomto podniku na pizze přes voucher a musím říct, že byla výborná. Přítelkyně si taky pochutnala. Určitě zase přijedem... doporučuji

Jo a obsluha milá a pozorná

Pajibo
30. červen 2013 | 22:10

Pizza mi tu vždy chutnala, ale od té doby, co jsem zde dostala rok prošlou láhev toniku se sem bojím jít. zkusím ještě jednou a uvidím.

a0b9
28. prosinec 2012 | 21:55

Po poslední návštěvě musím bohužel změnit svůj názor... vždy jsme tady byli spokojeni, ale naposledy jsme zaznamenali rapidní zhoršení jídla (suroviny byli snad ty nejlevnější šméčka na trhu), obsluhy (hosté jsou víceméně na obtíž).... vzhledem k tomu, že v sobotu večer byla pizzerka prázdná nejsme pravděpodobně jedinými, kteří tento úpadek zaznamenali...

pucmeloun
26. listopad 2012 | 20:58

Celkem ošuntělý a zakouřený interiér, jídlo a obsluha ale vždy velmi dobré.

maria.ruza
17. listopad 2012 | 00:05

Několikrát jsem navšívila restauraci a vždy vše na 100%.Často využívám rozvoz, nejdéle jsem dostala jídlo za 42 min. a nesrovnatelné s konkurencí. Doporučuji

D.a.v.u
23. červen 2012 | 10:46

Rozvoz naprosto super! Obsluha je milá, jídlo výborné a na Slovanech máme jídlo za chvilicku. Navíc to není drahé. Jsem spokojená :)

majjdulka
17. únor 2012 | 11:57

moc dobrá pizzerie v centru města, ještě nikdy se mi nestalo, že bych si objednala něco co se nedá jíst, ráda se budu vracet, protože když někdo umí vařit, tak je to radost pro chuťové buňky...

simi
2. listopad 2011 | 12:24

V této pizerii jsem byla již několikrát a vždy jsem byls jen a jen spokojená.... piza velká, dobrá a obsluha uspokojivá... Jen pan majitel by měl věnovat vědší pozornost vzhledu restaurace. Chdím tam už asi pátým rokem a za tu dobu jse tam nezměnilo vůbec nic, možná by stačilo vymalovat, je to tam stereotip ....... jinak mohu doporučit :-)

hans
23. říjen 2011 | 21:53

Tuto pizzerii jsme v poslední době navštívili několikrát a byli jsme vždy spokojeni. Pohodová obsluha, pizza velká, velmi chutná. Jediným mínusem byla o něco delší čekací doba v čase obědů.

horejs
19. červenec 2011 | 22:10

Včera jsem navštívil a mohu jen doporučit. Obsluha velice milá a pozorná. Pizza byla za 10 minutek a výborná. Prostředí velice příjemné. Těším se na příští návštěvu.

Kimitana
6. červenec 2011 | 19:31

Včera jsem navštívila s kamarády poprvé tuto Pizzerii. Obsluha velice příjemná, pizzy dobré a dostali jsme je za deset minut. Byli jsem velice spokojeni. Doporučuji

pavel.speedy
4. červenec 2011 | 14:17

2. 7. 11 Jsem zavítala na pizzu s kamarádkou, musim uznat,že jsem byla mile překvapená, hubená černovláska byla velice ochotná, příjemná usměvavá, a ačkoli jsem člověk rejpavý vyzvídala jsem složení různých jídel na menu a samo sebou si nechala poradit, je vidět ,že zde pracuje člověk se srdcem k gastronomii, VŠE VĚDĚLA a nebo to umí dobře maskovat :) Vše trvalo cca 12 min. a pizza byla výborná, takže shrnuto ráda se do tohoto podniku vrátím.

anteena
30. červen 2011 | 16:10

Příjemná pizzerie v centru města, pizza výborná ale obsluhu zaškrtit - na pizzu, již vydanou z kuchyně, jsme čekali, až nám jí servírka donese na stůl, 10!!! minut, takže dorazila naprosto studená a k tomu po nás chtěla ihned po příchodu, ještě než jsme si stihli sednout , voucher se slovy ,, kdyby náhodou byl falešný..." co dodat..

saman.sc
22. červen 2011 | 19:56

Po dlouhé době jsem opět zavítal s přáteli do této pizzerie. Interiér doznal dílčích změn a nutno uznat že k lepšímu. Obsluhovala nás příjemná blondýnka. Pivo mělo správnou míru i teplotu a přítomné dámy si objednali italské víno z nabídky, které nám servírka přinesla v karafě i s velkou lahví vody v ceně. Pizza měla tenké těsto a byla dobře propečená. Po přečtení předchozích recenzí jsem nabyl dojmu, že se buď vyměnil personál, anebo jsem měl štěstí. V každém případě jsem s touto pizzerií udělal celkem příjemnou zkušenost.

masle
1. květen 2011 | 16:14

Dnes jsme navštívili tuto restauraci a byly jsme velmi zklamáni. Skóre: ze 6 lidi se 2 slušně najedli (panenky na zeleném pepři a jedná plněná panenka), jeden nasytil (gnocchi), jedna neutrál (taglliately) a 2 své jídlo reklamovali ( fettuciny s panenkou a rajčátky - víkendová akce). Těstoviny byly rozvařené, neslané, naprosto bez chuti, mám dojem,že byly staršího data. Panenky byly lepší. Výsledek: italská restaurace, ve které si rozhodně nedávejte italské pokrmy:-)

charybdis
1. duben 2011 | 13:33

Na pizze jsme si opravdu pochutnali, s obsluhou jsme neměli žádný problém - chovala se standardně a příjemně.

Zakouřenost ani odér z kuchyně jsme nepozorovali, ale možná to bylo tím, že jsme seděli v přední části podniku a v čase oběda.

Zřejmě ovšem záleží na složení personálu, protože moje zkušenost s touto pizzerií cca před rokem byla zcela odlišná, neboť nás obsluhoval neurvalý mladík se sluchátky v uších...

beet
29. březen 2011 | 01:06

obsluha drza, neprijena a povysena - ke stolu se vracela každé cca 3 min s tim, zda mame vybrano

kdyz jsme si podle jejich slov "konecne vybrali" odchazela se slovy "to jste tedy neprebrali"

pizza calzone velice dobra, pizza normalni prinesena se slovy "kucharka si ji dala moc dozadu a pomnela na ni" trosku spalena, jinak se nedala moc dobre krajet

prostredi - velice zakoureno a byl citit smarad z kuchnyne

misa
23. únor 2011 | 17:20

Konečně maji dobrého kuchaře :)Davam Paganini nadeji a doufam pizzařky dokažou pect lepší pizzy

L@D@
5. leden 2011 | 16:22

Prostředí nijak zajímavé, v zadní části dosti zahuleno a je cítit smrad z kuchyně, což je velice nepříjemné. Obsluha celkem pozorná, ale o příjemnosti by se dalo polemizovat. Pizza dosti podprůměrná, sice tenké těsto, jak mám rád, ale okraje spálené a chuť hodně podobná kupované pizze z tesca. Co se týče piva, tak celkem v pohodě.

sedlipeta
28. listopad 2010 | 09:51

Návštěva 27. 11. 2010

Velmi zvláštní prostředí. Interiér je okoukaný, nic co bychom už neviděli. Na první dojem není ani co vytknout. Ovšem pokud se trochu zajímáte o gastronomii začne vás návštěva poněkud mrzet. Bílé ubrusy sice dávají pocit slušné restaurace, než zjistíte že jsou nevhodné a to jak velikostí tak i špinavé. Vše zachraňuje vcelku vkusný napron. Zakryje co se dá a ubrus se může přeci jen otočit:-)

Tak navštívíme WC. Toalety nejsou špatné. Své ale už mají dávnou za sebou.

Jíádelní lístek je obyčejný a tak si říkám že nemohu být nemile překvapen.

Hledal jsem místo na klidné posezení u vína a něco malého k zakousnutí. To jsem ještě netušil, že bych později nejraději zakousl personál.

Objednáváme si dvě polévky na zahřátí a zklad do žaludku, dvě pizzy panne k zakousnutí k vínu.

K pití si necháme doporučit nabídku italského vína + mattoni zdarma.

Při objednávce jsem si všiml určité nadřazenosti paní servírky.

Snažíme se objednávku provést podle číselných kódů. Upozorňuji nás špatně slyší, abychom jí hlásil názvy pokrmů. Obsluhující zřejmě trpí vyhořením, poněvadž jí dělal velký problém komunikovat a trpělivost.

Teď už se těším na vínko a jídlo.

Po chvilce jsem zklamán. Víno skvělé, ale vodu dostávám nikoliv minerální Mattoni, nýbrž obyčejnou neperlivou Aquilu. Nevadil by mi to pokud by se nejednalo o otevřenou láhev. Chtěl jsem tedy po obsluze vědět proč je tomu tak a velmi drze mi sdělila že to tak prostě podávají. Ikdyby šlo o obyčejnou vodu z kohoutku, nevadilo by mi to, pokud bych ovšem nebyl klamán nabídkou vody Mattoni.

Nejdříve mi bylo sděleno že Mattoni nemají. Přestože byla servírována u vedlejšího stolu.

Mattoni máme v nabídce nápojů extra. Ovšem v nápojovém lístku není. Zvláštní ne? Ještě stále mohu jen spekulovat o tom, zda jsem ošizený nebo jen chyba provozu.

Už začínám věřit že v tomto podniku je nějaký problém.

Servírka nás pomlouvá s dalšími zákazníky " štamgasty? "! a to hned u vedlejšího stolu, drzost.

Na bar přichází nějaký mladík, možná přítel/kamarád/štamgast . . . provádí i návštěvu kuchyně v civilu. několikrát jsem postřehl jak si nás všímá a vyvolává oční kontakt. Ovšem nejsem žádný drobek abych se nechal zastrašit takovou loutkou. Nechávám to plavat a objednávám si ještě jednou víno a výbornou pizzu panne, těsto opravdu skvělé, už mu chybí je sýr který jsme si přáli. Snad to tentokrát vyjde a vše bude odpuštěno.

Těsně před tím než je pizza servírována naše pizza na stůl, vchází tento provokatér v civilu do kuchyně a s velkou dávkou poveselení se za doprovodu kuchaře usedá na bar. Oba průběžně sledují náš stůl.

Nejen že to je nepříjemné, ale přestávám věřit pokrmu který tentokrát obsahoval i sýr.

Jídla se raději ani nedotýkáme a vesele se věnujeme sobě.

Po chvíli vhcází kuchař do své svatyně a zanedlopuho sdílíme určité kuchařovo rozčilení. Hlasité projevy jako, mám nervy, kráva. . . Naštěstí to netrvá dlouho.

V klidu dopíjeme a platíme. Nyní vrcholí arogance servírky, která nepříjímá naše spropitné a s falešným gestem se loučí.

Při odchodu míjíme bar kde sedí provokatér s kuchařem a slyšíme poznámku " Čau holky ". Velmi rád bych tomu mladému muži/telátku vysvětlil proč mám v OP muž. Ovšem nestojí mi za to, abych ještě více litoval že jsem navštívil po delším čase, tohle vcelku jindy příjemné místo.

Možná jsem měl jenom smůlu. Mohlo to být vše v pohodě.

Chtělo by to jen více zájmu o přání zákazníka a úcty k němu.

S přátelským pozdravem všem Petr S.

tomeek20
6. říjen 2010 | 19:03

No tak do téhle restaurace už nikdy v životě nezavítám. Nejenže obsluha dorazila k mému stolu cca po 15 min vykecávání se na baru, ale co bylo nejhorší je jídelní lístek!! Ten opravdu nemá co dočinění s italskou kuchyní, leda tak jen ty názvy!!

martinaa
26. květen 2010 | 21:56

Pizzu mají dobrou, ostatní jídlo jak kdy. Vadí mi, že je zde v době oběda povoleno kouřit a mínus taky za dlouhé čekání na jídlo.

miffi
20. duben 2010 | 22:15

pizza hrůza nejen že jsem čekala asi 55minut ale i obsluha byla hrůza nechali by tam člověka umřít žízní radši jsi prouzdá na netu asi jsi neuvědomuje že je v práci a ne doma a to jsem tam byla na celou hospodu sama ani by jsi nevšimla že bych odešla i bez placení fuj děs.

Stoupislav
30. prosinec 2009 | 00:03

Příjemná a hezká pizzerie. Moc chutné jidlo, na které se neceká dlouho. Je to tu moc příjemné. Doporučuji

Kiss
29. říjen 2009 | 16:45

uto příjemnou a útulnou pizzerku mám jako jednu z nejoblíbenějších, pizza je velmi dobrá, stejně jako ostatní jídlo, krátké čekací doby a místo se zde vždy najde.

gary
22. duben 2009 | 21:53

Mě osobně se tato pizzerie velmi líbí. Prostředí ve stylu vážné hudby je zajímavé i pro neznalce tohoto stylu. Pizza mě vždy chutná a jídlo též. Obsluha je snaživá a vždy příjemná.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde